Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.09.18. 19:57

Paffy írta:
lightning STIG írta:
Mugen írta:Bár úgysem fog változni semmi, de annyit szigorítanék a büntetéseken, hogy aki az 1. körben krassol annak nem egy figyut dobnék, hanem azonnal időbüntetést.
Eddig számomra ez a bajnokság 80% roncsderbiből áll. :(
Van benne igazsàg.Sőt ha vágok egy picit es nyerek pár tizedet jobb esetben ,azért 20 sec a bunti de ha kiütnek akkor csak egy figyelmeztetés.Végülis végig lehet igy Tarkinizni minden futamot.
Nem egészen mert a figyelmeztetést viszed magaddal a köv versenyre.Ha jól tudom.Ott is van galiba akkor 20sec
De Paffy érted, nem egy súlycsoport a kettő.
Van egy figyud, kicsit meghúzod magad és el is évült, semmit nem vesztettél.
Ellenben a másik fél aki feszt szív mert volt olyan pancser hogy nem FWD-vel megy.
Amit én javasoltam az az 1. körre vonatkozna. Rohadtul unalmas, hogy a mezőny majd fele képtelen normálisan elrajtolni és végigmenni az első körön, míg letisztul a kép.
The Power of Dreams
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.09.18. 21:28

Értem Mugen értem.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.09.18. 21:28

Engem is nagyon bosszant már,ez a töketlenség...tényleg kezd olyanná válni,mint az LFS...csak itt nem jöhet szembe senki...szerencsére. :?
Én talán még súlyosabb büntit szabnék ki...1 futamról való eltiltás,vagy időbünti+200Kg!
Vozi
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.01.24. 16:17
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Vozi » 2012.09.18. 22:21

Paffy írta:Jó volt.
Vozi:Nézz meg egy első kerekest.130 fok,2,5 kocka maradt.Ja és van egy fél kör amikor kuva lasú a kopás miatt,de szerintem észrevetted mögöttem.
A pöci nem kellett volna,de értékelem,hogy elvetted utánna a gázt. :-)
Jaj ne haragudj , egyszerűen nem tudtam elfordulni , pedig igen hamar fékeztem ahoz képest ahol szoktam , utána belédmentem utána meg akartalak visszaállítani irányba de rájöttem h elsőkerekes vagy így neked lazánmegy:D
aztán természetesen vissza engedtelek.

A témához hozzátéve.. a rajtnál ugy félek mitn 5évesen a sötétbe ink olyan Kimisen (Spaba) kiszélesítettem a kanyart.. hátha nem jönnek belém .. így is lett hála a jo istennek!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.09.19. 13:25

Szicsó írta:Engem is nagyon bosszant már,ez a töketlenség...tényleg kezd olyanná válni,mint az LFS...csak itt nem jöhet szembe senki...szerencsére. :?
Én talán még súlyosabb büntit szabnék ki...1 futamról való eltiltás,vagy időbünti+200Kg!
Tamogatom! Szerintem egy kilokesert siman mehet + 10 mp, mert kb ennyi ido az, amit a kilokott is veszt.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Hakym4
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.10.12. 18:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Hakym4 » 2012.09.19. 16:33

Szicsó írta:Mindkét futamon mérgelődtem...ismét!!! :evil:
Tényleg nem lehet értelmesen versenyezni?Az okés,hogy WTCC,de ez inkább WTF! :shock:
Két kiugró személyiséget említenék részemről...Szalai Krisztián,és Darvasi Marcell...Ti láttatok egyáltalán más versenyzőt is magatokon kívül?Szerintem nem igazán,mert úgy mentetek végig a pályán.
Marci,rajtad meg nagyon meglepődtem,mert Te nem voltál ilyen agresszív,minden áron előzök típus. :?

Szomszéd!Neked meg a pöcsödre lépek,és hanyatt löklek a tegnapiért! :lol: :twisted: Hogy gondoltad azt ott? :shock:
Amúgy is egy megdobós-balos kanyar,hagyok helyet is,és simán befuccsol a versenyem,mert kirepültem a pályáról,a palánk mögé. :roll:

Szabó Zolitól meg elnézést kérek!A célegyenesben,olyan jól működött a szélárnyék,hogy le is forgott a motor,és sikerült elmérnem a féktávot,ezzel kiszorítani Téged.Bocsi!Óvd légyszi,ha jogosnak ítéled! ;)
Bocsánat ha elrontottam a futamod, de nem szándékos lökés volt. A videokártyám gyengeségének tudható be, hogy szakaszosan 5-10 képkockából áll egy kanyarom. Szerencsére csak nem folyamatosan,de nagyon ugrál a képem, egy-egy pályán. Elég sokan voltunk abban a kanyarban, mire reagálni tudtam volna, már keresztbe is fordultál előttem, pedig én a pályán voltam, és nem is volt olyan erős ütközés. Ha ismernél tudnád én nem vagyok agresszív, sőt inkább sokszor túlzottan is próbálok figyelni a másikra. Majd szerzek egy erősebb kártyát és ezek a gondok is megszűnnek.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.09.19. 16:45

No problem,Emerico büntet,nem Én. ;)
Vedd lentebb a látható autók számát,vagy a grafika minőségét csökkentsd addig,amíg nem lesz erősebb karid. :)
Hakym4
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.10.12. 18:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Hakym4 » 2012.09.19. 16:59

Szicsó írta:No problem,Emerico büntet,nem Én. ;)
Vedd lentebb a látható autók számát,vagy a grafika minőségét csökkentsd addig,amíg nem lesz erősebb karid. :)
Vállalom a büntit. A grafikámat ennél lejjebb, már nem tudom venni. Vidikártya csere lenne a megoldás, mert valamikor még offline-ba is ugrál. De szerencsére pályafüggő a laggolás. Csoda hogy végig mentem a versenyeken. Mindig rá kellett számolnom, az esetleges csúszásokra. Teljesen idegroncs lettem a végére. A Hungaroringen semmi gond nem volt. Szépen lefutott a futam.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.09.19. 17:53

Ez a pálya azért elég erősen fps zabáló volt, kb fele annyi fps-em volt nekem is mint másik pályákon szokott lenni.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Hakym4
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.10.12. 18:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Hakym4 » 2012.09.19. 19:12

Szicsó írta:Mindkét futamon mérgelődtem...ismét!!! :evil:
Tényleg nem lehet értelmesen versenyezni?Az okés,hogy WTCC,de ez inkább WTF! :shock:
Két kiugró személyiséget említenék részemről...Szalai Krisztián,és Darvasi Marcell...Ti láttatok egyáltalán más versenyzőt is magatokon kívül?Szerintem nem igazán,mert úgy mentetek végig a pályán.
Marci,rajtad meg nagyon meglepődtem,mert Te nem voltál ilyen agresszív,minden áron előzök típus. :?

Szomszéd!Neked meg a pöcsödre lépek,és hanyatt löklek a tegnapiért! :lol: :twisted: Hogy gondoltad azt ott? :shock:
Amúgy is egy megdobós-balos kanyar,hagyok helyet is,és simán befuccsol a versenyem,mert kirepültem a pályáról,a palánk mögé. :roll:

Szabó Zolitól meg elnézést kérek!A célegyenesben,olyan jól működött a szélárnyék,hogy le is forgott a motor,és sikerült elmérnem a féktávot,ezzel kiszorítani Téged.Bocsi!Óvd légyszi,ha jogosnak ítéled! ;)
Visszanéztem a futamot. Bár nem szeretek magyarázkodni, mert én a fair play szellemében versenyzem a játékban és az életben is, de mikor kirepültél 45 - Bamboo Engineering - Test Driver / Felföldi Zoltán - Apophis volt a vétkes, a 2.futam 9.körében a 4.balos kanyarban röpültél ki a pályáról. Én előtted mentem kb egy kanyarnyival. A Darvasi a második futamban meg te raktad ki a pályáról. Ha valamit nem vettem volna észre bocs. De a laggolásos problémám még így is zavaró.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég