Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.18. 22:36

[HRC]Norbi írta:Grat Mindenkinek aki végig ment és Persze a Dobogósoknak főleg!
Nem igazán vagyok elégedett a 6. helynek, mert lehetett volna sokkal jobb is, de így 0 gyakorlással szerintem elfogadható eredmény :D

elsőre a nem "qva evo, kilépek.." is nagy eredmény :lol: :lol: 10-ből kilencen feladják az első futamot.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2009.12.18. 22:39

emerico írta:
[HRC]Norbi írta:Grat Mindenkinek aki végig ment és Persze a Dobogósoknak főleg!
Nem igazán vagyok elégedett a 6. helynek, mert lehetett volna sokkal jobb is, de így 0 gyakorlással szerintem elfogadható eredmény :D

elsőre a nem "qva evo, kilépek.." is nagy eredmény :lol: :lol: 10-ből kilencen feladják az első futamot.
:D
Nekem teccett ez a Corvette, főleg az etapok végén amikor csúszott a fara :D Jókat lehetett vele kigyorsításon pówerszlájdolni :D
Amúgy volt minden. Falazás vagy 10-szer, megcsúszás párszor, meg egyszer fejre is álltam :mrgreen:
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.12.18. 22:43

[HRC]Norbi írta:
emerico írta:
[HRC]Norbi írta:Grat Mindenkinek aki végig ment és Persze a Dobogósoknak főleg!
Nem igazán vagyok elégedett a 6. helynek, mert lehetett volna sokkal jobb is, de így 0 gyakorlással szerintem elfogadható eredmény :D

elsőre a nem "qva evo, kilépek.." is nagy eredmény :lol: :lol: 10-ből kilencen feladják az első futamot.
:D
Nekem teccett ez a Corvette, főleg az etapok végén amikor csúszott a fara :D Jókat lehetett vele kigyorsításon pówerszlájdolni :D
Amúgy volt minden. Falazás vagy 10-szer, megcsúszás párszor, meg egyszer fejre is álltam :mrgreen:
Nyugi, nekem az 20 kör gyakszi után is volt párszor. :D Mármint a falazás. :P Amúgy van 1-2 szemét kanyar, amit elég könnyű benézni. :P
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.18. 22:43

Grat all!
Mikor lesz eredménylista? Mert nem tudom befejeztem-e a versenyt, vagy megszakadtam :(
Egyszer csak ugy a 9. körben nem láttam senkit sehol és kiléptem a boxba, nekem az eredménylistán azt írta én ki vagyok zárva mások pedig 7 kört mentek???????????
Megprobáltam váltogatni az autókat de mindenki egyhelyben remegett valahol a pűáyán.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.18. 22:53

A mai futam nemhivatalos eredménye

http://www.simcompany.hu/champs/nurb12h/05/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.18. 23:04

Köszi, már látom a 7. körben történt valami a nettel, bár nem láttam semit s csak egy idő után tűnt fel, hogy nem változnak a kűlőnbbségek. Pedig jó kis futam volt, a problémák ellenére mert 6 kor kezdtem újratelepiteni mert megint minidump hibám volt :(
Valaki segítsen már, nem tudom beállytani a kormányt az evo-hoz, álandoan korigál és nem tudok egyenesen menni egy métert sem, vajon ez mitől lehet?
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.12.18. 23:10

Egész jól sikerült a mai futam pedig legutóbb két hete vezettem a járgányom.
Volt kipörgetés, nincs gond Emerico, meg kis csata az elején, aztán végig azon dolgoztam, hogy javítsak valamit. A boxkiállás után egész jól ment, megfutottam a leggyorsabb körömet és nagyon elkaptam a fonalat (magamhoz mérten). Reménykedtem, hogy ez kitart a verseny végéig de sajnos az utolsó két körben hibát hibára halmoztam. Kétszer sikerült megpörögnöm is. Az autót nem törtem össze szerencsére de a hibákat kihagyhattam volna :)

Nehéz volt, a végefelé már alig láttam valamit... de ez a jó ebben.
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.12.18. 23:18

Huuu erre a versenyre kb minden osszejott. kb 15 percel a futam elott ertem haza szetfagyva ehesen:) Futest letekertem mert hirtelen melegem volt, verseny felenel meg mar faztam:D Volt hibam is rendesen de nem rossz igy a 3. hely. Az masodik korben tortent egy kellemetlen szitu. Egy moslert toltam de hibazott, lement a fure. Ereztem, hogy ebbol baj lesz ha visszajon tuti ki fog utni, kenytelen voltam fekezni. Hatulrol viszont jott Krisztian izombol. Probaltam lehuzodni balra, hogy el tudjon menni de nem sikerult neki olyan tempokulonbsegunk volt. Elnezest erte...
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.12.19. 10:52

Nekem meg szokásomhoz híven tegnap is sikerült sokszor faltól falig menni, igaz most egyszer sem pördültem meg, de az autónak adtam rendesen. Nem is viselkedett utána úgy, ahogy kellett volna. :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.12.19. 11:13

Jó kis játék, tetszik.

Nekem a grafikai beállítással van gond. Az ismerős gépe nagyon vad, de mégis akadt rajta a játék. Gondolom valamit nem jól állítok be, vagy rossz dx-et használok (igaz ezt a tepelítéskor egyből nézte és telepítette), illetve lehet rossz felbontást használok (monitor szerint a 1280*768-as a jó). Ha egyedül vagyok a pályán semmi akadás nincs, viszont ha 5-nél több ellenfél van, már akadozik.

Aztán a rajt elött az 1. helyre tett a gép és egy darabig láttam mindenkit, majd kb. 10 másodperccel a rajt elött eltűnt mindenki és rajt jelet sem kaptam, csak minuszba kezdet számolni a számláló.

Amikor elhagytam a szervert, valami olyat írt, elveszítettem a kapcsolatot a hosttal.

jeamiro!

Kormány beállítás: Állíts holtjátékot, k. 5 fok az ideális, kb. ilyen ennyi a személygépkocsiké is és így egyenesben is lehet tartani az autót és simán el lehet fordulni. A Formula autónál még nem tapasztaltam ki mi a jó kormánybeállítás, de amint kitapasztalom, leírom.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég