Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
td31
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.09.28. 09:36
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: td31 » 2013.12.17. 09:32

Ahányszor bementem az edzéseken a boxba az autók betöltésekor kivágott Runtime errorral. Van tippetek mitől lehet? Mi lehet a megoldás?
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2013.12.17. 11:03

Vasárnap estefelé ültem le gyakorolni kicsit, hogy mégis tudjam hogyan mozog az autó. Kb 20 kört megtettem, utána csak kvali előtt kb 40 perccel kezdtem el körözgetni. Éreztem, hogy jó lehetek, hogyha sikerül a féket tökéletesre állítani. Szerencsére van egy tapasztalt ismerősöm akit ha megkérdezek setup ügyileg tuti jó dolgot mond. Most se volt másképp. Kvali előtt pont sikerült összerakni a setupot tökéletesre. Sajnos arra már nem volt idő, hogy teljesen megszokjam, így nem sikerült túl jó időt futnom, sőt szerintem abban a körömben még szélesítettem is, majd elválik. 8. lettem.

A rajtom az fergeteges volt. Úgy kilőtt ez az autó mint semmi más, csak csodálkoztam és néztem is a kijelzőket, hogy írja hogy kiugrottam, de nem. 8.ról feljöttem rögtön a 3. helyre. Leitner mögött autóztam bő 1.5mp-vel, majd elkezdtem feljönni szépen. Amikorra pont mögé értem a célegyenesben, az 1-es kanyar kijáratnál elúszott az autó hátulja és kipörögtem. Annyi előnyöm pont volt, hogy visszajöjjek a 3. helyre. Ekkor Fulmer kolléga kezdett el kóstolgatni, de szerencsére el tudtam lépni tőle. Innentől pedig csak egyedül autóztam. Nem volt rossz, élveztem mert nagyon stabil volt az autó. Az utolsó szektor sikánt rendszerint elrontottam, nem bírtam tökéletesen bevenni, de ettől eltekintve is nagyon jó köröket mentem. Norbi is hibázott valahol a futam közben, így a kiállás után 2. voltam bő 8 mp. előnnyel, amit csak tartani kellett. Norbi folyamatosan jött fel, de nem tudott annyival gyorsabb lenni, hogy utolérjen, főleg hogy a futam vége felé is hibázott egyet.

Összegezve kalandos kis versenyhétvége volt, nem számítottam ennyire jó eredményre az első futamon. Tepy neked köszönöm még egyszer a segítséged! A rutin meg az évek. :)
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2013.12.17. 11:37

Mikor kijött a mod aznap csináltam egy alap setupot, amit a verseny előtt fél órával sikerült versenyképesre megcsinálnom.

Időmérőn sajnos nem jött ki egy normális kör sem (amikor javítani tudtam volna mindig kicsúsztam a fehér vonalon kívülre 2 tized minimum benne maradt) így 2. helyrőll indultam.

Rajtom elfogadható volt, maradtam a 2 helyen.
Freakyo elhúzott 2mp-re az első körökbe ám 3-4 kör után stabilizálódott a különbség. Néha ő adott nekem pár tizedet néha én adtam neki. Közbe Metac megérkezett mögém, de az első kanyarba hibázott és lemaradt rólam.
1. kiállásom közbe elnéztem kijövetelkor a fehér vonalat (megzavart a 100-as tábla bal oldalt és onnantól nyomtam ki a limitert) és kaptam egy drive throught így Metac és Fulmer is megtudott előzni.
Utána Fulmer Csabit megelőztem célegyenesbe ám valamiért túlkormányzott lett az autó az 1. kanyarba így keresztbe álltam, Fulmer kolléga az autóm bal elejébe ment így irányba álltam és nem csúsztam ki (köszi :D) remélem nem sérültél.
Utána próbáltam nyomni ahogy anno Trulli (im pushing like hell :D) de esélyem nem volt hogy utolérjem Metacot, ráadásul a verseny vége felé kicsúsztam egyszer a kavicsba így örültem a 3. helynek.
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cse » 2013.12.17. 13:08

Megköszönheted, de nem nagyon tudtam máshova menni a fékre meg nem szívesen lépek:)
Amúgy jó verseny volt! Akik előttem végeztek gyorsabbak voltak így jó a 4. hely.
kekee
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.12.15. 20:04
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kekee » 2013.12.17. 15:10

Emerico, en voltam az aki a dombteton allt egy helyben, sajnos nem tudtam mit csinalni, de talan picit mentsegemre allhat, hogy korulberul 5masodperces laggot kaptam, befagytam teljesen es mikor elkezdtem laggolni felre akartam allni, de ugy befagytam, hogy nem tudtam mar mit csinalni, igy kb 5 sec utan azt lattam, hogy 180fokban megfordulva allok az iven, igy jobbnak talaltam azt, hogy nem is folytatom a versenyt, nehogy massal is megtegyem ezt. Sajnalom...
Kerim Kettab
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.12.17. 17:58

A ki-be lépkedésekkel,Nekem is meggyűlt a bajom. :evil:
Időmérő előtt,és qualin nem volt semmi baj.
Quali végén ledobott "runtime/rFactor.exe error" hibával,és onnan már nem tudtam visszalépni,kemény 15-20 perc alatt sem.Már volt "gMotor error" is,meg minden...kicsit behülyült az rF. :shock:
2x majdnem sikerült,már be is léptem,de server restart volt,ezért megint kifagytam.Majd utoljára már töltötte be a versenyzőket,erre Emerico meg átdobta futamra. :lol:
TS ide,vagy oda,szólhat az ember... :P
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10717
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.12.17. 23:52

Szicsó írta:erre Emerico meg átdobta futamra. :lol:
TS ide,vagy oda,szólhat az ember... :P
nem átdobtam, lejárt a második 10 perc is.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2013.12.18. 15:13

A kvali-s koromben hagytam 2 tizedet, ez jelenthetett volna 2-3 helyet, de vegeredmenyben nem hiszem, h szamitott.

A verseny elso koreben hibaztam es visszacsusztam a 20. helyre, de igy lett jo, mert baromi jokat csatazva jottem fel az 5. helyig. Fair, tok jo csatak voltak, elvezetes volt 8-) . Ha nincs a hiba, akkor is 5. vagyok, ugyhogy ez hozzaadott egy kis mosoly faktort.
Varom mar a kovetkezo versenyt.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2014.01.11. 16:23

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.01.13. 22:50

Jó futam volt...
Kinizsi Pali, hatalmas sorry, ott később szoktam fékezni, így beléd mentem. Az óvás jogos (lenne)... :oops:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég