GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.06.15. 15:36

Nem voltam a napokban, csak most tudok írni.
Jó volt a verseny addig, míg el nem tűntek a táblák és jó pár kör után fedeztem fel, hogy a kék tábla után fékezel, akkor jó a féktáv. Vagy előbb vagy később fékeztem. De 2-szer meg is szívtam, mert már rutinosan vártam a táblát bal oldal-t és arra eszméltem fel, hogy ott a kanyar. 1szer átcsúsztam keresztem, de vágásnak vette, 10sec-es büntetés. Egyszer meg satufékkel csúszva kiengedtem egyenesen, mert már le volt tarolva az összes akadály és szép lassan mentem vissza, de ismét vágás, 10sec :(! Szóval ha nincs ez a 2plussz kiállás és büntetés, szerintem Mikle István-al csatázhattam volna egy jót. Emerico, esetleg nem lehet megoldani, hogy a táblákat ne lehessen kivinni? Úgy emlékszem voltam olyan futamon, ahol át lehetett menni rajt. Egy ilyen hosszú versenyen okoz gondokat, ha nincs ott. Mert a végére már az ember elfárad, és könnyen elfelejti, hogy nem azt kell figyelni...
A másik probléma Kovács László volt, mert 1-et kivéve mindig útban volt lekörözésnél. De ahogy olvastam, ti is így voltatok vele. Ha időm engedi megteszem óvásomat is.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.06.15. 16:29

Mondjuk nekem könnyű helyzetem van a bill.-el,mert azzal toltam LFS-t is...szóval nem újdonság számomra. :)
Inkább az volt a rossz,hogy gyorsan hozzászoktam a kormányhoz,és behalt fél év után. :cry:
De többen is mondták nekem is a tesztek alatt,hogy nem nagyon látszik,hogy bill.-el tolom. :)
Szimplán beállítások kérdése az egész...csak ugye itt nincs félgáz meg ilyenek,hanem padlógáz+satufék+teljes kerékelfordulás! :D
Szóval Én is a kormány mellett teszem le a voksom...de sajna most nem tehetem meg,hogy vegyek egy újat. :(
Viszont,ha ez tényleg zavaró sokak számára,és jön egy ellenző döntés,elfogadom...és kilépek. :roll:
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.06.15. 18:11

Joke írta:
Lali írta:Sajna rájöttem mi okozta a baleseteket:8(Momo pedálhiba fék nincs kb 80% a fékerőm plussz alapból is fékezett egy kicsit ezt megpróbáltam orvosolni még tegnap futam után. Ma ki akartam próbálni a tesztfutamon de sajna megint előjött:( tragikus volt az egész ott is . más momdnadóm az esettel(-tekkel ) kapcsolatban nincs.Sajnálom :oops: és mivel per pill nem tudok másik kormányt leakasztani ezért valószínű nem is fogom többé elrontani a játékat másoknak.
Sajnálom Lali, de nem pedálhiba miatt volt a velem való incidens, egyszerűen elfelejtettél fékezni. Megnéztem, az előző kőrben
még pontosan ott fékeztél, ahol kell (kb. 170m-nél) és szépen be is fordultál, a következőben a 100-as táblánál még a gázon álltál és kiütöttél.
Kováccsal kapcsolatban, ahogy az óvásban is írtam, elég megnézni az első körét és látható, hogy képtelen normálisan irányítani az autót. Valószínűleg bill.-el megy és teljesen kiszámíthatatlan a mozgása. Neki azt javaslom, keressen olyan bajnokságot, ahol be lehet kapcsolni a segítségeket, mert amit itt művel, annak az ő szempontjából sincs semmi értelme.
Sajna én vmiért nem tudom megnézni a repit, de a pedálhiba igazolt volt pl a Night esetében. Ha azt megnézed ott látszik korábbi fékezési pontal is belezúgtam . Azt hogy bealudtam a féktávot azt elfogadom nem vagyok az aki mószerol ha szart csinál. Már aznap este leírtam hogy én voltam a hunyó. Még egyszer elnézésedet kértem.

Lali
Hozzászólás témája: Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó
HozzászólásElküldve: 2010. június 13. 22:28
Online
SimcoTag

Csatlakozott: 2009. március 24. 22:45
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Valamint szeretnék bocsánatot kérni Rebók Józseftől Szintén ezen a féktávon hátulról telibe kaptam egy szintén rossz féktáv miatt.Az eset szintén nem minősíthető versenybalesetnek. Joke a döntés a tied.

_________________
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-

Hozzászólás jelentése
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.06.15. 19:16

lali védelmére szólva amikor nightot felöklelte ott tényleg fékezett még elöbb is megtudott volna állni ha satu az a fék, de ha hibás volt akkor jó hogy nem tudott megállni időben....
ominózus eset tv camerából :) nightot figyelve
http://www.xfire.com/video/2db34c/

hát sztem ezzel nem fogsz kijutni az olimpiára ott a műugrók szebbet ugranak :) :P
de lehet a tour de francera igen :D ott ilyet szoktak perecelni :D

ui.: nem tört meg az autód????
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.15. 19:48

freakyo írta:lali védelmére szólva amikor nightot felöklelte ott tényleg fékezett még elöbb is megtudott volna állni ha satu az a fék, de ha hibás volt akkor jó hogy nem tudott megállni időben....
ominózus eset tv camerából :) nightot figyelve
http://www.xfire.com/video/2db34c/

hát sztem ezzel nem fogsz kijutni az olimpiára ott a műugrók szebbet ugranak :) :P
de lehet a tour de francera igen :D ott ilyet szoktak perecelni :D

ui.: nem tört meg az autód????
Dehogynem :D Azert nem tudtalak visszaelozni, mert osszevissza ment :roll:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.06.15. 20:27

Lalival nekem most nem volt bajom, sokkal jobban tudott figyelni, mint az előző endurance-n. Engem pl mindenhol szépen elengedett.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2077
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.06.15. 20:41

Fitti írta:Szóval ha nincs ez a 2plussz kiállás és büntetés, szerintem Mikle István-al csatázhattam volna egy jót.
Velem tuti nem csatáztál volna ha utolérsz, mert fél órával a vége előtt szétdurrantak az első fékeim és elég érdekes köridőket futottam onnantól. :lol:
The Power of Dreams
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.06.15. 22:21

Night írta:
freakyo írta: ui.: nem tört meg az autód????
Dehogynem :D Azert nem tudtalak visszaelozni, mert osszevissza ment :roll:
nem azért nem tudtál megelőzni :D mert össze vissza ment :D amíg nem lökött ki a lali addig tartottad a 9seces előnyt ill pár köre hoztam pár tizedet... aztán vissza hoztál párat
1.etapnál meg pláne hoztam rajtad és akkor még ép volt az autód :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.06.16. 08:15

Ha már igy a kormányról beszélünk,a madaras üzletben lehet venni 7ezerért genius kormányt.Nekem is az van és egész jó.Mondjuk FFB-t nem lehet jól beállitani mert ki mzdulatra is rázkódik nem csak pálya elhagyáskor.De legalább van.Csak gondoltam megemlitem.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.06.16. 08:35

Mugen írta:
Fitti írta:Szóval ha nincs ez a 2plussz kiállás és büntetés, szerintem Mikle István-al csatázhattam volna egy jót.
Velem tuti nem csatáztál volna ha utolérsz, mert fél órával a vége előtt szétdurrantak az első fékeim és elég érdekes köridőket futottam onnantól. :lol:
Lehet előbb utolértelek volna. :) De akkor utána már nem ezek szerint. Még szerencse volt elég előnyöd akkor, és kitartottál. Biztos nem volt egyszerű első fék nélkül, hisz az a legfontosabb.

Lali: Próbáltad már valahogy befújni wd40-el? Nekem a Force EX-nél volt 1szer, hogy magától fékezett meg nem rendesen érzékelte a fékezést és szétszedés nélkül valahogy a résen befújtam, nyomogattam egy 10 percet és a tesztnél már jó is volt. Azóta is használja barátnőm, igaz nem annyit mint én :), de működik.

Emerico: Hotlaps-ot nem lehetne megoldani, hogy ne legyen ott minden futam? Elég nehéz már kibogarászni, hol van az aktuális.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég