Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.10.23. 22:54

25 autónál többet nem lehet indítani egy szerveren.

Ami a legfontosabb, hogy nem fagytam most ki.
A versenyem jól sikerült, Henriket meg nem tudtam elkapni. A verseny elején azt hittem tudom tartani, kanyarban jól rá mentem, majd jött a kigyorsítás, ahol a Corvette verhetetlen. :D Aztán Ő gyorsulni kezdett, én meg lassulni. :D

A végére összejött 1 perc.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.10.23. 22:58

emerico írta:
nurb12_2.jpg
Corvette GT2-es a kocsim, nem GT1-es. :)
Voodoo
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.05.11. 17:45
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Voodoo » 2009.10.23. 23:16

Szarintem a pálmát az én esetem viszi. Elején beragadtam a rajtnál majd a 4. helyen autóztam.Juan megforgott és keresztbe jött vissza a pályára pont elém így telibe trafáltam. (picit szídtalak :D ) meg is forogtam az ütközésben és visszaestem 9. helyig , onnan újra felküzdöttem magam Pintér Krisztiánt sikerült kicsit megpöckölnöm az egyik féktávon ,ez elég is volt ahhoz hogy túlcsússzon pedig épp hogy hozzáértem , sajnálom a dolgot. Ezek útán beálltam a saját tempómra és feljöttem egy jó box útán a 3. helyre itt is fejeztem volna be a fútamot HA és ilyet még nem láttatok az tuti célegyenesbe már a leintést ünnepeltem volna a célvonalat nézve az autóm orránál , ÉS KIDOB TÁLCÁRA HOGY KIFAGYOTT A STEAM !!! Tehát 1 cm hiányzott hogy elérjem a vonalat , de nem........ gondoltam megkérdem hogy beírjátok e az eredményem , de hát még se értem el a tetves célt 1 cm és steam powernek hála , ez elég elkeserítő. GG.
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.10.24. 01:43

Adam Jonas írta:
Juan G írta:áhhh, szerencsétlenségek sora, bénázás ...

ugyanis lejjebb vettem a tankolandó üzemanyagot majd nyomtam egy confirm -öt erre nem tankolt semmit csak kereket cserélt, MIAFASZ???
Amikor kiállsz boxba, még1szer meg kell erősítened a dolgokat. Szóval jelzed a boxkiállást, majd amikor a pitbe értél, a boxmenü legalján lesz egy "Megerősítés" gomb (angolul asszem Confirm). Erre rámész, leokézod, s elvileg oké minden. :) A gumit meg szintén lehet állítani, úgy, mint a benyát.
a gumival nem volt bajom, csak azt nem lehet menet közben beállítani, hogy ne cseréljen kereket...
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.10.24. 08:32

Debilon írta: első körben talán BKriss mellém ért hagytam helyet, de lesodródott az ívről és kitessékelt..
:o

Elnézést, ha így volt, nem éreztem, hogy össze értünk.
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Dzsezi
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.08.10. 20:58
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dzsezi » 2009.10.24. 09:16

Háát úgy néz ki Voodoo-t nem tudom lehagyni szerencsétlenségben,de fél éve váltottam szolgáltatót és azóta nem volt netszakadásom,kivéve a tegnapi verseny kellősközepét "5. kör"

Más..
Azt olvastam hogy nem nagyon számít a rajtsorrend,szerintem meg igen.Nem lehet arra hagyatkozni hogy majd az előttem lévő hibázik,pláne hogy versenyről versenyre szépen betanulja mindenki.Volt egy edzés amin 8:43-at futottam kb a mezőny közepe,a lényeg hogy nem értem miért kellett a verseny előtt nem sokkal új edzést nyitni amin már semmit nem tudtam teljesíteni mert felszívtam magam :))

Emerico idézet:A futamok előtti szabadedzés, illetve szerverhez való csatlakozás idejétől függően kerülnek a versenyzők a rajtrácsra. Mivel a futam igencsak hosszú, így könnyen lehet a pozíciódon javítani.

és a lényeg! 18.00 - 19.30 - Szabadedzés

csak annyit kéne hogy összehangolni a servert a kiírt versenyre.

Grat a dobogósoknak!
Dzsezi
VMT Chief
++++ VAKMELEG-TEAM ++++
A vakmeleg szó az egy kifejezés, értsd: hihetetlen, lehetetlen, hajmeresztő,felháborító


Weboldalunk
bozso
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bozso » 2009.10.24. 09:24

Nagyon jó verseny volt!
Nekem az első futamom volt veletek, de jó volt látni, hogy mindenki nagyon sportszerű volt.
Sajnos nem gyakoroltam eléggé a boxban való ténykedéseket, mert box utcai gyorshajtás miatt kaptam egy Stop&Go-t és 4 pit utánn anyit szerencsétlenkedetem, hogy 20 percel a vége előtt DQ-t kaptam.
Sebaj majd legközelebb :D !

Gratulálok az élmenőknek!

Kellemes hétvégét mindenkinek: bzs
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10725
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.10.24. 09:38

A következő versenyre a laptopomról irányítom az edzést, és már az elején gépnél leszek, hogy pontosan induljon minden. Így nem lesz szavazgatás.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.10.24. 13:27

Juan G írta:
a gumival nem volt bajom, csak azt nem lehet menet közben beállítani, hogy ne cseréljen kereket...
De, h nem! Csak azt a műveletet hajtja végre amit zölddel kijelölsz! Még a boxban gurulva is tudsz állítani mindent míg le nem okéztad, sőt menet közben még az üzemanyag szintet is... volt nekem rá példa! :)
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.10.24. 13:34

Tetszett, h sokan vtunk remélem így marad a végéig is...

Végül is jó volt a futam bár ha előtte azt mondják, h kétszer kiforgatnak akkor kiröhögöm a tagot! Próbáljunk óvatosabban az előzéseknél mert írtó nehéz sztem ezen a pályán megfelelően végrehajtani! Igazából Császár Krisztián hibáját sajnálom mert ott ment el Cseh Tomi... :( De hozzáteszem nem haragszom rátok (Krisztián, Attila) benne van! Ja meg az időjárás tetszett még :D , az a kis nyirkos pálya az elején meg a végén is ugyan ez, biztos csak a hegyekből lecsapódott a pára! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chriss 2009.10.24. 13:35-kor.
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég