Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.10.23. 17:11

Este 19.30-ra érek haza, aztán egyből kezdünk.
Még csak 40%-os törésen leszünk aztán teszem majd feljebb, két futam mulva
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.10.23. 17:50

Sziasztok! Most tudtam gépközelbe kerülni, láttam, hogy Dávid észrevette, hogy nem jó autót kaptam! :D Nem gond, részemről mert nem sokat gyakoroltam a Marcos-al sem, a BMW-vel még a versenyig megpróbálok barátkozni, ha menni fog akár maradhat is! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.10.23. 17:55

emerico írta:
jeamiro írta:Probléma megoldva, újratelepitettem és ennyi. Tehát estére nincs akadály :)

de van, és úgy hívják Nordschleife :lol: :lol:
Hát igen :) és egy hibát is elkövettem, a settem odalet, elfelejtettem kimenteni a nagy igyekezetben :oops:
Mindegy, megyek a tiéddel :D aztán majd magamraszabom.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Paqu
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.09.28. 11:56
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Paqu » 2009.10.23. 19:17

Sziasztok,

úgy néz ki nem jön össze a ma esti indulás. Már néhány napja küzdök a pedálommal (Logi Momo) és még mindig nem jó.
Máá nem tom mit csináljak vele... :cry:
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.10.23. 19:46

Sajnálom a mai versenyt, nem néztem meg milyen idő van és kimentem száraz beállításokkal. Amikor kitett láttam, hogy vizes minden, vissza akartam menni a boxba és DNF. Sajnálom, nem tudtam, hogy ez így működik. Sajnálom mert készültem, de megtanultam a leckét... Jó futamot nektek!
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.10.23. 20:44

Én is így szoptam be ezt a szart. Tök jó, hogy emiatt vesztem össze anyámmal, mert ma akart utazni.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.10.23. 20:51

BAZZZZZZ! Sok gyakorlásom kárba veszett! Eddig soha nem adott stop &Go-t, pedig legalább 100x gyakoroltam a box kiállást, speedlimiterrel mentem a boxba, jóval behajtás előtt lefékeztem, hogy is van ez :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :evil:
Ezek után szétcsúsztam és nem vettem ki az újra tankolást és kerék cserét. Mind ez +3,5 perc. Besokalltam és kiléptem. Bocsi érte!
Amúgy nem lett volna rossz, ha nem ebbe a szar időben indultunk volna, ami Clayman-t is beszívatta, pedig jó kis létszám volt.
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.10.23. 21:27

Basszus, ez nem semmi volt! Sajnálom, hogy Dávid nem tudott indulni,már én is jártam így! :( Próbáltam a BMW-t megszokni, ami nem rossz autó, hogy legalább a csapatunkból egy autó célba érjen. Nekem a 3.-4. körtől kezdve elkezdett csúszkálni, nem tudom, hogy a gumikopás, v. az időjárás miatt. :? Odavertem egy párszor, és ki kellett volna mennem a boxba, de nem mentem, mert akik elmentek mellettem mindig közel voltak. Néha sikerült is visszamennem. Emerico-nak is problémája volt a kanyarodással, nekem pedig az úttartással ezért hol egyikünk, hol a másikunk volt előrébb. Tisztára mint a rokkantak.... :D Az két utolsó körömben az utolsó kanyarban mindig megpördültem, egyszer még a boxkijáratot is eltrafáltam. Nagyon melegem is volt, mert bedurrantottam a kandallóba, nem kellett volna... Sokadik pördülés után feladtam. :oops: Gratulálok mindenkinek aki célba ért! :D Lehet, hogy megtartom ezt a BMW-t, csak kellene segítség a beállításokhoz, mert a Marcos-sal gyakoroltam!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.10.23. 21:39

Írok én is. :)

1-1,5 hete szinte nem is mentem, ahhoz képest prac-on, üressel az a 8:37 elsőre nem is volt olyan rossz. :) A futamom nem volt valami fantáziadús, leszámítva az első 2 kört, amikor csatáztam a pozíciókért, de akik jöttek mögötte, mind gyorsabbak voltak és tapasztaltabbak, úgyhogy sok esélyem nem volt ellenük. Bocs mindenkitől a kontaktokért, legfőképpen Cselt-től a blokkért, nem figyeltem őszintén szólva, hogy annyira a nyakamra estél. :oops: A boxkiállásom után jött az, amitől majdnem agyvérzést kaptam: egyik kedves drága Steam ismerősöm rámírt h "ő most mit csináljon a Real-Timre Racing-es beta key-vel"... A hirtelen megjelenő üzenet hatására úgy meglepődtem, hogy kigyorsításon sikeresen eldobtam Cselt mögött az autót, még szerencse, hogy csak én álltam a falba, s nem ütöttem ki magam elől Cseltet. :oops: Az utolsó körben még a poén kedvéért elbambultam, fal, majdnem Krisz is megelőzött. :mrgreen:

Grat mindenkinek, aki célba ért! ;)

Ui.: esett az eső amúgy? :o Nem is vettem észre....
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.10.23. 21:43

Nagy igalmamban már az első körben nyomattam egy full gázos falat. Onnantól nem vette a lassu kanyarokat. 9 perc alá nem tudtam menni, nagyon durva volt. A végére kaptam 8 perc hátrányt, ami még lehet ledolgozni, és persze akik kihagyták a futamot ne adják fel, fel lehet zárkózni.

Annyira nem volt hosszú mint gondoltam, de kicsit szar volt hogy nem tudtam senkivel sem tartani a tempót, szerintem én voltam a leglassabb. A 23 induló meglepett, azt hittem leszünk max 10-en
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég