Camaro Cup 2013 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.06.11. 13:17

Kuplung off szóval ki volt az az elvetemült aki bedobta kérdésnek? Mert hogy gondoltam kipróbálom mért is jó az. :shock: Versenyen kétszerfulladtam le, na meg a rajtnál. A köridőmet meg meg se tudtam közelíteni. Csoda hogy egyáltalán az utolsó helyre be tudtam érni. Eltekintve a kilépőktől.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2013.06.11. 13:59

Kuplung offnál gázfröccsöt kell adni visszaváltásnál, gyakorlás kérdése az egész. Van amelyik modnál gyorsabb van amelyiknél csupán nehezítés.
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2013.06.11. 16:14

értem én a gázfröccs, fordulat szám, motorfék összefüggést csak nem tudtam, hogy vannak modok ahol gyorsabb így. Ha hazaérek kipróbálom, kíváncsi vagyok rá, köszi a tippet ;)
Név: Pintér Roland
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2013.06.11. 17:37

Bocsánat mindenkitől, nem voltam toppon tegnap este(se)... :)
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2013.06.11. 20:49

A pályát szeretem, 1-2 versenyen már jól szerepeltem itt, úgyhogy azzal nem volt gond. Már pár kör teszt után éreztem hogy itt is valami jó sülhet ki a dologból mint monzában. Kvalira éreztem hogy 47 eleje meglehet, dehát pumát esélytelen volt megfogni. 3. hely a kvalin tökéletes volt számomra.
Bíztam benne hogy jó rajtot veszek ismét, ezért ferdébben álltam fel a rajtrácsra hogy könnyebben kikerülhessem esetleg pumát. Jobban is rajtoltam pumánál meg Vozár Tominál is, de puma előbb visszaverte a támadásomat, de aztán féktávon bementem mellé majd a következő kanyarnál külső íven megelőztem. Innen csak autóztam végig 1. helyen a kiállásig. Közben mikor Tamás mögém ért, az egyenesben húzódtam befele az ívet védeni, majd mikor láttam hogy egyre közelebb jön akkor teljesen behúzódtam, és erre sajnos ő megijedt és kirántotta az autót és megforgott. Nagyon sajnáltam a dolgot, jó lett volna csatázni egy jót. Szóval kiállásig 1. helyen mentem, de puma teljesen mögém ért és tudtam hogy sokkal több gumija maradt és gyorsabb is lehetne, de nem akart elmenni mellettem. Kiállások után visszajöttem a 2. helyre, ekkor puma betolta a rakétákat és durván elhúzott, dehát erre számítottam is. Kiállásom után Vozár Tomi is csak pár mp-re volt tőlem ezért féltem hogy simán utolér, de láttam hogy folyamatosan marad le, nem nagyon értettem a dolgot, de ennek csak örültem. Nyugodtan behoztam az autót 2. helyre.
Összegezve nem volt igazán jó futamom mert végig unatkoztam. Jobb szeretek sokat előzni, esetleg a végéről indulni, főleg olyan bajnokságban ahol tudom hogy nincs esélyem a végén a top3ba kerülni, úgyhogy lehet a kövi futamokon nem megyek ki kvalizni, úgy biztos izgalmas lesz a futam. :)
Ryoken
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:29
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Ryoken » 2013.06.11. 21:01

emerico írta:
Ryoken írta:Emerico, van olyan autó amivel indulhatnék a mai versenyen? Úgy látom a nevezési listán nincs szabad autó. :?
ezt viheted
Emeren Motorsport - Fredrik Ros #47
Ezt használhatom az összes hátralrévő futamon?
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2013.06.12. 10:06

Ryoken írta:
emerico írta:
Ryoken írta:Emerico, van olyan autó amivel indulhatnék a mai versenyen? Úgy látom a nevezési listán nincs szabad autó. :?
ezt viheted
Emeren Motorsport - Fredrik Ros #47
Ezt használhatom az összes hátralrévő futamon?
igen
Go Ravens!
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2013.06.12. 16:49

JeRm írta:értem én a gázfröccs, fordulat szám, motorfék összefüggést csak nem tudtam, hogy vannak modok ahol gyorsabb így. Ha hazaérek kipróbálom, kíváncsi vagyok rá, köszi a tippet ;)
Qualin én is úgy mentem 5 kört.
Tényleg meg kell szokni, utána már zsigerből jön.
Verseny elment egy kis habbal.Igazából folyamatos fps gondok voltak.Kanyarokban pici szaggatás és nem mertem rendesen kigyorsítani.
tesómmal jó volt a körökön át tartó gyilok, de még szoknom kell a modot.
Kb hétfőre már az új konfigon fogok repeszteni.
Fps gondok letudva.
:D
Az utolsó kör nagyon brutál volt. :D
Utolsó kanyar!
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 1751_n.jpg
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2013.06.12. 17:11

Izgi volt a vége az tuti :D
Baromira élveztem az egész futamot, folyamatosan harcolnom kellett valakivel, kb talán 5 köröm volt, amikor nyugodtan mehettem. Tepytől bocsi az utolsó körös pöciért, de talán ezért is lett ilyen izgi a befutó, mert el kellett vennem, hogy visszaengedjem, de persze a Kiss családot mögöttem nem szerettem volna ha elmegy :D Sikerült is behozni szépen sorban. Köv futam még nehezebb lesz számomra, mert több súlyom lesz, de meglátjuk :)


@Puma: és felváltásnál nem veszed el? Nem nyírja ki a motort, hogy folyamatosan belever a pirosba?
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Márk » 2013.06.12. 22:20

Cselt írta:Izgi volt a vége az tuti :D
Baromira élveztem az egész futamot, folyamatosan harcolnom kellett valakivel, kb talán 5 köröm volt, amikor nyugodtan mehettem. Tepytől bocsi az utolsó körös pöciért, de talán ezért is lett ilyen izgi a befutó, mert el kellett vennem, hogy visszaengedjem, de persze a Kiss családot mögöttem nem szerettem volna ha elmegy :D Sikerült is behozni szépen sorban. Köv futam még nehezebb lesz számomra, mert több súlyom lesz, de meglátjuk :)


@Puma: és felváltásnál nem veszed el? Nem nyírja ki a motort, hogy folyamatosan belever a pirosba?
Illetlenség helyette válaszolni,ezért előre is elnézést :D Kevésbé ver bele mintha simán váltasz ( persze nem tudom függ-e az autólifttől )
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 4 vendég