Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.08.28. 10:28

Milyen osszetartassal mentel? A tul nagy ertek elegge koptatja a gumit.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.28. 10:34

csak te kaptál defektet sztem
ingyék nem.
_________________________________



monza effektus megint
1.rácse 3. hely
2. rácse 5. hely
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2012.08.28. 10:39

Ez a mód nem szar...ez a mód a világ legszórakoztatóbb jelensége.Annyira tetszett az egész verseny,hogy nincsenek rá szavak.Én nem magamat sajnáltatom,hogy elfogytak a gumik a 10.körtől,meg hogy féktávon kissé imádkozni kell,hogy ne tolja ki a farát a már elkopott gumikon.Én azokat sajnálom,akik ezt nem élhetik meg (gondolok most épp a már sokat beszélt BMW-s társaságra),egyszóval ezt a Mercedest vezetni kell,és az egész versenyen össze vissza driftelsz,számomra ez a legszebb,hogy nem csak a többiekkel,ha nem az autóddal is kell küzdj.
Verseny:
-1: az első verseny nem hagyott bennem mély nyomot..maradjunk annyiban.
-2:Az élmezőnyből hátrakerülő pilóták nagy fejfájást okoztak számomra,mert próbáltam tartani őt (Jerm) ez sikerült is egy-két körig.Majd jött a cél egyenes utáni első kaynar ahol már bent volt mellettem,sőt előttem ,de megpróbáltam vissza támadni.(nem kellett volna..)Rá "támaszkodtam" majd kipőrdűltem és ahogy próbáltam minnél gyorsabban lemenni a pályáról,hogy senki se szívjon miatta.Ez sem sikerült megcsinálni normálisan,mert szegény Leitner Norbi elé gurultam aki telibe vert(ebből lehet óvás lesz :? ). el ment egy jó pár ember mellettem,majd 1 kör múlva a már említett személy került mögém,próbáltam nem akadékoskodni vele szemben,gondoltam hogy ezen a momentumon akár a VB-be is bele szólhattam volna (De ezt inkább játszák le a nagyok.xDDD). Itt már úgy votlam vele,hogy szarom le a gumikat és kinyomom a szemét, (ez késöbb jó döntésnek bizonyult) utol értem a "Mercedeses brigádot" szatocs-t és a csapatársamat Serbán Norbit,de ahogy utolértem őket szatocsnak sikerült kicsúsznia.Így hát mentem Norbi után >:D ,mert mögöttem jöttek a BMW-s srácok,és tudtam,hogy nekik jobb lesz a tempójuk az utolsó körökre.Az utolsó körre érkezve annyira rajtam voltak a Bmw pilóái,hogy egyszerűen muszáj volt a saját csapatársamat örült módon támadni.(Egész versenyen az ösztönzött,hogy én legyek a legjobb mercedeses pilóta) tudtommal Norbi volt a legelörrébb közülünk erre amikor megelőztem láttam,hogy Mihalik Dániel még elöttem ért be..tt akkora 2ős érzelmek voltak bennem 1 örültem a megszerzett pozíciómnak 2 Mi az ,hogy nem én lettem a "legjobb" mercis xDDDD.gratulálok mindenkinek! De főleg a csapatársaimnak,akik nagyon-nagyon sokat léptek előre! Csak így tovább!
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2012.08.28. 10:43

Kajak nem értem, hogy rengeteget gyakoroltam, szinte csak teljes távokat és semmi baj nem volt gumi is bírta és a kocsi is atom stabil volt. Freaky segítségével végre úgy éreztem versenyképes lesz a kocsi. Kvalin simán kellett volna vinni 28 elejét, nem értem miért nem ment. 10. Helyről versenyen elindultam felfelé, jókat csatáztam aztán hopp a kocsi minden előjel nélkül megfordult. utána csak szenvedtem köszönhető annak is hogy nagyon felment a pumpa, a végén ki is léptem mert már olyan kép rebegett a szemem előtt hogy fogom a kormányt és belebaszom a monitorba. TCL óta vagy én lettem fütyi vagy az rfactor szopat. Teljesen tanácstalan vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ingy2 2012.08.28. 10:44-kor.
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2012.08.28. 10:43

freakyo írta:csak te kaptál defektet sztem
ingyék nem.
_________________________________



monza effektus megint
1.rácse 3. hely
2. rácse 5. hely
Azért nem kaptam defektet mert nem mentem végig :lol:
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.28. 10:49

Bercisan írta:Ez a mód nem szar...ez a mód a világ legszórakoztatóbb jelensége.Annyira tetszett az egész verseny,hogy nincsenek rá szavak.Én nem magamat sajnáltatom,hogy elfogytak a gumik a 10.körtől,meg hogy féktávon kissé imádkozni kell,hogy ne tolja ki a farát a már elkopott gumikon.Én azokat sajnálom,akik ezt nem élhetik meg (gondolok most épp a már sokat beszélt BMW-s társaságra),egyszóval ezt a Mercedest vezetni kell,és az egész versenyen össze vissza driftelsz,számomra ez a legszebb,hogy nem csak a többiekkel,ha nem az autóddal is kell küzdj.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te sem tudod miről beszélsz. :roll: :|

Ha a bmw-vel nem mentél akkor ne is írj ilyeneket. Hanem csak a másik írását követed. (Elárulom MINDEGYIK autó olyan, hogy a segge hamarabb akar bemenni a kanyarba mint az eleje, ilyen a mod)
Nézzed meg az 1. versenyt (Pintér-Bernhardt-Kiss). De akár a 2. versenyt is nézheted.
Nem egyszer volt az, hogy majdnem seggel mentem be a kanyarba.

Hülyeséget légy szíves ne írjatok, mert kezd irritálni. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára freakyo 2012.08.28. 10:53-kor.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.08.28. 10:49

Az Qualis idomben sajnos benne maradt legalabb 5 tized, ami 4-5 helyet jelentett, egyszeruen nem tudtam egy tiszta kort talalni...

Az elso verseny az jo szar volt, Bika kitett az elso kor kozepen a soderbe, utanna en is hibaztam 2x igy a 27. helyrol kellett felfele kapaszkodni, ez a 15. helyig sikerult.

A masadik mar jobban sikerult. A rajtnal elollem kipotyogtak nehanyan, igy a 8. helyen autoztam sokaig, az elejen jokat csataztam Mihaval, csak sajnos nehanyszor nem igazan vette figyelembe, hogy mellette vagyok, nem sokon mult, hogy nem lett baj belole. A vegen sajnos hibaztam es 2 poziciot veszitettem, de vegre volt egy futam, amit elveztem :)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.08.28. 11:07

Magassal osszetartassal mentem, de ez kellett ahoz hogy kb tudjam tartani a tempotokat, es meg igy is elobb lassultam vissza mint ti. Jo persze levehetnem 1esre az osszetartast, es mehetenenk vegig 31-es koroket.. de oszinten annak mi ertelme lett volna?

gumi kopasrol annyit hogy amikor en 30-31 koroket mentem a vegen, a BMW-k meg lazan 29-et :D, szoval lehet csuszkaltok, es elhiszem h nem konnyu, de ezt szorozd meg 3x na olyan a maserati meg a merci :D, ezert mondom hogy legalabb annyi plussz legyen hogy maseratti agressziv beallitasokkal is vegig birjon egy futamot. (de mondom meg mindig nem arrol van szo hogy vegig 28-as idoket akarok menni.. mert egyertelmu hogy a BMW is lassul, csak nagy a kulonbseg visszalassulas, es defekt kozott, meg maga a visszalasulas merteke is sokkal durvabb a maserati-nal ).

XD-vel neztunk kopast egyebkent.. BMW hatso kerekei: 30 koruli kopas volt a vegen.. nekem 42 !!!.. szoval most nem csak "legbol kapott info" ez.
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2012.08.28. 11:14

freakyo írta:
Bercisan írta:Ez a mód nem szar...ez a mód a világ legszórakoztatóbb jelensége.Annyira tetszett az egész verseny,hogy nincsenek rá szavak.Én nem magamat sajnáltatom,hogy elfogytak a gumik a 10.körtől,meg hogy féktávon kissé imádkozni kell,hogy ne tolja ki a farát a már elkopott gumikon.Én azokat sajnálom,akik ezt nem élhetik meg (gondolok most épp a már sokat beszélt BMW-s társaságra),egyszóval ezt a Mercedest vezetni kell,és az egész versenyen össze vissza driftelsz,számomra ez a legszebb,hogy nem csak a többiekkel,ha nem az autóddal is kell küzdj.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te sem tudod miről beszélsz. :roll: :|

Ha a bmw-vel nem mentél akkor ne is írj ilyeneket. Hanem csak a másik írását követed. (Elárulom MINDEGYIK autó olyan, hogy a segge hamarabb akar bemenni a kanyarba mint az eleje, ilyen a mod)
Nézzed meg az 1. versenyt (Pintér-Bernhardt-Kiss). De akár a 2. versenyt is nézheted.
Nem egyszer volt az, hogy majdnem seggel mentem be a kanyarba.

Hülyeséget légy szíves ne írjatok, mert kezd irritálni. :oops:
Próbáltam a BMW-t is csak nem hotlapson..
de m1.
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.28. 11:54

oldman melyik emberéhez viszonyítottad?

bercisan és melyikkel?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég