Formula 1 2017 - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Lacika1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.10.31. 17:49
Név: Szabó László
Kormány: G29
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lacika1899 » 2017.11.13. 18:08

1 óra múlva leszek és megyek is ts-re csak szeretnék kérni hozzá ip-t meg pw-t :) Előre is köszi !
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2017.11.13. 22:22

Sziasztok,

nem értem mi történik az utóbbi hetekben.
Lehetetlen így játszani.
Folytonos sync lost, újraindítgatások...

A rajtrácson egyedül voltam. Sync, néhányan megjelentek közben de esélytelen volt minden. Aztán kiléptem.

Felnézegetek még, hátha javul a helyzet de energiát nem fogok bele fektetni.
Jó versenyt ha lesz ma ilyesmi.
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Tomynho
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2017.10.18. 15:29
Név: Varga Tamás
Kormány: Logitech DFGT + Simraceway SRW-S1
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tomynho » 2017.11.13. 22:31

Srácok, már ne is haragudjatok, de ezt így ilyet hogy lehet ?!
Egy ilyen liga, ráadásul nevezési díj is van, addig resizgetünk amég a mezőny fele ki nem hullik aztán se szó se beszéd egyszer csak na most jó akkor így jártatok és elindulunk!
Úgy volt, hogy 20:00-kor kezdünk, lemegy kvali oké, de már fél 10 van!!! Holnap meg meló. Miért nem lehet megoldani a problémát, vagy miért nem ír valaki valamit, hogy mi a jó fenét kell ilyenkor tenni vagy csinálni. 1 órája fel-le lépegetek, hogy tudjak indulni elment bő 2 óra az estémből meg a teszt is és miért?! Ezért?!
Ez egy vicc. Be kéne szüntetni a szezont amég nem oldódik meg, ezért beszedni a pénz komolyan mondom. Valaki írta, hogy Build, hogy lehet hogy már 1 hónapja szar valami és nincs javítás rá?! Akkor szüneteltetni kell a fenébe. Elhiszem, hogy szabály szerint 2 futamot nem számoltok, de ha minden 2.-ról lemaradok, mert akkor indultok amikor nektek tetszik...még írtam is, hogy nem látok senkit erre le se szartatok, pedig lejövetel után azonnal visszamentem. Egy kis toleranciát elvártam volna, ha már tagdíj meg komolyság meg minden van. Nem valakivel van bajom, hanem a lebonyolítással. Kár, hogy így alakult. Következő pályára letolom a kötelező kört, ha ott sem tudok ilyen miatt indulni, akkor szabad az ülésem, mert ez így egy vicc, már ne is haragudjatok. Ezért tesztelni, ezért időt szánni rá?!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2017.11.13. 23:01

Sziasztok,

Egyrészt, ahogy a szabályzatban írjuk, a TS ugyan nem kötelező, de erősen ajánlott. Ha nem használod, az a szíved joga, de így biztosan lemaradsz mindenről, amiről beszéltünk.

Másrészt.

Mióta megjelent a 1109-es build (november eleje), folyamatosan a problémák. Nem csak nálunk, nagyon sok ligánál. Jelenleg is keressük a megoldást, de még nem találtuk meg.

Végezetül, a mai verseny elmarad, de be lesz pótolva két hét múlva, addig megpróbálunk rájönni, hogy mi a gond, és megoldjuk.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tomynho
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2017.10.18. 15:29
Név: Varga Tamás
Kormány: Logitech DFGT + Simraceway SRW-S1
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tomynho » 2017.11.13. 23:22

Szabinak olyan gondja van, hogy 20 fő felett runtime errorral levágja.
Én konkrétan olyanra gondoltam, hogy kiírni, hogy mi a teendő. Nincs egy erőművem, de megy rf2 magas létszámnál is, bár azért nem full hd meg ilyenek XD
Ebből kifolyólag a betöltési idő azért nem 1-2mp. Mikor esemény tovább van rakva várok várok nem történik semmi, most is elindultam felvezetőre és kb célegyenes végén mondom ennek így semmi értelme, leléptem, hogy újra fellépjek és datamittom én mi error. rf2 és steam bezár, megint indít lépek fel és nem tudok csatlakozni, mert megy a futam.
Erre kérnék egy leírást, ha ilyen van maradjunk fent, vagy lelépés és vissza, mert akkor illik megvárni a többieket stb. Most ts-en el lehet mondani sok mindent nyilván, meg ki is lehet kapcsolni rajtnál, de ilyen problémáknál jobb összetartani, mert az újak se tudják, hogy mivan, mik az előzmények stb. És gondolom minden alkalommal ti sem akarjátok elmondani ezt ts-en külön külön minden új kedvéért :D
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2017.11.13. 23:26

November eleje óta ez a 2. Ezért nincs ilyen szempontból rutinunk, mit lenne jó tenni. Chatre hiába írsz be ha szinkronizál, nem jelenik meg senkinél. A versenyt, ahogy emerico írta nem lesz pontozva, csak tovább mentünk megnéztük mire hogy reagál. Semmi pánik
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2017.11.13. 23:44

A mai futam törölve, és két hét múlva tartjuk meg. Szerver szinkronizálási gondjaink voltak, de tovább maradtunk páran és remélhetőleg megoldottuk.

Mivel most van 2 hét hogy újra lefussuk a versenyt, kicsit átgondolhatja mindenki a setupját.
Itt az enyém, nem csoda setup, de kiindulásnak jó, azoknak akik el vannak veszve.

https://drive.google.com/open?id=19XGDD ... Om9NDQqaam
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tomynho
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2017.10.18. 15:29
Név: Varga Tamás
Kormány: Logitech DFGT + Simraceway SRW-S1
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tomynho » 2017.11.13. 23:48

Akkor sikerült megoldani?
Felmenjek megnézni valaki, vagy a hétvégén esetleg összejöhetnénk páran, hogy megnézzük, vagy valamelyik este. Nem futam miatt, csak páran felmenni és rakosgatni szerót. (holnap este mondjuk nem leszek) de többi nap jó, vagy holnap kora délután. Nem lenne túl jó, ha állandóan ilyen problémák miatt kellene szívni.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2017.11.13. 23:49

Öten maradtunk. Elvileg megtaláltuk, ötünkkel simán ment.
Természetesen ha valamelyik este többen összejövünk, az még jobb.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2017.11.13. 23:51

Megnéztük páran most jónak tűnik.
Sajnos ezzel a helyezttel nem nagyon lehet mit tenni, nem láthattuk előre, hogy ez lesz, erre forgatókönyvet is nehéz kitalálni.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég