INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
andras556
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.11.02. 20:49
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: andras556 » 2009.11.17. 21:40

Sziasztok! Első versenyem volt nagyon éveztem és köszönök mindent! szerintem korrekt volt a szavazás és az eredmény is, adjunk esélyt azoknak is akik nem tudtak indulni.
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.11.17. 21:49

Hurrá !

Új pályák, negyven induló ! Ez király lesz !
De azért minden pálya első kanyarjában nyitok egy autóbontót ! :lol:
Csak vicc volt :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Joke 2009.11.17. 21:50-kor.
Név: Rebók József
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2009.11.17. 21:50

Megmérettetett eldőlt! A nép megoszlott a nép megnyilvánult szavazott döntött. Hogy mi a vége a szavazásnak az valakinek jó valakinek nem. El kell fogadni a döntést, 42 nevezés és ebből 38 szavazott ez elég egyértelmű. A versenyen azért voltatok 31-en mert mi többiek nem tudtunk belépni. És nem azokon múlott akik később jelentkeztek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lali 2009.11.17. 21:53-kor.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2009.11.17. 21:51

Joke írta:Hurrá !

Új pályák, negyven induló ! Ez király lesz !
De azért minden pálya első kanyarjában nyitok egy autóbontót ! :lol:
Csak vicc volt :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lop!N
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.11.05. 16:52
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lop!N » 2009.11.17. 21:52

Emerico , lássuk az itéletet :) Akasztás v Villamosszék? :D
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít." (Ayrton Senna)
raczger
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.11.02. 16:36
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: raczger » 2009.11.17. 21:56

Köszöntem szépen, lejelentkeznék a bajnokságról. Nem kívánok úgy versenyezni, hogy bizonytalan az egész. Ki tudja máskor miért lesz érvénytelen a futam. Sajnos ez az eset az én szememben eléggé komolytalanná teszi ezt a bajnokságot. Sajnos nagyot kellett csalódnom.

Ja és egyébként én szerintem is csak azoknak kellett volna szavazni akik elindultak a versenyen. Nem jó ez hogy egyesek hozzák a haverjukat és szavaztatnak, hogy legyen esélyük a dobogóra a bajnokság végén.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.17. 21:59

Akinek nem megfelelő így az menjen, valószínüleg nem is idevaló, nagyon tisztességes, köszi a megértést, melózok vele, próbálom a legjobbat kihozni...

Új pálya lesz, olyanok készülnek ahol elfér ennyi ember. Hétfőn újra verseny. Végleges.

Még most találja ki, aki nem akar jönni, mert akkor kiveszem a kocsiját, és a boxokat ki tudom osztani rendesen.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.11.17. 22:01

raczger írta:Köszöntem szépen, lejelentkeznék a bajnokságról. Nem kívánok úgy versenyezni, hogy bizonytalan az egész. Ki tudja máskor miért lesz érvénytelen a futam. Sajnos ez az eset az én szememben eléggé komolytalanná teszi ezt a bajnokságot. Sajnos nagyot kellett csalódnom.

Ja és egyébként én szerintem is csak azoknak kellett volna szavazni akik elindultak a versenyen. Nem jó ez hogy egyesek hozzák a haverjukat és szavaztatnak, hogy legyen esélyük a dobogóra a bajnokság végén.
Jézusom !!!!!!!
Név: Rebók József
raczger
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.11.02. 16:36
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: raczger » 2009.11.17. 22:04

Nem Jézusom.

Sajnálom de ez van, lehet túl sokat vártam ettől a bajnokságtól. Nemrégiben kezdtem simezni, konkrétan az LFS-el és ott indulok a bajnokságban. Valami hasonló komolyságút vártam itt is.

A második bekezdésemről annyit, hogy lehet nincsen ez így, de valahogy én még is így érzem. Lehet engem szídni de le akartam írni az őszinte véleményemet, remélem nem sértettem meg vele senkit.
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.17. 22:05

"Ja és egyébként én szerintem is csak azoknak kellett volna szavazni akik elindultak a versenyen. Nem jó ez hogy egyesek hozzák a haverjukat és szavaztatnak, hogy legyen esélyük a dobogóra a bajnokság végén."

Szia!
Gondolom most rám gondolsz ennél a haver dolognál az elöbbi megjegyzésem miatt, hogy tisztán lás Gazsi Ádám eredményei egyértelműek erről meggyőződhetsz a hot laps-on. Természetesen szavazott ő is pedig nem indult a futamon mert ledobta a szerver és mivel megvolt a létszám ezért nem engedte vissza. (gondolom erről nem ő tehet, de voltak még igy egy páran).

Azt, hogy te ugy gondolod befejezed és hiteltelen számodra az egész azt öszintén sajnálom, és ezt most minden hátsó szándék vagy guny nélkűl mondom.

Tényleg sajnálom.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég