Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.11.15. 18:54

Szicsó írta:
Le a kalappal!Nagyon élveztem,annyira jó lett!Grat! :D
És a bajnokság végén lehet majd szavazni a legnagyobbat eső versenyzőre. :P Eddig a mostani sárga Seat, illetve a Curitibai Lada viszi a prímet nálam.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2012.11.15. 19:14

emerico írta:erre van egy tippem. ne menj a falnak :lol: :lol:
Titkon ezt a hozzászólást (is) vártam. Kicsit magas volt a labda :)
Avatar
zsnemes
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.12.26. 11:49
Név: Nemes Zsolt
Kormány: g27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: zsnemes » 2012.11.16. 18:13

Paffy írta:
zsnemes írta:Nemes vs. Kiss A.
R1 rajt 2:04
Ez cép és jó, de szerintem, ott összetapadt a 2 autó.Amúgy meg úgy éreztem, hogy ott mindketten (Taki) húztok rám.
Én specc ilyet óvnék mint a Sárga seat röpülés,(versenybaleset szerintem), veszélyes visszatérés a pályára, 2 autó kiforgatása gázelvétel nélkül..... stb. CT-ket direkt nem írok.
Majd Emerico eldönti.Amúgy Monzában is pont az összetapadás miatt zúgtunk el.Ott nagyobb értelme lett volna az óvásnak
Hangsúlyozom ez a saját véleményem, majd kiderül mi a döntés.

Más:Makaó.
A tapadós szalagkorlátot ki kell hagyni, illetve a pályán vannak kiálló szalagkorlát részek.Azokat meg elkerülni, mert nagy galibát okozhat.
Érdekes verseny lesz, az biztos.
Akkor ott a rajtnál azt éreztem ,hogy meglöktél és visszaestem 4 helyet igaz a következő körben a Márk kiforgattott, rossz érzés volt online,offline kb.1000 kör után az utolsó helyen menni.
Én is csináltam ilyet nem haragszom senkire csak csalódott vagyok.Végre összejött az időmérő sikerült az eddigi legjobb indulás kitudtam kihozni belőle két 15.helyet :cry: .

Monzai esetünkben szerintem nem hagytam elég helyet, te óvhattál volna.

A korlát tényleg tapad és én sem tudtam még fékezéseel sem lejönni róla.
Szerintem kellene SC a versenyre mert ha valaki elzárja az utat az eleje elmegy a többiek meg ott ragadnak.
Alex
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.11.11. 20:18
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Alex » 2012.11.16. 18:16

Sziasztok

Üdvözlök mindenkit, én Csiha Sándor vagyok, nálatok újonc. Van már egy kis rfactoros múltam, a WTCC bajnokságban szeretnék majd indulni. Azt kérdezném Tőletek, hogy a mod a köv. bajnokságban is ez lesz, vagy mindig változtattok rajta kicsit? Addig is gyakorolgatok, Nektek pedig jó futamot kívánok Macau-ban, nem semmi futam lesz, azt már látom előre :) Emerico megadta a lehetőséget az indulásra (és ezt külön nagyon köszönöm is neki), de azt hiszem, ezt most a békesség kedvéért lehet kihagyom, bár ez a kedvenc pályám :D (csak azért,mert nagyon veszélyes futamok lesznek itt, és nem akarok a bajnokságba "beleszólni" az utolsó futamon, még véletlenül se, de azért "csíp a légy" egy jó futamért ezen a pályán :oops: :P )

Köszönöm a választ előre is
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.11.16. 18:27

Alex írta:Sziasztok

Üdvözlök mindenkit, én Csiha Sándor vagyok, nálatok újonc. Van már egy kis rfactoros múltam, a WTCC bajnokságban szeretnék majd indulni. Azt kérdezném Tőletek, hogy a mod a köv. bajnokságban is ez lesz, vagy mindig változtattok rajta kicsit? Addig is gyakorolgatok, Nektek pedig jó futamot kívánok Macau-ban, nem semmi futam lesz, azt már látom előre :) Emerico megadta a lehetőséget az indulásra (és ezt külön nagyon köszönöm is neki), de azt hiszem, ezt most a békesség kedvéért lehet kihagyom, bár ez a kedvenc pályám :D (csak azért,mert nagyon veszélyes futamok lesznek itt, és nem akarok a bajnokságba "beleszólni" az utolsó futamon, még véletlenül se, de azért "csíp a légy" egy jó futamért ezen a pályán :oops: :P )

Köszönöm a választ előre is
Hello, WTCC-t suzuki maxi s1600 fogja majd követni oda tudsz már jelentkezni, illetve rá egy hétre hétfőn elméletileg megkezdődik a super gt (japán gt). Felváltva hétfőnként. Most szombaton meg Formula Renault 2.0.

Szóval nem hinném, hogy lesz következő szezonja a WTCC-nek. Közel 3 éve vagyok itt és egyszer sem láttam egy moddal ismétlést. Szóval a Macaut most használd ki :) Kitudja mikor látod legközelebb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára freakyo 2012.11.16. 18:28-kor.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.11.16. 18:27

Alex írta:Sziasztok

Üdvözlök mindenkit, én Csiha Sándor vagyok, nálatok újonc. Van már egy kis rfactoros múltam, a WTCC bajnokságban szeretnék majd indulni. Azt kérdezném Tőletek, hogy a mod a köv. bajnokságban is ez lesz, vagy mindig változtattok rajta kicsit? Addig is gyakorolgatok, Nektek pedig jó futamot kívánok Macau-ban, nem semmi futam lesz, azt már látom előre :) Emerico megadta a lehetőséget az indulásra (és ezt külön nagyon köszönöm is neki), de azt hiszem, ezt most a békesség kedvéért lehet kihagyom, bár ez a kedvenc pályám :D (csak azért,mert nagyon veszélyes futamok lesznek itt, és nem akarok a bajnokságba "beleszólni" az utolsó futamon, még véletlenül se, de azért "csíp a légy" egy jó futamért ezen a pályán :oops: :P )

Köszönöm a választ előre is
Szeva!

Szerintem nyugottan indulj ezen az utolsó futamon,mert nem lesz már belőle bajnokság.Ez után a Suzuki Maxi és Super GT lesz.Nézd meg hogy milyen kocsi van szabad és foglalj.De ha van kedved akkor szombatonként ott a Formula Renault,azt is lehet csapatni.
Csá

Hát nem meg előzött a freakyo
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Alex
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.11.11. 20:18
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Alex » 2012.11.16. 19:19

Köszönöm, azt gondoltam, hogy a WTCC adja az alap bajnokságot (nem tudom miért egyébként :D ). A GT kategória érdekel még, akkor arra ránézek, az open wheel nem fekszik nekem, nem nagyon szeretem, gondolom, a Suzuki fwd, azt megintcsak nem preferálom :). Nomeg másik ligában is megyek, 1 sorozat épp elég lesz.

Még annyit: a GT kategória letöltést hol találom? Nem látom egyelőre, egy linket dobnátok?

Köszi, hogy gyorsan válaszoltatok ;)
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2012.11.16. 19:30

Alex írta:Köszönöm, azt gondoltam, hogy a WTCC adja az alap bajnokságot (nem tudom miért egyébként :D ). A GT kategória érdekel még, akkor arra ránézek, az open wheel nem fekszik nekem, nem nagyon szeretem, gondolom, a Suzuki fwd, azt megintcsak nem preferálom :). Nomeg másik ligában is megyek, 1 sorozat épp elég lesz.

Még annyit: a GT kategória letöltést hol találom? Nem látom egyelőre, egy linket dobnátok?

Köszi, hogy gyorsan válaszoltatok ;)
Még egyenlőre nincs link, nem letölthető. Azt én is várom személy szerint, hogy megtekerhessek (az én tempómmal) egy Honda-t :)
Vozi
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.01.24. 16:17
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Vozi » 2012.11.17. 10:45

Közvetítésbe hallottam hogy a visszafordítóba nem lehet előzni ez igaz? ha igen akkor nálunk lehet?
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.11.17. 12:02

Vozi írta:Közvetítésbe hallottam hogy a visszafordítóba nem lehet előzni ez igaz? ha igen akkor nálunk lehet?
Akkor nem nézted még a pályát.Szerintem nem lehet, mert ha beszúrsz oda valaki mellé nem fogsz tudni elfordulni és beragadsz.Így is necces elfordulni.
Amúgy az egész pályán 1 max 3 előzési pont van.Abból 2 marha neccccc,illetve,ha a középső sektorban be mész valaki mellé ott 3 esélyes.Vagy elenged, vagy te engedsz, vagy vége a versenynek!!!!
Én nem engedek!Akkor legyen vége a versenynek!!!!!!
Vozi, ajánlom menj Macaón.
Hasonlóság kb 90%
Szerinted itt hol előzöl????
http://www.youtube.com/watch?v=6m8E79K5 ... ature=plcp
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 24 vendég