GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.17. 14:59

igen,
MA LESZ KÖZVETÍTÉS
:lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
G-BoR
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.21. 17:27
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: G-BoR » 2009.06.17. 20:42

mivel nem tudok WarmUp alat csatlakozni, így a mai futam is kimarad :S
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.06.17. 21:33

Mai Futam !

Hát mit mondjak gyakoroltam rá vagy 100 kört ,7 lettem időmérőn,erre valamiért dnf-et kaptam a rajt előtt,kár hogy senkit nem érdekelt,így nélkülem rajtolt el a mezőny.
Szerintem egy restart belefért volna,de most már mindegy.
Tanulság : legközelebb nem hívom be plusz pénzért a munkatársamat,hogy itt lehessek a futamon.
Karloss
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.06.03. 19:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Karloss » 2009.06.17. 21:37

én úgy a tizedik kör után egyedül autóztam tovább :(
volt vmi a szerverrel?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.17. 21:44

A szerverrel semmi nem volt.

Pitbull, és mindenki.
Az EVO olyan, hogyha a session elindul, nincs visszalépés, ha ujra indítom, akkor ujra kell időmérést futni, mert nem lehet rajtrácsot csinálni.

A futam egyébként nagyon jó volt, én meg nagyon béna :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2009.06.17. 21:46

Jó volt a futam, csak rajtnál nekem nem volt elindítva a motor :?

Így negyedikről utolsó hely...

Azután igyekeztem behozni, de hát...onnantól nem volt az igazi.
Na majd legközelebb. :)

Grat mindenkinek!

@Szatocs: mondom, én voltam az...bocs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Demes 2009.06.17. 22:05-kor.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.17. 21:56

Én meg a rajtnál beleszálltam valakibe, mert nem indult el, ezután Knife-ot üldöztem, de nem tudtam befogni.

Valami van a gépemmel is, mert 15 FPS volt végig, emiatt szálltam bele Knife-ba is (bocs, remélem nem tört az autód), és emiatt nem tudtam tartani az íveket... Remélem az ajánlott driver csere megoldja a köv futamra.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.06.17. 22:06

Elégedett vtam: jó qualy (gazso csapattársam vmi irtózatos kevéssel 0.000000005-el előzött meg, szép volt), a versenyben pedig egy 2. hely! A sok gyakorlás és setupolás meghozta az eredményt! :)

Grat PK Carsport 1. és 2. hely! Yessss! :mrgreen:

Találkozunk a next versenyen! ;)
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.06.17. 22:13

Írok már én is egy kicsikét. :)

Időmérő: őszintén szólva meglepődtem. Számítottam rá, hogy az elejébe leszek, mivel hétközben offline gyakorlásnál sorra futottam a 19 elejéket, amibe volt 2-3 19.0 is. Úgy voltam vele, hogyha benne leszek az első 6-ba akkor már sínen vagyok vele, de végül nagy meglepetésemre a 3. helyet sikerült megszereznem.

Futam: Nagyon jól jöttem el a rajtnál, sztem egy picit jobban, mint Krisztián, de még ez sem volt elég ahhoz, hogy megfogjam. :) Első kanyarba nagyon vigyáztam, hogy nehogy valami kocc után kipörgés legyen, na meg ugye az a fal... :D Majd jött 4-5 körön keresztül a vonatozás. Előttem Krisz, mögöttem ZsoZso, majd egyszer csak azt láttam, hogy ZsoZso eldobja a kocsit. :S Így egyedül mentem Krisztián után, próbáltam kívül-belül benézegetni, de nem tudtam hibára kényszeríteni. Ahogy közeledtünk a közepe felé, láttam, hogy egyre jobban lelassul, míg végül a 17. kör környékén elfékezte az egyik balost, amin én úgy meglepődtem, hogy én is elfékeztem a kanyart, majd fű, 4 másodperc veszteség a mögöttem jövő Bartha Zsoltival szemben. 19. kör végén kijöttem a boxba, tankolás, majd első gumicsere (amit aztán később jól megszívtam). Visszaestem így a 6. hely környékére, Emerico mellé fordultam pont ki hideg gumikkal, meg akartam előzni, de ebből pörgés lett a vége. :P Majd még 2szer megforogtam, viszont Emerico is hibázott, így előrejöttem az 5. helyre. ZsoZso került elém, aki kiment boxba, s mire vissza kijött, 3-4 mp volt a különbség. Ezt az utolsó előtti körig sikerült annyira ledolgoznom, hogy a második időmérőpont utáni balosba sikerült egy kifékezéssel megelőznöm (picit összeérte a kocsi, sztem belefért a sportszerűség határába, de ha nem, akkor ezer bocs). Innen már csak haza kellett hozni a vasat, amelyet sikerült is, 4. helyen befejezve a versenyt. :)

Ez volt itt az első futamom, értékes tapasztalatokat gyűjtöttem. Talán ha nem cseréltem volna gumit, meg lehetett volna a 3. hely is. :) Majd legközelebb jobban letesztelem a gumikopást, mert ez így most számomra kicsit gázos volt. Sajnálom, hogy Dani nem tudott jönni, azonban ezzel a mai eredménny
el megmutattuk, hogy a Target-Castrol AMG Merci csapat is viszonylag erős. :) ;)

Szeretnék gratulálni a PK Carsportnak, Gazsónak és Krisztiánnak, szép versenyt futottak, megérdemelték a kettős győzelmet. :) Természetesen a többieknek is szeretnék gratulálni, akik teljesítették a 31 körös távot.

Találkozunk 2 hét múlva!
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.06.17. 22:17

Pitbull a múltkori versenyen velem volt ilyen, sajnállak tényleg :(
A futamról: Jó is volt meg nagyon nem, az időmérőn nem sikerült menni jó kört.
A versenyen a kezdés utáni tulakodásból 8.-nak jöttem el egy körig bírtam is, sőt gyorsabbnak tűntem mint az előttem lévő, sajna elszúrtam a féktávot a 2. körben és vissza estem 2 helyet. Majd a célegyenes végén Demes István eltalált és megforgatott (Kicsit lecsúsztam az ívről, így belassultam, de István nem vett el a gázból sajna) és utolsó lettem. Majd Emerico elé kerültem, jót csatáztunk volna, de megint elrontottam a féktávot.
Volt néhány furcsaság a játékban, amikor bementem a boxba, nem nyomtam egyből a megerősítést, ezért vagy 30mp-ig tököltek, utána elmúlott a FFB a kormányból és a limiter kikapcsolódása után beleálltam a falba. Igy innen már végig utolsó voltam 55 mp-vel lemaradva, de a lekörözőkhöz és az elöttem lévőkhöz képest nem mentem lassan.
Kár hogy elbénáztam párszor:(
Név:Füzy Barna
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég