Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.08.30. 10:45

Joke írta:
Kola19 írta:
Javaslom mindenképp cseréld ki a kártyát legalább hd5xxx sorozatra, mert az alatt nem igazán fog rendesen menni az rf (kevés kivételtől eltekintve!). Hiába bírja jobban a másik módot, nem igényel annyi energiát, mint az isss. Ennyit tud a kártyán lévő grafikus chip. Nem tudja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat, mint amennyire kellene ahhoz, hogy meg tudjon mindent jeleniteni kép formájában, a kellő időre (úúú! Remélem érted! :shock:). Kell neki a gyors gpu! Nekem is ez volt a gondom, és amint cseréltem a kártyát, helyre jött minden. Egyébként már nem is olyan drága egy hd5670-es 1 giga rammal használtan. Az tuti bírja!
Egyáltalán nem kell hd5xxx kártya. A te 5670-ed kb annyit tud, mint egy 4850, vagy még annyit sem. Nekem egy Nvidia 9600gt-m van, nem mai darab, de rf-ben még nem volt gondom. Igaz a látható autók számát levettem - talán 12-re? - az sokat segít.
Persze, ha rF2-re fejlesztesz, akkor egy használt 4890-es a minimum.
En pont mostansag csereltem le 9600GT-t.. mert mar Minimum grafikan is neha tul Keves fps-m volt. Sajnos ezek az uj modok egyre szebb grafikaval jonnek alapbol, es hiaba allitod vissza min -re a grafikat, vagy teszed vissza dx 8-ba .. nem sokat szamit.
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2012.09.02. 11:27

oldman írta:
Joke írta:
Kola19 írta:
Javaslom mindenképp cseréld ki a kártyát legalább hd5xxx sorozatra, mert az alatt nem igazán fog rendesen menni az rf (kevés kivételtől eltekintve!). Hiába bírja jobban a másik módot, nem igényel annyi energiát, mint az isss. Ennyit tud a kártyán lévő grafikus chip. Nem tudja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat, mint amennyire kellene ahhoz, hogy meg tudjon mindent jeleniteni kép formájában, a kellő időre (úúú! Remélem érted! :shock:). Kell neki a gyors gpu! Nekem is ez volt a gondom, és amint cseréltem a kártyát, helyre jött minden. Egyébként már nem is olyan drága egy hd5670-es 1 giga rammal használtan. Az tuti bírja!
Egyáltalán nem kell hd5xxx kártya. A te 5670-ed kb annyit tud, mint egy 4850, vagy még annyit sem. Nekem egy Nvidia 9600gt-m van, nem mai darab, de rf-ben még nem volt gondom. Igaz a látható autók számát levettem - talán 12-re? - az sokat segít.
Persze, ha rF2-re fejlesztesz, akkor egy használt 4890-es a minimum.
En pont mostansag csereltem le 9600GT-t.. mert mar Minimum grafikan is neha tul Keves fps-m volt. Sajnos ezek az uj modok egyre szebb grafikaval jonnek alapbol, es hiaba allitod vissza min -re a grafikat, vagy teszed vissza dx 8-ba .. nem sokat szamit.
Én majdnem mindenhol max grafikát állítottam be, csak a felbontásom alacsonyabb (1360x768) mert lcd tv-ről játszom és szépen fut. Igaz az én vga-m gyárilag emelt órajelű és tettem még egy ventit a passzív hűtőre, így játék közben 30 fokos szobában max 48Cfokos a kártya.
Név: Rebók József
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2077
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.09.08. 21:13

Jó sokat benne volt a szépkocsim! XD :lol:
The Power of Dreams
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.09.08. 22:10

Jó lett ismét!Grat! :D
Mugen röppen... XD
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.09.09. 12:25

jegember95 írta:Donington: http://www.youtube.com/watch?v=282Zv9fKGf4
Jo lett a video ismet, csak igy tovabb! Viszont, ha nem banod megfogalmaznam mar regota ero epito jellegu kritikaimat :roll: Ha nem erdekel vagy nem ertesz egyet vele, semmi gond ;)
Ezek a videok engem inkabb egy crash compilation-re hasonlitanak, mi lenne, ha inkabb a szep jelenetek lennenek bemutatva, volt/van ilyen is a videokban, de ez csak 10bol 1. Persze legyen crash is, de sztem jobb lenne ha az arany legalabb fele-fele lenne.
A masik, ami zavar engem, hogy ilyen 2-3 masodperces reszekre van osztva a video, tul rovidek, legalabis nekem, nem latom ennyi ido alatt, h ki kit elzo, lok ki, stb, sztem jobb lenne, ha kicsit hosszabbak lennenek a jelenetek.
Persze mondhatod, hogy ha nem tetszik, csinaljak jobbat :D (amit nem tudok :lol: )
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2012.09.09. 12:58

Night írta:
jegember95 írta:Donington: http://www.youtube.com/watch?v=282Zv9fKGf4
Jo lett a video ismet, csak igy tovabb! Viszont, ha nem banod megfogalmaznam mar regota ero epito jellegu kritikaimat :roll: Ha nem erdekel vagy nem ertesz egyet vele, semmi gond ;)
Ezek a videok engem inkabb egy crash compilation-re hasonlitanak, mi lenne, ha inkabb a szep jelenetek lennenek bemutatva, volt/van ilyen is a videokban, de ez csak 10bol 1. Persze legyen crash is, de sztem jobb lenne ha az arany legalabb fele-fele lenne.
A masik, ami zavar engem, hogy ilyen 2-3 masodperces reszekre van osztva a video, tul rovidek, legalabis nekem, nem latom ennyi ido alatt, h ki kit elzo, lok ki, stb, sztem jobb lenne, ha kicsit hosszabbak lennenek a jelenetek.
Persze mondhatod, hogy ha nem tetszik, csinaljak jobbat :D (amit nem tudok :lol: )
Ez van...nem lehet mindenkinek a kedvébe járni ;) de mindenesetre megpróbálok változtatni ebbe az irányba ;)
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.09.09. 15:52

:lol: :lol: Boxutca benézésem azér benne van :lol: mi komoly!
Jaó lett, mint mindig! ;)
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2012.09.09. 16:26

Már ezt se fogja adni az ostv
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2012.09.10. 21:48

Ha valamit gyűlölök az MUGELLO! Sajnos meglátszik az eredményemen is! Grat mindenkinek! Már alig várom a kövi versenyt, ami nem ezen a számomra piszkos, mocskos, aljas,****, pályán van! Nekem ezen nem megy! :oops: :cry: :cry: :cry:
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég