FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Hozzászólás Szerző: emerico » 2022.03.07. 22:46

Óvásokat csütörtök éjfélig fogadok el:
http://simcompany.hu/replay/F3/05/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Markprokart
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2020.12.10. 18:11
Név: Ferencz Márk
Kormány: Logitech g920
Kapcsolat:

Re: FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Hozzászólás Szerző: Markprokart » 2022.03.08. 19:04

Race 1
Ferencz Márk - Kiss Balázs
28:15 - Balázs elkezd zárni de félreérthetően hiszen már az autóm elött jár mégis középen halad(minden joga megvan hozzá) 28:18 tól döntést hozok hogy megindítom az előzést ezt Balázs későn veszi észre majd ráteker mégegyet a kormányra biztos ami biztos , így helyet nem hagyva összeütközünk értékes helyeket veszítve , több emberrel is találkoztam abba a kanyarba mindig gond nélkül elfértünk többek közt Balázzsal is itt most nem.

Illetve várom a szakciókat a szabályzatban leírtakra ugyanis a történtek után az " ezt a faszt bazdmeg" kifejezés beletartozik a sértő és trágár megjegyzésekbe ami a szabályzat 2 pontja alatt tisztán levan írva hogy akár a bajnokság vagy a ligából való kizárást jelentheti.

Race2 08:30
Ferencz Márk- Bernhardt Gábor
Egyenesben belemegy az első kerekembe , repülünk mindketten kocsi törik. Futamom kuka.

igazad van Teqi javítottam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Markprokart 2022.03.09. 21:34-kor.
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2022.03.08. 21:03

Race 2
Ferencz Márk - Bernhardt Gábor
08:33

Hogy Márk óvása érvényes legyen (nem jelölte meg az időt), akkor beírom az én verziómat.
Én verseny közben is, és utána is azt érzékeltem, hogy Márk mozgott a féktáv előtt, próbálta Frikk szélárnyékát követni, de ő inkább elém húzódott. Szerintem elég helyet hagytam, több mint 2 autónyit. De ezt a mozgást már nem bírtam lekövetni, így összeért a hátsó!!! kerekünk, pörgés forgás.
Gabor Bernhardt
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2022.03.08. 22:31

Alapesetben amúgy nem óvtam volna meg ezt a szitut, de leírom én, hogy látom.

Race 1
Ferencz Márk - Kiss Balázs
28.18 Márk bevetődik.
Féktáv megkezdésénél előtte vagyok. 28.19 teljesen beleemel a fékbe, majd nekem jön. Az ütközés pillanatiág volt fix a kormányzásom... Utána szépen megforgat, plusz rf2 bug, hogy belefúrodik a kocsijának az orra az aszfaltba és össze is akadunk.
_______

A trágárkodásra is reagálok, hogy tiszta legyen minden. Itt, egy helyen, és ehhez megvan a jogom.
Mielőtt még kitiltással meg ilyenekkel dobálozol. Felcsaptam a szabálykönyvet és berakom ide a teljeset.
"A Chat-en Tilos mások sértegetése, rágalmazása, legyen az versenynap, vagy egyszerű tesztnap. Természetesen tudjuk, hogy vannak olyan pilóták, akik ezt viccnek szánják, mégis mellőzük a trágárkodást. A büntetés akár bajnokságból, vagy ligából való kizárás is lehet."
Emerico vakarja majd a fejét, hogy ezt én hol mondtam? Írásban, a szerveren vagy a fórumon? Nem :!:
SIMCO DC-n ahol fent voltál esetleg Te is és akár még jogos is lehetne a sértődés amit még körülbelül 10 másik ember tudná ezt bizonyítani? Nem :!:

Miről is beszélünk?
https://www.facebook.com/Simcompany/vid ... 6920427990 1.11,11 Berakom én, hogy mire is hivatkozik a Márk ha már Ő nem volt képes erre.
Ez az egész egy privát szobában hangzott el csak kiment egy streamre, a csudimudiba... Amit Te szépen visszahallgattál és beböffentetted ide, hogy ez neked mennyire nem tetszett és mennyire megsértődtél. Sajnálom.
Nem üvöltöztem, nem rageltem. Annál tovább nem is mentem amit leírtál és ami hallható. Ennél sokkal, de sokkal durvább dolgok elhangzottak már az évek folyamán, de senki fejében nem fordult meg, hogy kitiltassa a másikat.
Te is biztos szentségelhettél a túl oldalon ahol Te voltál zárt szobában, de Te biztos nem álltál meg egy faszozásnál abban biztos vagyok :)

Megfordítom az egész dolgot. Számomra sértő, hogy egy ilyen elhanyagolható és szabályba nem ütköző dolog miatt elszeretnél távolítani a bajnokságból / ligából egy riválist.
Nevetséges és izzadságszagú az egész szituáció. peace
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Markprokart
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2020.12.10. 18:11
Név: Ferencz Márk
Kormány: Logitech g920
Kapcsolat:

Re: FIA Formula 3 2022 - Red Bull Ring

Hozzászólás Szerző: Markprokart » 2022.03.10. 14:21

Az óvás szekció nem vitázásra vagy beszélgetésre van ez is levan írva
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég