Camaro Cup 2013 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Teroitin
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.02. 09:56
Név: Szobota Dániel
Kormány: G27
Tartózkodási hely: Szentes
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Teroitin » 2013.04.29. 17:09

Nem fogod tudni indulni ma este, bocsi!
Szobota Dániel
martin95
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.07.23. 13:09
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: martin95 » 2013.04.29. 18:36

Mai futamra sajna nem tudok jönni, sok a tanulnivaló...Ha minden jól megy jövőhéten már leszek!
Udvardy Martin
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2013.04.29. 21:25

Nagyon hülye választás volt ez a pálya, főleg ehhez a modhoz... Szerintem.
twisting
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.08.18. 20:52
Név: Tóth Dávid
Kormány: G27
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: twisting » 2013.04.29. 21:26

szeretem mikor kifagy randomra az rfactorom :$
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2013.04.29. 21:29

ÁÁ szerencsétlen voltam egész versenyen ami a kicsúszásokat illeti.
Pali! nem tudom mi történt, egyzser csak ott teremtél, neked mentem, nem tudtam reagálni sem.
Nagy Szilárd!
-Bocsi amiért "rajtad vezettem le a dühömet" :(
Remélem nem haragszol annyira.
Amúgy igaza van Metacnak.. De ez van
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
dodiiee
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009.10.31. 16:45
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: dodiiee » 2013.04.29. 21:40

Minek kellett restart a rajt után kapásból? Miért nem lehetett a felvezetőn, mikor az első playert ledobta? Amúgy rohadt nevetséges, hogy egyesek lassítónak nézik az autómat, vagy fogalmam sincs. Minden volt itt ma, csak tiszta versenyzés nem...
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.04.29. 22:36

Hát 3x felvezetni ezen a pályán elég jattos, nekem az jutott az eszembe miért nincs egy ekkora pályának kisebb köre felvezetni mint pl.: nordschleife-hoz a ring.

Viszont a verseny számomra kircsi volt. Egy pukitól eltekintve minden neccesebb helyzetet megúsztam. Nagy Zolival kb.15-20 percen keresztül harcoltuk egymást, talán végig ment volna ha nem sodródik ki. Nagyon tetszett az a stílus ahogy vezetett. Inkább visszafogta magát mintsem ledózeroljon. (most te dicsérj engem :D ) aztán tovább versenyeltünk.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2013.04.29. 23:00

Részemről fos volt a futam. Nem értem h lettem 6. h vesztettem ennyi időt Mugennel, Cseltem meg Márkal szemben de nem is akarok belemenni... +50 kiló, fáradság, fejfájás stb. ez most nem az én napom volt. Pálya sztem nem volt rossz és a restartok se zavartak, sztem ha bárki kifagyna örülne ha megvárnánk ez így volt fair! Grat Frikk ;)
Név: Pintér Roland
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2013.04.29. 23:26

Bercisan írta: Pali! nem tudom mi történt, egyzser csak ott teremtél, neked mentem, nem tudtam reagálni sem.
Hát te voltál... :( Valaki rodeózott előttem és le kellett lassítani mert nem tudtam merre pördül aztán dííírr :| Semmi gond amu, de azért szépen legombáztál.. :(
Utána még 2 kört végigszenvedtem mert akkor már meg tudtam tankolni a végéig, de rossz ötlet volt mert nagyon sokat vesztettem addig. Ráadásul boxban nem csinálták meg 100asra a kocsit, végsebesség sem volt, 2seccel lassab köröket tudtam csak :? 28+ ról 19re feljöttem, Zolit jó volt kergetni :D De utána bebambultam a falba és elsétált mellettem. :| :)
Pedig a pálya állat volt szerintem 15be befértem volna. Restart meg engem sem zavart, így a jó!
:arrow: :arrow:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2013.04.30. 09:22

Brutál futam volt.Ahogy várható volt sok kicsúszás volt főleg az elején.B.Mile is kipördült az egyik kanyarban én meg pont oda érkeztem és nem akartam össze törni igy inkább megálltam.Majd a 3 szektorban Juhász Gabi kiterelt az egyik kanyarban le lassítottam hogy ne nagyon menjek a fűre,és akkor jött B. Szabó és belém durrantott,ha nem vagyok ott nem is tudja beszedni azt a kanyart.De így én pörögtem és vissza csúsztam a pályára és sokan belém jöttek és pozitciót vesztettek.Ha gondoljátok majd óvjátok.Emerico is okozott pár meglepetést mikor az egyik kanyar után a pálya közepén keresztbe állva kerülgetni kellet. :lol: Aztán Füzy-vel akadtam össze perceken keresztül viaskodtunk.Nekem jobb volt a váltó áttételem igy jobban tudtam kigyorsítani.Egyszer fel is toltam a falra de szerencsére nem lett semmi gond a kocsijának,majd párszor megtoltam hogy utol érjük a többieket. De egyik kanyart elrontottam így sikerült elmennie mellettem.Box kiállás alatt állítottam a szárnyakon 2-2-ről 1-1-re mert gyorsabbak voltak a többiek.Majd össze akadtam Kiss Endrével box kiállásából jött akkor mentem el mellette.Vagy 2-3 körön keresztül üldözött,egyszer megpróbált bebújni mellém de kicsit össze akadtunk és inkább kivárta hogy rontsak ami össze is jött.Majd Kinizsi Pali egyik kanyarban ugy ment el mellettem hogy csak pislogtam.Sajna utána ledurrantotta első szárnyát,igy kénytelen voltam nevetve elmenni mellette.Verseny végén meg ő jött belém ezerrel :lol: Jó volt grat.Kövin folyt.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég