Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2010.02.13. 17:10

pointer4 írta:
Szkarol írta:A Minidump hiba online előjöhet ha egyedül kőrözgetek, vagy csak a versenyen aktivizálódik?
Nem mind1, ha megszakad a neted? :D

Amúgy amikor nekem volt vele gond, akkor csinálta helyi házaton indított játékban is. Full Single-módban nincs tapasztalatom. Viszont csak akkor csinálta, amikor épp bejövööök, vagy kimegyek a garázsba, vagy session váltásnál.
Indíts egy netes szervert, és játsz botokkal egy 2 futamos 3 körös versenyt, ha csinálja, akkor gáz. Viszon szigorúan ezzel a móddal ajánlom, mert mint említettem már, fórumok olvasgatása közepette, a bénán konvertált skineket hibáztatták ez ügyben.
Esetleg a race07 meg evo indítósorára, a games steamlistben, nyomj egz tulajdonságot, és egy integrity checket. Az leellenörzi a gyári install csomagot, nem hibás-e.

Oké, köszönöm
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.13. 17:26

Szkarol írta:
pointer4 írta:
Szkarol írta:A Minidump hiba online előjöhet ha egyedül kőrözgetek, vagy csak a versenyen aktivizálódik?
Nem mind1, ha megszakad a neted? :D

Amúgy amikor nekem volt vele gond, akkor csinálta helyi házaton indított játékban is. Full Single-módban nincs tapasztalatom. Viszont csak akkor csinálta, amikor épp bejövööök, vagy kimegyek a garázsba, vagy session váltásnál.
Indíts egy netes szervert, és játsz botokkal egy 2 futamos 3 körös versenyt, ha csinálja, akkor gáz. Viszon szigorúan ezzel a móddal ajánlom, mert mint említettem már, fórumok olvasgatása közepette, a bénán konvertált skineket hibáztatták ez ügyben.
Esetleg a race07 meg evo indítósorára, a games steamlistben, nyomj egz tulajdonságot, és egy integrity checket. Az leellenörzi a gyári install csomagot, nem hibás-e.

Oké, köszönöm
Minidump játék közbe csak online szokott előjönni szerintem, vagy pedig játék indítása közben/alatt (valami olyan mod, amit nem tud betölteni, hibás, stb.).
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.13. 22:41

Adam Jonas írta:
Debilon írta:Nick: Debilon
Név: Radics István
Csapat: Team AON Engineering
festés: saját
rajtsz: 88
Nick: Adam Jonas
Név: Jónás Ádám
Csapat: Team AON Engineering
Festés: saját
Rajtszám: még gondolkodnék rajta ha lehet :)
Rajtszám: #25, ha még nem foglalt. :)
sinka
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.02.13. 16:06
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: sinka » 2010.02.14. 16:21

Sikerült ezzel a settel 1.41.221-et menni, de még sok van benne.( Vigyázni kell, hogy a seggét ne dobja el.)
Csatolmányok
seat_3.rar
(778 bájt) Letöltve 154 alkalommal.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.14. 16:56

Röhögjetek ki, ha nem így van, de ez a mod túl könnyű lett. Kemény 6 kör után (ebbe benne van a pályával való ismerkedés is) 1:42.2. S még maradt benne jócskán. :D
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.14. 17:34

Adam Jonas írta:Röhögjetek ki, ha nem így van, de ez a mod túl könnyű lett. Kemény 6 kör után (ebbe benne van a pályával való ismerkedés is) 1:42.2. S még maradt benne jócskán. :D
Nekem nem tűnik könnyűnek. Ebből kiindulva simán nyered a versenyt. :shock:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
sinka
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.02.13. 16:06
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: sinka » 2010.02.14. 17:48

Adam Jonas írta:Röhögjetek ki, ha nem így van, de ez a mod túl könnyű lett. Kemény 6 kör után (ebbe benne van a pályával való ismerkedés is) 1:42.2. S még maradt benne jócskán. :D
Hát nekem sókkal jobban bejön, mint bármelyik wtcc-s kocsi, sókkal jobb érzés ezzel köröztetni, érzem a kocsinak súlyát meg minden. 1.40 közepét biztos lehet ezzel menni.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.14. 17:54

sinka írta:
Adam Jonas írta:Röhögjetek ki, ha nem így van, de ez a mod túl könnyű lett. Kemény 6 kör után (ebbe benne van a pályával való ismerkedés is) 1:42.2. S még maradt benne jócskán. :D
Hát nekem sókkal jobban bejön, mint bármelyik wtcc-s kocsi, sókkal jobb érzés ezzel köröztetni, érzem a kocsinak súlyát meg minden. 1.40 közepét biztos lehet ezzel menni.
Ez? Hogy ez jobb? Pffff..... Most ez nem fikázás akart lenni, de gondolom, mehettél a WTCC-s Leonnal vagy 3 kört. 3 kör után nekem se feltétlenül jött be elsőre a VB-s Leon.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.02.14. 18:02

Választottátok volna a V8 Supercarst :P
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
csaszi
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009.07.21. 16:46
Tartózkodási hely: Pilisszentiván
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: csaszi » 2010.02.14. 20:15

Hát akkor tényleg nyeritek, én nem fogok annyit menni :shock:
annyira azért nem könnyű
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 39 vendég