Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.20. 12:34

Nem szoktam megvárni senkit... Igen, kilöktelek, óvni kell. Erre szeretnék mindenkit valahogy rávenni. Azért nem várok meg senkit, mert már volt, ilyen, megvártam, közben lemaradtam mint a borravaló, visszanéztem, és nem is az én hibám volt.

A futam előtt folyamatosan valamit összekutyultam, előbb indítottam el az időmérést, közben készülődnöm kellett, mert buliba is készültem, szóval hiába volt egész jó a setupom, meg kb jó az egy körös teljesítményem, az első körökben nem tudtam hidegvérrel menni, valakivel mindig összegabalyodtam.

De a futamok nagyon élvezetesek voltak, sajnos a pálya nem az előzési pontjairól híres, ezért kis pöcik voltak végig.
Remélem ekkora marad a mezőny, és ilyen színvonalas. Még a 19. helyért is harcolni kellett végig....

Az első pár embernek nézegettem a gyors köreit... hát elég sok kiszélesítés volt. Persze a legjobb kör számít csak, ha az szabályos akkor mélyen meghajolok előttük, de véleményem szerint 1.40 elejét szabályosan nem lehetett menni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.20. 13:29

batihu írta:Jónás Ádám bocsi, hogy feltartottalak a quali-n, elengedtelek volna, de csak az a 2 köröm maradt gyors körnek, valami miatt az előző beállításom nem működött megfelelően! :oops: Pedig az a beállítás 1'41-es idő volt! :? Nem tudom mi miatt volt, de tényleg minden kanyart keresztben vettem! :( Egyszerűen nem találtam az íveket vele, a versenyre teljesen átállítottam mindent, tűrhető is lett a beállításom. Amit te mondasz a lagg nálam is megvolt, a célegyenesben állt egy pöttyös Seat, utána szorítottál le a pályáról! ;) Tudom nem a te hibád, mert valaki visszajött a pályára akit szintén a pöttyös Seat zavart meg! :cry:
Np, csak legközelebb ilyenekre pls figyelj. :)
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.20. 14:55

Emerico, csak kérdés és kíváncsiság szintjén kérdezem, hogy majd az eredeti szélvédőn lévő logómat nem kaphatnám vissza? :)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.02.20. 16:18

Nekem nem sikerült jól sajnos a verseny, utolsó pillanatban estem csak be időmérésre, de valamiért olyan szaggatott volt minden, lag? vagy vga? Sajnos a jó skinpackot sem sikerült feltenni, úgyhogy csomó lachetti volt körülöttem. Időmérő után állitottam a grafikán, de most már ronda is lett és ugyan úgy akadozott. A versenyen egész jól rajtoltam, majd a kicsúszásoknak köszönhetően még feljebb jöttem kb. 12. voltam. Sajnos rontottam és visszaestem, itt még harcoltam, élvezetes volt, de megint rontottam és teljesen visszaestem. A verseny végén a STEAM kidobott sajna.
De utánna legalább újra raktam a játékot, most úgy tűnik meggyógyúlt, nem akadozik már.
Név:Füzy Barna
Bo Garesper
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.02.17. 15:37
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Bo Garesper » 2010.02.21. 13:15

A versenyről néhány szóban röviden:
Qual1: Sokkal jobban sikerült mint hittem volna, ráadásul a végén javítani is tudtam vagy 3 tizedet a legjobbomon. 3. hely.

Race1: Sima rajt, az első 2 kanyarban lökdösődés, helyezkedés mögöttem, -T2-nél valaki keresztbe húzott elöttem, meleg helyzet :o - de mindebből kimaradtam. Próbáltam tempót fogni Tim Gabin, nem ment, 4-5 mp-es rés keletkezett, mögöttem ugyanennyire jött Ádám. Ez lett a befutó.

Race2. Hasonlóan az előzőhöz nagy helyezkedések ezúttal elöttem is. A legnagyobb izgalmat a 2. körben egy pöttyös gk. okozta, aki védte a pozicióját sem az ő sem az én versenygépjárművemet nem kímélve. :cry: Ádám után eredtem, de amit hoztam 8 kanyaron azt vissza vette 2 kanyarban. :shock: Próbálkoztam még, de ebből csak hiba lett volna. Ismét 3. hely.

Kicsit eseménytelen, de jó verseny volt. Grat mindenkinek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.21. 13:21

Szerintem egyedül az első háromnak volt eseménytelen versenye :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Bo Garesper
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.02.17. 15:37
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Bo Garesper » 2010.02.21. 13:27

emerico írta:Szerintem egyedül az első háromnak volt eseménytelen versenye :lol: :lol:


Akkor ez az én hibám? :oops:
Bo Garesper
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.02.17. 15:37
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Bo Garesper » 2010.02.21. 13:34

Emerico, qual- és eredménytáblázatot keresek, nem találok. Ha van, hol találom, ha nincs akkómegménincs?!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.21. 13:46

Bocs, azt hittem már kiírtam.

Nem hivatalos eredmények.
http://www.simcompany.hu/seat01/
http://www.simcompany.hu/seat02/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.21. 18:42

Bo Garesper írta:
emerico írta:Szerintem egyedül az első háromnak volt eseménytelen versenye :lol: :lol:


Akkor ez az én hibám? :oops:
Yeah :lol:

Én próbáltam a 2. futamodat színesebbé tenni, főleg az utolsó 3 körbe (annyit hibáztam h az nem igaz), de hát sajna nem értél utol. :) Egyébként én tuti nem unatkoztam előtted, mert a szemét is ki kellett nyomnom a kocsinak, hogy tartsam a difit. :P
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég