Camaro Cup 2013 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2013.04.15. 20:07

kb. 10 perc várakozás után kezdte el a letöltést
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.04.15. 20:51

offline pedig jó
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2013.04.15. 21:44

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BOCSÁNAT KINIZSI PÁL! :lol: Remélem nem buktál pozíciót. :oops:

Azt hittem vége a versenynek.... :oops: :oops: :oops: :oops: Odamentél a palánkhoz, villogtattál, azt hittem az volt az utolsó kör. Meg azelőtt is az volt a fejemben, hogy az lesz az utolsó.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10713
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.04.15. 21:55

1. Csöndes Mátét nagyon kibaszarintottam. Óvd, ölj, stb :)
2. Szabályzatba be fog kerülni, hogy a célba érkezik után, amíg még van versenyben autó, tilos ütközni, mókázni
3. Nem gondoltam, hogy tök utolsó leszek, és még élvezem is :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2013.04.15. 22:04

Quali:19.hely
Race::D
Ennyire élvezetes autót még nem vezettem!
+ ez a szoros mezőny:D
Jól indultam,aztán vonat, na meg persze vonat. :lol:
Ami igazán említésre méltó, az az utolsó körökben folytatott harc, Márk, Illés úr és én köztem
Kicsit meglepődtem, hogy én lettem a legjobb Racing Spirit-es versenyző :shock:
Nagyon várom máár a következő versenyt, igaz, azt sem tudom, hogy hol lesz.
Ja és Grat mindenkinek!
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2013.04.15. 22:06

Ezt igencsak elrontottam. A tempóm megvolt, viszont a tömegben elég gyengén teljesítettem. A 3. körben megforgattak, de nekem nem kellett volna onnan erősködnöm, külső ívről tuti forgás, hát meg is történt. Onnan kezdve, pedig hiába volt jó a tempóm nem tudtam előzni, mert a sok üzemanyag miatt a többiekhez képest hátrányban voltam. A 12. körben álltam ki kereket cserélni és egy kicsit tankolni, mert még volt 50 liter ezzel sikerült megspórolnom vagy 5-6 secet. Így meg tudtam célozni a 3. helyet 8 sec hátrányból eléggé lehetetlennek tűnt, de csak csökkent a hátrányom, közben sikerült megfutni a leggyorsabb kört is. Az utolsó előtti körben már lőtávolba kerültem, de megint, ahogy közel kerültem jött a hiba. Majd az utolsó körben nagyon rosszul jött a lekörözés, rossz ívről gyorsítottam ki megforogtam. Igazából ennyi megforgással nem érdemeltem volna meg a 4. helyet sem, kb 5x álltam szembe a forgalommal, nem is vagyok rá büszke. Remélem a következő futamra már összeszedem magam. Grat a dobogósoknak!
Teroitin
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.02. 09:56
Név: Szobota Dániel
Kormány: G27
Tartózkodási hely: Szentes
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Teroitin » 2013.04.15. 22:19

Király volt, bár az egész "verseny hétvégén" a tempóm rossz volt. Időmérőn 13. hely meglehetett volna... Versenyen is 1 másodperccel elmaradtam a teli tankos leggyorsabb körömtől, fékproblémáim is voltak, valahogy most sokkal jobban harapott. Meg az autó valamiért folyamatosan ki akart menni a boxba, 4-5x biztos magától hívta a személyzetet, remélem nem a kormányom kontakt hibás vagy csak kapott egy microchipet Michael Knight-tól?!
Szobota Dániel
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2013.04.15. 22:22

bocsi Puma, én "löktelek" ki de onnan már nem tudtam hova menni. Gabi jobb oldalt te bal oldalt. én úgy láttam replayből h kicsit hamarabb akartál ráfordulni a kanyarra ezért értünk össze.
Név: Pintér Roland
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10713
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.04.15. 22:24

puma írta: Majd az utolsó körben nagyon rosszul jött a lekörözés, rossz ívről gyorsítottam ki megforogtam.
bocs, nem tudtalak máshogy elengedni
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Camaro Cup 2013 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2013.04.15. 22:24

Matthew91 írta:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BOCSÁNAT KINIZSI PÁL! :lol: Remélem nem buktál pozíciót. :oops:

Azt hittem vége a versenynek.... :oops: :oops: :oops: :oops: Odamentél a palánkhoz, villogtattál, azt hittem az volt az utolsó kör. Meg azelőtt is az volt a fejemben, hogy az lesz az utolsó.
:lol: :lol: Semmi gond, szerencsére mi voltunk az utolsók akiket nem köröztek le, így nem vesztettem pozíciót, szerintem te sem.
Igen, én is azt hitem hogy vége, de mivel el lőttem már párszor ezt a poént :| :roll: ezért mostmár mindig figyelem hogy van e kockás zászló, szal utána már tudtam hogy nincs vége de téged bezavartalak sajna.. :lol:
Amúgy nagyon jó mód, tetszik ám! :mrgreen: Sok jó csata volt.
Szabó Bence bocsánat a bevetődős előzésért, csak elfékeztem magam :roll: de visszaengedtelek mikor utolértél.. :|
Mondjuk egy két kör múlva vissza is adtad. :P

Szicsó, te meg csináljad meg a pedáálodat!! :evil: Áztasd be WD40be vagy valami de működjön má!! :D
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég