Blancpain Series - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2014.05.26. 22:11

Kovi03 írta:Nekem sajna elsötétedett a képernyő
Egy ideig néha nekem is csinálta ezt a hónapban, tegnap meg végleg elbaszódott a monitor. Ha tudod teszteld le egy másik gépen a monitort, illetve a másik monitort meg a saját gépeden, így kiderül, hogy a videókártya, vagy a monitor a rossz. Én a TV-t kötöttem rá a sajátomra (like a boss), nálam nem volt semmi gond utána, a másikon viszont folytatta a monitor, aztán megadta magát végleg.

A verseny jó volt, elég stabil lett a verda az új patch után, sok driftet meg lehetett fogni. 14. hely 30-ból.

Viszont ez a fullproc meg 4giga patch valamit elszarhatott, mert volt ilyen minilag csomószor időmérőn, meg rajt után egy ideig, aztán abbahagyta verseny közben, hiába volt mediumra téve a grafika, azelőtt fullon lag nélkül bírta végig.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2014.05.26. 23:34

Izgis futam volt ez is. Rajtnál fogtam egy pozíciót, aztán a hibáknak köszönhetően feljöttem a 3. helyre, de sajna akik kicsúsztak szépen lassan utolértek és átrágták magukat rajtam. Jókat csatáztunk szerintem, szépen lehetett terelgetni a kocsit. A végére ugyanoda jutottam, mint ahonnan indultam, de nagyon élveztem.
[HRC]Norbi írta:Cselt, bocsi a lökésért amikor előztelek. Megúszott az autó féktávon és ellenkormányoznom kellett :oops:
Kár volt ezért az esetért, direkt a kigyorsításra játszottam és elég szélesen is fordultam, vártam volna, hogy visszaengedsz.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.05.27. 07:49

Élvezetes verseny volt. Nem volt pillanat, mikor 1-2 mp-re ne lett volna társ, akit lehet üldözni.

Szalai Karcsit nagyon sajnáltam, hogy megzavartam, így nem tudtuk a pályán megvívni csatánkat :( A végén Soós Gyuri okozott kellemes pillanatokat. Kigyorsításon az Aston jól muzsikált, azonban a féktávokon az Audi jobbnak bizonyult... Azért az utolsó kanyartól az első szektor végéig való érintésmentes szinkronautózás mindent vitt. Majdnem utolsóról 20. hely. Tetszett :)
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2014.05.27. 08:52

Cselt írta:
[HRC]Norbi írta:Cselt, bocsi a lökésért amikor előztelek. Megúszott az autó féktávon és ellenkormányoznom kellett :oops:
Kár volt ezért az esetért, direkt a kigyorsításra játszottam és elég szélesen is fordultam, vártam volna, hogy visszaengedsz.
Igen, bunkó voltam, tudom. Pumát utol akartam érni, de ez nem mentség erre. Ne haragudj :cry:
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.05.27. 10:20

röviden összefoglalom a versenyt: kibaszott jó volt!
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2014.05.27. 14:20

szaboz írta:Élvezetes verseny volt. Nem volt pillanat, mikor 1-2 mp-re ne lett volna társ, akit lehet üldözni.

Szalai Karcsit nagyon sajnáltam, hogy megzavartam, így nem tudtuk a pályán megvívni csatánkat :( A végén Soós Gyuri okozott kellemes pillanatokat. Kigyorsításon az Aston jól muzsikált, azonban a féktávokon az Audi jobbnak bizonyult... Azért az utolsó kanyartól az első szektor végéig való érintésmentes szinkronautózás mindent vitt. Majdnem utolsóról 20. hely. Tetszett :)
Nekem akkor már mindegy volt... Nem a Te hibád.
Simcos pályafutásom mélypontja volt a tegnapi.
Egyszer már elgondolkoztam hogy abba kéne hagyni...
A kocsi se volt jó, a pályát is utálom, meg szét is estem a végére, (talán csak 2-3 autót sikerült elengednem normálisan amikor lekőrőztek )Sorry mindenkitől.
Megpróbálom összeszedni magam.
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
drsanya
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.05.02. 13:26
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: drsanya » 2014.05.27. 14:52

Mivel sikeresen megtanultam a Nissannal rajtolni, kb 7 helyet ugrottam előre. DE! Könyörgöm, én értem, hogy szép a Nissan segge, nekem is tetszik, de megkérnék mindenkit, hogy ne baszogassa legközelebb, mert 4x!!! raktak ki így a pályáról, és egy "bocs te hülye" nem sok, annyit sem kaptam a mutatványokért. Nem mondom, hogy én hibátlan vagyok, de legalább ha előfordul, nyomok egy elnézést kéreket.

Mindent összevetve valóban jó verseny volt, élveztem, bár megkérném a Nissanosokat, hogy egyszer mondják már meg, hogy mitől van köztünk 4 mp különbség :D
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.05.27. 18:44

drsanya írta:ne baszogassa legközelebb, mert 4x!!! raktak ki így a pályáról, és egy "bocs te hülye" nem sok, annyit sem kaptam a mutatványokért. Nem mondom, hogy én hibátlan vagyok, de legalább ha előfordul, nyomok egy elnézést kéreket.
óvj. ha nem óvsz, akkor tökmindegy mi történt :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Laccus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.05.27. 17:52
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: Laccus » 2014.05.27. 19:31

Sziasztok! Szeretnék a szerveren elkezdeni gyakorolni,de ezt írja ki : "BES_2012_SP1.2.rfm" mismatch: will be kicked from race
Előre is köszönöm!
drsanya
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.05.02. 13:26
Kapcsolat:

Re: Blancpain Series - társalgó

Hozzászólás Szerző: drsanya » 2014.05.27. 21:33

emerico írta: óvj. ha nem óvsz, akkor tökmindegy mi történt :)
Igazad van Emerico! Viszont ez rajtam már nem segít, előrébb nem hiszem, hogy végeznék vele, és ráadásul nem is emlékszem az elkövetőkre :)
Ez amolyan felhívás volt, hogy figyeljünk oda jobban :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég