Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2013.08.19. 22:14

Hát ez igen ótvarosra sikeredett. Qualin 1,5mp-vel lassabb voltam mint amit tudtam egyébként.
Sajna versenyeken egymásra tett a rajtrácson valakivel ettől elment az FFb mind két futamon, így már elég élvezhetetlen, vezethetetlen volt. Hátsó fele a mezőnynek elég kaotikusan vezet, beleértve magamat is. A végére, már a pályán sem tudtam menni, annyira nem éreztem a csúszáspontot.
Grat az elsőknek!
Név:Füzy Barna
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2013.08.19. 22:17

Szicsó írta:Betyáros ez a mod...tetszik! :D
Taki!Elengedtelek volna a 2. futamon,de gondolom,a gummák nem bírták Nálad...köszi! ;)
Igazából bírták a gumik, csak a koncentráció ment el. Te is elengedtél engem, csapatbajnokság szempontjából meg mindegy, melyikünk van elől. Szívből gyűlölöm ezt a pályát. :evil:
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.08.19. 22:23

Nos... hogy dögöljön meg minden kanyar, na meg a rázókő is. Kéccer egymás után elcsúszni balra ugyan abban a rüszveteg jobbos kanyarban mintha dróton húztak volna, hát kimerítettem a szókincsemet a szitokszavak terén. Azt meg már csak simán nem értem mit kerestem a 28. rajtrácson amikor a 23. helyre kvalifáltam magam, sőtt még oda is voltam írva egészen a rajtig. A 28. rácson állok és a 23. pozíciót írja. Aztán hogy hogy nem hirtelen a rajt után 28.-at írja :shock: Még jó hogy nem voltam kiemelkedő formában, most nem lenne haj a fejemen.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Csutee
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.12.26. 23:17

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Csutee » 2013.08.19. 22:56

Quali egész jól sikerült,bár tudtam hogy Báldi Gergő ellen nincs esélyünk :D
1 futam elég jó volt,végig gyilkoltuk egymást Báldival.
2 futam nem ment zökkenőmentesen,elnézést kérek Magyar Lacitól,illetve Emericotól is az ütközésért.
A dobogóról egy hajszál választott el,hála Milánnak :)

Grat mindenkinek!
Csuti Zoltán
NETREX DRIVER
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2013.08.19. 23:19

Engem meg előrébb rakott, egy csomóan voltak mögöttem pedig csak 1 embernek kellett volna.
Azt hittem már hogy valami új rajtrács elrendezés hogy az első 10et a végére rakják vagy ilyesmi, és én meg nem olvastam el..
Nem tudom hogy mindenkinek rossz volt e vagy csak mi voltunk megcserélve Endrével, bár fogalmam sincs hanyadik helyről indultam, de hogy 28ról kellett volna az tuti.
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.08.19. 23:46

Jó móka volt. Az időmérésen fogcsikorgatva meglett a 10. hely. Az első futamon ezt célba hoztam, kicsit összeakadtunk Milánnal, de szerintem nem kellett volna ott erőlködnöm.
A másodikon egy darabig tudtam tartani az első helyet, de úgy éreztem magam, mint a tour de france-on a szökevény, a mezőny gyorsabb volt egyenesekben :)
Mugen elkapott, majd Csutival összeakadtunk. De klassz volt.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2013.08.20. 00:10

Kvali 9. hely, jobb mint amire számítottam. Egy körön viszonylag jó volt a tempó.
De aztán a futamok nagyon siralmasra sikerültek. Lassú voltam mint a fene, nincs mit szépítgetni, de cserébe a gumik is hamar elfogytak. Úgyhogy mindkét futamom a védekezésről szólt jóformán.
Annyira nem élveztem, remélem a következő pálya jobban fog feküdni nekem.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Leo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.06.20. 13:53
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Leo » 2013.08.20. 01:39

Nagyon faszányos kis versenyek voltak. Soha rosszabbat. Bár a kvalin meglepődtem. Úgy rémlett hogy a 22. helyre értem be de mégis mögöttem csak 2 autó volt, holott 29-en voltunk a pályán. Az egy kicsit fájt, mikor a második körben a hosszú egyenes végén Nemes Zsolt letorpedózott. Mondjuk így lett lehetőségem Szentpéteri Péterrel hosszasan csatáznom. Nah meg Kiss Balázst magam mögött/előtt tartani majdnem 2 körig. ( Nálam ez is valami nah..:D ) A második futam kissé nehezebben alakult. Már az első kör hosszú egyenes végében ki lettem kuglizva, de azért nem adtam fel. Szépen jöttem is "fel mint a talajvíz" de sajnos sikerült belerongyolnom Szabó Zoliba, így a 20-ról vissza 24. helyre. A vége nagyon szoros volt, abba a " homár" kanyarba négyen befordulni. Huh. Azért a 20. Hely így is meglett. Elsőnek lenni profiként nem nagy kunszt. Bármikor megcsinálják, de ezt így "nyomiként" ??? Há' :Dööő.
Név: Csuka Imre
Kormány: Logitech G27
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2013.08.20. 09:35

Kvali: 3. hely... hátulról :)
R1: Jól helyezkedtem és valahonnan a 16-17. helyről indultam. Rajtom jó volt és a kiinduló pozíciómat meg is tartottam. Utána nem volt egy másodperc nyugalmam sem. Végig harcoltam, védekeztem, támadtam. Végén P23.
R2: Ide bemásolhatnám az első verseny történéseit, mert teljesen megegyezik.

A mod überjó. Kicsit a különbségek és így egy folyamatos elfoglaltságot kínál. Már most várom a következő futamot :)
Avatar
zsnemes
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.12.26. 11:49
Név: Nemes Zsolt
Kormány: g27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: zsnemes » 2013.08.20. 11:34

endre írta:Nos... hogy dögöljön meg minden kanyar, na meg a rázókő is. Kéccer egymás után elcsúszni balra ugyan abban a rüszveteg jobbos kanyarban mintha dróton húztak volna, hát kimerítettem a szókincsemet a szitokszavak terén. Azt meg már csak simán nem értem mit kerestem a 28. rajtrácson amikor a 23. helyre kvalifáltam magam, sőtt még oda is voltam írva egészen a rajtig. A 28. rácson állok és a 23. pozíciót írja. Aztán hogy hogy nem hirtelen a rajt után 28.-at írja :shock: Még jó hogy nem voltam kiemelkedő formában, most nem lenne haj a fejemen.

Ugyanez volt nekem is állok a 21. helyen a rajtnál megelőzök 2-3 autót és a 27. helyen találom magam úgy hogy nem előztek meg . :o
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég