INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.02.02. 20:42

Sajna ez a futam se nagyon jött össze nekem. Nemtom mi van velem újabban, de mostanában minden futamon annyit hibázok, mint eddig 3 futamon összesen :? , így most is pörögtem, forogtam össze vissza. Egyszer a kép elsötéteült és vagy 3mp-ig vakon kellett volna vezetnem, itt is sok időt vesztettem. Remélem azért hamarosan sikerül újra visszatérnem a stabil versenyzéshez ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.02.03. 11:10

Mugen írta:Fitti!
Tegnap tettem egy megjegyzést az előzésedre az uccsó előtti körben. Visszanéztem a replay-t.
Úgy láttam hogy kb alig értél hozzám, ehhez képest a kocsi csont beforgott majdnem. Szóval nem a Te hibád volt, én ennél nagyobbat is taszajtanék máson, ha már túraautó.
Csak az a baj, hogy ezt ezzel a kocsival nem lehet megtenni ezek szerint. :mrgreen:
Én is megnéztem rögtön futam után, mert én nem éreztem, hogy meglöktelek volna. Általában a G25-ön elég jól érezhető, ha koccolok vkivel. Szóval a visszanézés szerint is max egy kis súrlódás volt, de akkor még nem indult meg az autód, csak utána. És sztem kicsit sok gázt adtál, amitől kipörgött a kerék, a kormányt teljesen balrafordítottad, hogy ne menjünk össze és ettől kiment a hátulja. Csináltam is egy videó-t az esetről, mert engem is zavart. CSak fel már nem töltöttem mert mennem kellett el. Azóta meg még nem is jutottam oda. De ma este felteszem youtube-ra.
Amúgy bocs, ha kicsit erőszakos voltam, de tiszta ideg voltam, hogy nekem 24sec volt a tankolás. Buktam a 2. helyet, amit végig tartottam szépen, de muszály volt megküzdeni a 3.-ért. :)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.02.03. 11:39

Fitti írta:
Mugen írta:Fitti!
Tegnap tettem egy megjegyzést az előzésedre az uccsó előtti körben. Visszanéztem a replay-t.
Úgy láttam hogy kb alig értél hozzám, ehhez képest a kocsi csont beforgott majdnem. Szóval nem a Te hibád volt, én ennél nagyobbat is taszajtanék máson, ha már túraautó.
Csak az a baj, hogy ezt ezzel a kocsival nem lehet megtenni ezek szerint. :mrgreen:
Én is megnéztem rögtön futam után, mert én nem éreztem, hogy meglöktelek volna. Általában a G25-ön elég jól érezhető, ha koccolok vkivel. Szóval a visszanézés szerint is max egy kis súrlódás volt, de akkor még nem indult meg az autód, csak utána. És sztem kicsit sok gázt adtál, amitől kipörgött a kerék, a kormányt teljesen balrafordítottad, hogy ne menjünk össze és ettől kiment a hátulja. Csináltam is egy videó-t az esetről, mert engem is zavart. CSak fel már nem töltöttem mert mennem kellett el. Azóta meg még nem is jutottam oda. De ma este felteszem youtube-ra.
Amúgy bocs, ha kicsit erőszakos voltam, de tiszta ideg voltam, hogy nekem 24sec volt a tankolás. Buktam a 2. helyet, amit végig tartottam szépen, de muszály volt megküzdeni a 3.-ért. :)
Hany litert tankoltal, h 24 sec volt a tankolasod?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.02.03. 12:29

Nem adtam nagy gázt kigyorsításkor, ilyen amatőr hibát nem vétek futamon. :D
Egyértelműen lökés effekt volt, de mondom nem a Te hibád, valami collision-t rosszul érzékelt a játék, vagy pici lag volt vagy nem tudom. ;) Úgysem tudtalak volna sokáig feltartani, csak gondoltam neked se legyen már könnyű. :lol:
Nekem 13sec-et írt a pit tankolásra de csak 17-nél engedett ki. Ez direkt ilyen? Lehet ezt már kérdeztem amúgy.
The Power of Dreams
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.02.03. 12:47

Mugen írta:Nem adtam nagy gázt kigyorsításkor, ilyen amatőr hibát nem vétek futamon. :D
Egyértelműen lökés effekt volt, de mondom nem a Te hibád, valami collision-t rosszul érzékelt a játék, vagy pici lag volt vagy nem tudom. ;) Úgysem tudtalak volna sokáig feltartani, csak gondoltam neked se legyen már könnyű. :lol:
Nekem 13sec-et írt a pit tankolásra de csak 17-nél engedett ki. Ez direkt ilyen? Lehet ezt már kérdeztem amúgy.
Versenyben voltun k, tehát egyértelmű, hogy védted a poziciód! De replay-ben látni, hogy kipörög a kerék, tehát én annak láttam, hogy sok gáz. De feltöltöm és megmutatom. Lassítva nagyon jó! :)
Amúgy a biztonság kedvéért többet tankoltam, de nem gondolomtam, hogy ennyit jelent. 18 litert tankoltam és 24sec, aki 12-t az meg 18 sec. Azért ez kicsit durva. Jó lenne ezen állítani sztem, mert ez kicsit nagy különbség. De hibámból tanulva legközelebb kiszámolom pontosan.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.02.03. 13:05

rF-ban nem lehet valahogy kijeleztetni, hogy a pedálok milyen állásban voltak?
Úgy gondolom mint LFS-ben jobb alul a kis színes csíkok. :P
The Power of Dreams
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.02.03. 14:25

Mugen írta:rF-ban nem lehet valahogy kijeleztetni, hogy a pedálok milyen állásban voltak?
Úgy gondolom mint LFS-ben jobb alul a kis színes csíkok. :P
Én nem tudok róla. De tényleg jó lenne! Ilyenkor kiderülne, hogy nem-e nyomtál padlót. Lehet az adrenalin-ed felszökött és nem is vetted észre! :D Én is amikor kijöttem a boxból, megprögtem 1szer, meg 2-körig béna voltam az idegességtől.
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.02.03. 15:48

Mugen írta:rF-ban nem lehet valahogy kijeleztetni, hogy a pedálok milyen állásban voltak?
Úgy gondolom mint LFS-ben jobb alul a kis színes csíkok. :P
TvStyle-lal sztem lehet. Bar csak regen hasznaltam, de ugy remlik.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
gazsiadam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009.08.14. 19:01
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: gazsiadam » 2010.02.03. 17:33

Night írta:TvStyle-lal sztem lehet. Bar csak regen hasznaltam, de ugy remlik.
Az nem csak valós időben működik?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.03. 19:09

gazsiadam írta:
Night írta:TvStyle-lal sztem lehet. Bar csak regen hasznaltam, de ugy remlik.
Az nem csak valós időben működik?
de, a TV Style nem látszik replay-ben. ... tudtommal... egy éve legalább hogy nem próbáltam, lehet hogy van újabb verzió
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég