Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2013.01.07. 23:42

Amennyire jó volt az előző futam, annyira rossz volt a mostani.
Kvalin kb. erre számítottam. 4. hely tökéletes volt számomra.
A rajtom is jól siekrült, nem úgy a verseny többi része. Már az első kanyarkombinációban volt egy kis lökdösődés, de aztán a következő kanyarban Nagy Szilárd szépen belémszállt hátulról, ezzel a saját csapattársamat is sikerült meglöknöm. Sajnos rosszul mértem fel az érkező autókat és beforogtam Magyar László elé. Ez úton elnézést tőled!
Innentől kezdve pedig az autóm mindenhol törött volt, érezhetően nem volt az igazi... Nagyon lassú tempót tudtam csak menni, de azt viszonylag stabilan. 1-2 hibám volt maximum. Volt még egy zavaró eset mikor az első szektor utáni gyors balosban bementem a kisodródó versenytársam mellé belülre, ő pedig rámhúzott belülre és pörögtem egyet. A felzárkózásomnak ismételten annyi volt. 8. hellyel nem vagyok elégedett mert sokkal jobb volt az autó ezen a pályán is... Talán legközelebb...
dodiiee
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009.10.31. 16:45
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: dodiiee » 2013.01.07. 23:49

szaboz írta:
dodiiee írta:Hát így három futam után biztosan kijelenthető, hogy a HSV a legbugosabb és leglassabb autó. :(
Ezt már kezdem én is elhinni (lassúság), de én választottam... Azonban - ha a szemem nem csalt - ma én lettem a legjobb HSV-s, aki célba ért :)

A versenyem már az első kanyarban elszállt. Egy jó rajt után utolsónak fordultam a 2. kanyarban. Gumiválasztás is kuka. Medium-on indultam, ami kapitális hiba volt részemről. Cserénél fel a lágy és mindjárt 1,5 2 sec-el gyorsabb lettem.

Na, majd a következő versenyen...
Hát, de bizony csalt a szemed, mert két hellyel mögöttem értél be! :D Amúgy én is mediumon indultam, én is megszívtam.

Emerico: rossz belső textúra, tükrözött visszapillantók. Vicces, hogy egy kanyarban azt látom, valaki kívülről előz, én befele húzódok, ám ott összetalálkozunk, mivel valójában belülről jön az illető. De már külön gombot állítottam a hátra nézetre, viszont így is elég zavaró, mivel nagy a holttér.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.01.07. 23:58

utána nézek
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2013.01.08. 00:11

Hát ennek a futamnak úgy indultam neki h nem nagyon tetszett a setup de annyira rossz se volt h változgassak rajta verseny előtt. Rajtbaleseteket megúsztam, első hely, próbáltam elnyúlni kicsit mert láttam h Bika fel fog jönni, így is lett, 1körrel hamarabb jöttem ki a pitbe de Emericoval koccantunk visszajövetelkor és Ő is, én is megforogtunk. Bika így visszajött elém kb 1secre de utána gyorsabb volt és nem bírtam megfogni, maradt a 2. hely. Grat Gabi!!
és Grat Twister! uccsó helyről 6.ra vissza. szép volt!!

(ahogy nézem csapat verseny izgi lesz még) :twisted: :lol:
Név: Pintér Roland
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2013.01.08. 09:26

Nálam a koreográfia a szokásos volt. A rajt utáni karambolokat óvatosan elkerülöm, emiatt lelassulok, persze mögöttem valaki nem lassít nekem jön, kiforgat. Utána, ahogy próbálom felvenni a ritmust, kapok jobbról, balról, hátulról, a kör végére alig van ép elem a kocsin és sikerül leküzdenem magam a 26. helyre. :cry: Nem értem egyesek miért próbálják lehetetlen helyeken berakni a kocsi orrát a másik mellé, mikor világosan látszik, hogy az az íven megy és ott is fog fordulni.
Sajnos én is mediumon indultam, alig volt tapadás. A boxkiállásnál javítás, fel a soft és ez majdnem végig jól bírta. Csak az utolsó két körben kellett vigyázni, de láttam, hogy másoknál, már korábban elfogyott.
Végül elcsíptem a 12. helyet, de több volt ebben a futamban. Na majd két hét múlva!
Név: Rebók József
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2013.01.08. 09:33

Sepang!:
-Nagyon vártam ezt a futamot, mert ez az egyik kedvenc pályám.
Az autót sikerült stabilra* állítanom.
A rajtot jól kaptam el. Aztán túl óvatoskodtam az első kanyart. Részese voltam egy "dominó efektusnak". Vissza estem az utolsó helyek valamelyikére. Most sikerült nem idegbetegeskednem azon, hogy kilöktek az elején. Az első kör középső szektorában található vissza fordítóban sikerült 4 azaz 4 autót magam mögé utasítanom( :twisted: ). Ezek után csak vonatoztam, próbáltam minél gyorsabban menni, ami miatt bele-bele hibázgattam. Sikerült az, amit már régóta szeretnék... Tiszta fejjel versenyezni és minél kevesebbszer hibázni. A bal első gumikkal nem tudtam mit kezdeni, a medium gumin is koptak rendesen.
Sajnálom hogy 82 "lityó" nem lett elég..:D
Nagyon várom a következő versenyt. Ez a verseny meghozta a kedvemet! :)
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2013.01.08. 10:18

MetaC, bocs hogy megloktelek a 3. kanyarban, azt hittem, h az elso kanyar utan mar nagyjabol uzemmeleg a fek, tevedtem :( Altalaban ovatos vagyok az elejen, ez most nem jott ossze. :?

A verseny az elso ket kort leszamitva, amikor osszetortem az autot es meg is forogtam jo volt. A 22. helyrol jottem fel a 10.ig, jo csatak voltak. :twisted: Jo volt, h akivel csataztam, mindenki fair modon vedekezett, tamadott, igy elvezet versenyezni. Kamit 2 koron keresztul nem tudtam megelozni, majd felrobbantam mogotte :lol: Szepen vedekeztel, grat 8-)
Merges vagyok magamra, mert jo lett volna a tempom (ha nincs osszetorve a kocsi :evil: ) kb 5 hely meg lett volna, de vegulis jo volt a verseny, ugyhogy nem bankodok.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Amery
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.10.27. 22:23
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Amery » 2013.01.08. 13:11

Emerico

Utána tudnál nézni a lexus visszapillantóinak is?
Cockpit nézetben fordított a képük. Igen zavaró verseny közben átgondolni, hogy akkor most honnan is akarnak támadni.

Kösz
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2013.01.08. 15:48

Kvalin hoztam a formám, és versenyen is 20. hely körül mozogtam. Sokat csatáztam, oda vissza előzgettem, szóval jól szórakoztam.
A végén Kamikaze azt találta mondani, hogy utolér ami nem sikerült neki. Bár közeledett, de sikerült a rázóköveket ügyesen felhasználnia pályán való pörgés céljából.
Kösz Barna :)
Név: Kaszap Zsolt
Twister
2024 licenszes
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.11.26. 20:17
Név: Twist
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Twister » 2013.01.08. 17:59

[quote="freakyo"]Bocs twister az elején.

Jobban tetszett volna, ha megvársz, de kösz a bocsit! :)
A verseny tetszett, bár jobb eredményre számítottam. Remélem legközelebb tisztább futamom lesz. Grat Gabi, grat Roli!
Czimer Gábor
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 25 vendég