Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.08.28. 20:10

Nálam így festett a dolog. :lol:

Saját replay, telibe: http://www.kepfeltoltes.hu/120828/jerm2 ... es.hu_.jpg

Server replay, bal sarok pöci: http://www.kepfeltoltes.hu/120828/jerm1 ... es.hu_.jpg
:P
The Power of Dreams
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.28. 21:01

Saját szemszögből azt láttam, hogy megnyertem mind2 futamot, de a szeró replay nem ezt mondja. :roll: :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.08.28. 21:09

jegember95 írta:
Szicsó írta:Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Az óvásodból látom, hogy nekem kéne egy update... :oops:
Tudom utólag már nagy marhaság volt, amit akartam csinálni, mert mivel láttam, hogy mindenki csúszik le a fenébe, megpróbáltam belül elslisszolni, de nem jött össze, áá nem is akarok mentegetőzni, de engem nem is az óvás érdekel, vállalom a büntetést, csak az a szar, hogy az utóbbi időben mindig téged talállak meg, pedig itt még akartam is figyelni rá hogy elkerüljelek(1. futamon kb. kétszer kerültelek el miliméterekre) pedig nem haragszok rád, sőt régi csapattársként még jóban is vagyunk, de hát most azt sajnálom, hogy az utobbi 4versenyedből kettőt én basztam el akaratomon kivűl... :oops:
Tényleg sajnálom :(
Nem éppen rád gondoltam! :D No para! ;)
Mostanában összeakadsz velem,de nem is ez idegesít. ;)
Inkább azért vagyok pipa,mert néhányan úgy versenyeznek,mintha ott sem lennél...rád fordul,indokolatlanul hamarabb fékez,pedig Én tényleg hosszabb féktávokat veszek.Van,hogy támaszkodik,az egy íven való autózásról fogalma sincs,stb,stb...
Az az érdekes,hogy funrace alkalmával,sosincs ilyen...miért? :!:
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.08.28. 21:25

fú hát van különbség :) szerver replayt én is megnéztem ott tényleg olyan mintha kicsit megpöccintenélek de Pali esete ott is ugyan olyan mint nálam.
én akkor azt hittem h megijedtél h berántottam melléd utána villogtam is h bocsesz Mugen! :D
Név: Pintér Roland
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.08.28. 21:26

Szicsó írta:
Az az érdekes,hogy funrace alkalmával,sosincs ilyen...miért? :!:

Mert nincs tét, és ha nem nyersz, akkor is király volt minden.

Tudom én leszek most a gonosz, és már ezért az ötletért fel is akasztottak párszor, de eccer-kéccer ki kéne próbálni 100% -os töréssel. Lehet jobban odafigyelne mindenki néhány box utca után.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.08.28. 22:16

JeRm írta:fú hát van különbség :) szerver replayt én is megnéztem ott tényleg olyan mintha kicsit megpöccintenélek de Pali esete ott is ugyan olyan mint nálam.
én akkor azt hittem h megijedtél h berántottam melléd utána villogtam is h bocsesz Mugen! :D
Nálam úgy történt, hogy fék, csatt belém, próbálom összeszedni, driftelek, erre még egyszer belémkúródsz. :D
Szerver replayen az látszik, hogy éppen megpöckölsz, ugrik egyet az autóm, próbálom összeszedni, bent vagy mellettem egy méterre, erre elugrik a kocsim megint. Az elugráskor jöttél nekem másodszor az én nézetemből. :D

Nagyon gány ez így. :D
The Power of Dreams
Eszelos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.09.25. 20:07
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Eszelos » 2012.08.28. 22:58

Végre a "harmadik" futamra tudtam időt szakítani ...rá is gyakoroltam erre szétesett a texturám de nem gyengén. Az első futamon illetve az időmérőn még a bobol se tudtam kimenni annyira nem láttam semmit, majd némi resi után meg egy gyors driver csere után a második futamon már csak a célegyenesben meg a 3. 4. és 5. kanyarba mentem vakon ... :(
Ezt követően inkább jobbnak láttam ha kilépek. :S :(
A rajtnál ha minden igaz lehet meglöktem valaki az első kanyar bejáratánál. Nemtudom kit inkább nem nézem vissza,de sry nem volt szándékos csak épp nem láttam sem a pályát sem a kocsikat....

Nemtudom valakinek volt már hasonló problémája ? Ha igen hogy a viharba oldotta meg ?
( kaptam az időmérőn egy "remek" variációt miszerint túlmelegedett a VGA ... ilyet nem kérek köszi :) mert ez hülyeség :P )
....négy keréken már szédülök.... :)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.08.28. 23:01

Szerintem nem tulmelegedett, inkabb csak nem birja a VGA-d. Nekem is volt ilyen gondom, erosebb VGA-t vettem es megjavult. Milyen VGA-t hasznalsz?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2012.08.29. 08:09

Régebben pár éve nekem DX9ben esett szét a kép, annyival oldottam meg, hogy DX8ban futtattam a játékot, ott nemvolt gond.
Gabor Bernhardt
Eszelos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.09.25. 20:07
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Eszelos » 2012.08.29. 10:38

Night írta:Szerintem nem tulmelegedett, inkabb csak nem birja a VGA-d. Nekem is volt ilyen gondom, erosebb VGA-t vettem es megjavult. Milyen VGA-t hasznalsz?

Ati hd 2400 512-es van. De a nem bírást se nagyon értem. Wtcc-be is vagyunk 30+ on ott nem csinál ilyeneket, meg Eve online cliensből is elbír 2t ( és az azért grafikailag is komolyabb ). Szoval nem értem. A Dx-et majd lecsekkolom de ha jól emlékszem alapból cs dx9 be indul el nekem az rf mást nem igazán szeret.
....négy keréken már szédülök.... :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég