INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
raczger
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.11.02. 16:36
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: raczger » 2009.11.17. 23:03

emerico írta:Ha a komolytalan azt jelenti, hogy a mezőnyben van egy Gokart Magyar és Zóna Bajnok, egy fél tucat gokart bajnok, 2-3 MNASZ versenybíró, Formula versenyző, egyedi a mod, egyedi a festés, egyediek a pályák, akkor oké, legyen komolytalan.
Ne érts félre, én nagyon örülök, hogy ezekkel a dolgokkal (mod, pályakészítés) foglalkozol. A többire pedig nem tudok mit mondani (lfs mezőnyében is vannak igazi versenyzők, de szerintem kb minden bajnokságban, két nagyobb név: Kiss Norbi, Talmácsi Gergő).

Egyébként úgy gondolom, hogy igazi verseny után se mondják azt, hogy érvénytelen mert sok embernek technikai problémája akadt. Sajnos ez itt is benne van, én úgy gondolom. Szakadtam már én is mikor nagyon jó pozícióban voltam, tudom hogy nem jó érzés.

És azzal egyetértek, hogy akinek nem tetszik ne induljon, ezért jelentkeztem le, csak még a véleményemet szerettem volna leírni.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.17. 23:10

Okés, kulturált válasz, elfogadom amit mondasz és sajnálom. Ingyenes bajnokság, a többség érdekeit tartom szem előtt.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.11.17. 23:13

Szerintem az első ilyen eset miatt nem kéne senkinek elpártolnia a bajnokságtól. Nem történt még ilyen amúgy SIMCo berkein belül, hogy ilyen bonyodalom legyen egyetlen versenyből, ami ráadásul ingyenes bajnokság része. Remélem ez senkit nem riaszt el.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.18. 08:29

Ilyen miatt eléggé gyerekes dolog egy éppen elindult bajnokságot abbahagyni! Ez az egy futam úgysem váltja meg a világot, attól hogy esetleg elvész egy jó eredmény a többi futam még kárpótolhat! ;) Egyébként én sem örülök, mert az ETCC79 emiatt (Mini) egy héttel eltolódik! :twisted:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2009.11.18. 09:46

Sziasztok!
Így megérthető, ha töröljük az eredményeket. Én se örültem volna, ha azért nem tudok versenyezni, mert már nem férek be. Inkább legyen megoldva, hogy többen is beléphessenek és így nagyobb lesz az izgalom is. Jó verseny volt és már alig várom a következőt.
Tényleg, akkor most jövő héten lesz vagy 2 hét múlva?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.18. 10:01

Fitti írta:Sziasztok!
Így megérthető, ha töröljük az eredményeket. Én se örültem volna, ha azért nem tudok versenyezni, mert már nem férek be. Inkább legyen megoldva, hogy többen is beléphessenek és így nagyobb lesz az izgalom is. Jó verseny volt és már alig várom a következőt.
Tényleg, akkor most jövő héten lesz vagy 2 hét múlva?
Ma jelenik meg az új pálya és jövő hét hétfőn verseny.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2009.11.18. 10:43

Köszi a gyors választ! Akkor keményen gyakorolni kell, mert hamar itt a Hétfő! :)
Erről a futamról is készítesz vmi jó kis videót? Nagyon tetszett az előző is!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.18. 11:16

Elfogadom a dontest, de nem tartom fair dolgonak a futam ervenyteleniteset azokkal szemben, akik vegigcsinaltak.
Ez egy technikai sport es benne van az ilyensmi. Mindenkivel megtortent mar, h ledobta a net vagy valami technikai zur miatt nem tudott indulni egy futamon es miatta nem lett ervenytelenitve az eredmeny.

Ettol fuggetlenul tovabbra is szivesen indulok.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2009.11.18. 11:28

Night írta:Elfogadom a dontest, de nem tartom fair dolgonak a futam ervenyteleniteset azokkal szemben, akik vegigcsinaltak.
Ez egy technikai sport es benne van az ilyensmi. Mindenkivel megtortent mar, h ledobta a net vagy valami technikai zur miatt nem tudott indulni egy futamon es miatta nem lett ervenytelenitve az eredmeny.

Ettol fuggetlenul tovabbra is szivesen indulok.

Én is így vagyok, mert sokat gyakoroltam. A boxkiállás azért tartott sokáig egyes embereknek, mert mielőtt beállt nem állította át no change-re. Az oké, hogy N/A-vol, de mikor. Az elején lehet, de közben sérülsz, akkor már át lehet tenni, de míg nincs sérülésed, addig N/A. Ez miatt nem örültem volna, ha törlik, ez mindenki saját hibája. De mivel voltak akik nem tudtak belépni, mivel nem engedett be 32-nél több embert, azokkal szemben viszont megérthető. És így legalább meg lesz oldva, hogy mindenki beférjem és izgibb lesz. Ellenkező esetben viszont lettek volna mindig, akik nem jöhettek volna. És egy idő után egyre kevesebben lettünk volna. Remélem ezzel a megoldással azért 30fő meglesz mindig.
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.11.18. 11:32

Night írta:Elfogadom a dontest, de nem tartom fair dolgonak a futam ervenyteleniteset azokkal szemben, akik vegigcsinaltak.
Ez egy technikai sport es benne van az ilyensmi. Mindenkivel megtortent mar, h ledobta a net vagy valami technikai zur miatt nem tudott indulni egy futamon es miatta nem lett ervenytelenitve az eredmeny.

Ettol fuggetlenul tovabbra is szivesen indulok.
Ha érvényes maradt volna a futam, akkor meg azokkal szemben nem lett volna fair akik nem tudtak indulni, vagy akik megszívták a boxban.
Tehát két tábor alakult ki, ezért lett kiírva szavazás.
Egyébként én sokkal jobb helyen végeztem(7.), mint amit érdemeltem volna, mégis arra szavaztam, hogy legyen törölve.

Mindenesetre én személy szerint örülök, hogy Te és sokan mások is tudják tolerálni a döntést.
Név: Rebók József
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég