INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.11.23. 22:48

BmwTomm írta:emerico! Az mitől lehetett, hogy visszaállt a kormányzár meg minden eredetibe??? Direkt megnéztem mielött kiálltam a rácsra és mikor elindult a verseny azt vettem észre, hogy az első kanyarban vagy 3 emberen támaszkodok!!! A 2. kör után kiálltam, mondom ez biztos az, hogy visszaállt és igen :S Fel kényszerültem adni a versenyt!!!
Nekem is visszaállt, mert újraszinkronizált a gép.

De én soha nem adom fel, csak ha már nem tudok elvergődni a boxig .
Név: Rebók József
Benel
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.11.02. 20:12
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Benel » 2009.11.23. 22:48

Nekem se adtak benzint XD valamit elb**tunk akkor :D

Röviden a versenyem:
- rajt jó volt, de úgy szaggatott nekem mint atom, alig tudtam menni, első kör végén kiálltam boxba, mondom király vagyok erre pff leesik hogy nem lesz elég a végéig a benya :D
- 20körben egy hatalmas hármas karambolban volt részem
- utána box, nem adtak benyát valamiért de bent álltam egy ideig :D
- 3. boxkiállás, ekkor már sikerült

Jó meccs volt, Emerico grat a pályához, levizsgázott ;)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.23. 22:48

Hát nekem ez az év futama volt. Csak fair csatáim voltak, nagyon jó volt a mezőny. Az mondjuk elég kemény hogy vért izzadva, legjobb köröket futva a 16. hely jött össze. Nagyon kemény.

Grat mindenkinek, csak így tovább. Ha ilyen a bajnokság végig akár a 16. hely is nagy eredmény (nekem)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2009.11.23. 22:52

Joke írta:
BmwTomm írta:emerico! Az mitől lehetett, hogy visszaállt a kormányzár meg minden eredetibe??? Direkt megnéztem mielött kiálltam a rácsra és mikor elindult a verseny azt vettem észre, hogy az első kanyarban vagy 3 emberen támaszkodok!!! A 2. kör után kiálltam, mondom ez biztos az, hogy visszaállt és igen :S Fel kényszerültem adni a versenyt!!!
Nekem is visszaállt, mert újraszinkronizált a gép.

De én soha nem adom fel, csak ha már nem tudok elvergődni a boxig .
Még nem ismertek, de ez vagyok én amit te leírtál a végén!!! Mikor már teljesen értelmetlen a dolog, de ha mozog a gép akk se adom fel!!! De ez most annyira felcseszett, és a kíváncsiság vezetett így kiálltam!!

Jah és azt én is figyeltem, hogy újra szinkronizálta!!! ez a szinkronizálás után kine kimenni de nem biztos, hogy mindig van ilyen:) Boxól sem akarok indulni!!!
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.23. 23:07

Nekem is nagyon kellemes versenyem volt, nem lehetett lazítani sem hibázni :)

Az időmérő pazarul sikerült magamhoz képest, sikerült megfutni a legjobb körömet.
A versenyen kisebb lökdösődés és csaták voltak végig, nem sokat hibáztam és a hibák sem voltak nagyon. Igazából két hibám volt amikor meg is előzött az aki épp üldözött. Minden egybevetve elégedett vagyok a 11. hellyel.

Nehéz menet volt és nagyon élvezetes!

Sok ilyet még :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Benel
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.11.02. 20:12
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Benel » 2009.11.23. 23:17

Látom óvtál mert felvezetőn előztem.. Ehh és tényleg, elnéztem a sorrendet, mert ugye kiírja hogy stay akárki behind in right, és az az előttem lévő volt, én meg úgy vettem hogy mindenképp ő mögötte kell maradjak :D pedig te előttem voltál csak baloldalt és azt hittem te előztél meg :lol: sorry
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.23. 23:21

Benel írta:Látom óvtál mert felvezetőn előztem.. Ehh és tényleg, elnéztem a sorrendet, mert ugye kiírja hogy stay akárki behind in right, és az az előttem lévő volt, én meg úgy vettem hogy mindenképp ő mögötte kell maradjak :D pedig te előttem voltál csak baloldalt és azt hittem te előztél meg :lol: sorry
Nem para, gondoltam, hogy nem tudod mi a helyzet, azért is mondta, hogy csak figyelmeztetésként írom :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2009.11.23. 23:23

Clayman írta:
Benel írta:Látom óvtál mert felvezetőn előztem.. Ehh és tényleg, elnéztem a sorrendet, mert ugye kiírja hogy stay akárki behind in right, és az az előttem lévő volt, én meg úgy vettem hogy mindenképp ő mögötte kell maradjak :D pedig te előttem voltál csak baloldalt és azt hittem te előztél meg :lol: sorry
Nem para, gondoltam, hogy nem tudod mi a helyzet, azért is mondta, hogy csak figyelmeztetésként írom :)
A rajtrács pozíciótokon úgy sem változik a sorrend!!!
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.23. 23:27

BmwTomm írta:
Clayman írta:
Benel írta:Látom óvtál mert felvezetőn előztem.. Ehh és tényleg, elnéztem a sorrendet, mert ugye kiírja hogy stay akárki behind in right, és az az előttem lévő volt, én meg úgy vettem hogy mindenképp ő mögötte kell maradjak :D pedig te előttem voltál csak baloldalt és azt hittem te előztél meg :lol: sorry
Nem para, gondoltam, hogy nem tudod mi a helyzet, azért is mondta, hogy csak figyelmeztetésként írom :)
A rajtrács pozíciótokon úgy sem változik a sorrend!!!
Vágom, nincs gáz csak ha egy mód van nem csinálunk ilyet, vagy tévedek? Mert akkor nem szóltam :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.24. 00:25

Hát gyerekek köszőnőm a futamot, remekűl éreztem magam és és igazán leizzadtam. A rajt előtt azt mondtam magamnak ha az első 20 ban benne leszek akkor bűszke leszek magamra, hát az vagyok mert a 19. lettem :D
Az már bebizonyosodott, hogy hibázni itt nem szabad, mert a legkisebb hibánál is minimum 3 emberke megelőz.
A rajtom jol sikerűlt és az első körőkben fel is tudtam kapaszkodni a 22-ről a 13. helyig de vétettem egy apro hibát és máris a 19. voltam. Innen még visszabirtam kapaszkodni, de a szokásos aprobb (vagy nagyobb) hibák miatt mindig vissza is estem.
Elnézést kérnék itt Gazsi Ádám csapattársamtol akivel a komunikácio hiánya miatt nem volt megbeszélve a box taktika és pont egy körben gondoltunk a boxra.
A pályához természetesen én is csak gratulálni tudok, remekűl sikerűlt, és még sok ilyen jó és élvezetes futamot szeretnék :)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég