Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2014.03.10. 23:44

Ez a szélárnyék tényleg furcsa egyébként. Én is tapasztaltam már többször más pályán is. Lehet nagyobb szárnnyal kéne menni, csak akkor meg egyedül lesz szar az autó...

Mondjuk nekem Eurospeedwayen nem volt annyira probléma, de ott nem igazán voltak gyors kanyarok.
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.03.10. 23:51

Követező pálya Norisring

http://simcompany.hu/downloads/norisring.rar

Előfordulhat hogy edzésen a boxok mögé rak a pálya, de be tudsz jönni a pályára, a kamionokon át lehet menni 8-)
Csatolmányok
GRAB_001.JPG
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2014.03.11. 00:27

Milán írta:Pont hétfőn este 8-tól van 4szer net szakadás, futam kezdésére megjött, már késő...
Kösz tcom!
Örülj neki, téged legalább nem vet szét az ideg talán annyira, mintha a futam végén vágott volna le a net. Nekem konkrétan 8 kör kellett volna, hogy befejezzem a futamot, de ez a rákos telefos közbeszólt.
Felhívtam őket, mondják hálózati hiba már javítják. Azért érdekes, hogy az ország több részen egyszerre lesz ilyen probléma.
Egész jó futam volt, amíg tartotta magát a net, bár lassan indult be, több ütközéssel(balszerencsémre szenvedő fél voltam - ez van ha az ember rosszkor van rossz helyen) meg egy-két megforgással. Viszont a második kiállás előtt tetszett a csata, ha jól emlékszem Fulmer Zolival. Jó lett volna, de már mind1. Remélem nem zavartam nagyon meg senkit ts-en mielőtt ledobott a net, de remélem, hogy nem én vagyok a szenvedő fél, nem jött össze. Majd talán legközelebb.
Ze83
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.14. 06:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ze83 » 2014.03.11. 08:55

Cselt írta:Ezer bocs Zoli és Bálint, ez nem az én futamom volt, ez a hülye szélárnyék kettőből kétszer megszivatott :? :(
Semmi gond. Persze jobb lett volna, ha nem löksz ki, de hát ez van. Legközelebb jobban figyelj.
Ze83
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.14. 06:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ze83 » 2014.03.11. 08:58

[HRC]Norbi írta:Ez a szélárnyék tényleg furcsa egyébként. Én is tapasztaltam már többször más pályán is. Lehet nagyobb szárnnyal kéne menni, csak akkor meg egyedül lesz szar az autó...

Mondjuk nekem Eurospeedwayen nem volt annyira probléma, de ott nem igazán voltak gyors kanyarok.
Én Brands Hatch-en kaptam agybajt a szélárnyék miatt. De ami az igazán felháborító az az, hogy ha mögötted mennek és előtted senki nincs, akkor is eltűnik hirtelen a leszorító erő a gyors kanyarokban. Ezt ha valaki nekem elmagyarázza, hogy miért van, azt megköszönném...
Ze83
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.14. 06:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ze83 » 2014.03.11. 09:05

Baki írta:
Milán írta:Pont hétfőn este 8-tól van 4szer net szakadás, futam kezdésére megjött, már késő...
Kösz tcom!
Örülj neki, téged legalább nem vet szét az ideg talán annyira, mintha a futam végén vágott volna le a net. Nekem konkrétan 8 kör kellett volna, hogy befejezzem a futamot, de ez a rákos telefos közbeszólt.
Felhívtam őket, mondják hálózati hiba már javítják. Azért érdekes, hogy az ország több részen egyszerre lesz ilyen probléma.
Egész jó futam volt, amíg tartotta magát a net, bár lassan indult be, több ütközéssel(balszerencsémre szenvedő fél voltam - ez van ha az ember rosszkor van rossz helyen) meg egy-két megforgással. Viszont a második kiállás előtt tetszett a csata, ha jól emlékszem Fulmer Zolival. Jó lett volna, de már mind1. Remélem nem zavartam nagyon meg senkit ts-en mielőtt ledobott a net, de remélem, hogy nem én vagyok a szenvedő fél, nem jött össze. Majd talán legközelebb.
Jó volt biza! Szerencsémre ma mindenkivel jót csatáztam. És jó volt egyedüliként leelőzni Leitner Norbit :D
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2014.03.11. 09:30

Norisringen lesz mindenkinek box?
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2014.03.11. 10:27

Szatocs írta:Norisringen lesz mindenkinek box?
Neked nem, de hogy lásd kivel van dolgod én felajánlom az enyémet számodra.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2014.03.11. 13:03

Nekem tök nyugis versenyem volt. Most először nem kaptam az első pár körös tréfákból. Összesen csak a rajt után toltak meg, több kontakt nem is volt. Az orr is a helyén maradt végig sértetlenül, szerintem ez is először fordult elő. :D Végig egyedül mentem szinte, nem hibáztam nagyot, nem löktem ki senkit és engem sem löktek ki. Kicsit uncsi volt, de az előző 5 verseny után rám fért. :D


Ötödik verseny után:

Audi - 378
BMW - 351
Mercedes - 297
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Ayrton
2024 licenszes
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:53
Név: Dalanics János
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ayrton » 2014.03.11. 18:36

No problemo Joci! Meg is lepődtem volna ha gebasz nélküli a futamom:)
Nem óvlak mer attól nem leszek előrébb,úgyis tudod miben hibáztál,szerencsétlen pillanat volt ennyi.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég