Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.07.30. 23:03

Na vazze le lettem Elmérezve... :shock: nem baj legalább letagadhatom magan.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.07.30. 23:12

Ja, és mielőtt elfelejtem. Azt hiszem Feke Gabit kipattintottam a pályáról. Óvd meg mindenképp!
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.07.30. 23:14

******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.07.30. 23:27

És Szicsó mikor óv?
10:41-kor.
Megőrülök, komolyan.
Egyszer kinyír ez a 10:41..... :x
The Power of Dreams
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2012.07.30. 23:50

kamikaze írta: Innen már mindegy volt, de végül is eljátszadoztunk Kovács Lacival, azt hiszem szabálytalanul előztem mikor a sikánban elrontottam a féktávot és levágtam, Ő pedig megforgott, lehet meg kellet volna várni? Ha gondolod óvd meg.
Remek móka volt! Bár a kocsim nem ment fényesen, én szétbénáztam magam! Többet voltam a boxban, mint a pályán. Nem óvok én semmit! Igyekeztem utánad ahogy tudtam, de ennyi sikeredett. A második futam előtt mondta a kommentár hogy tuti meg fogom nyerni, mert a taxi 2-ből kilopom a szárnyat a kocsira! Van 2 hetem megkeresni melyik az a gomb amivel aktiválni lehet a szárnyat, és utána reszkessen mindenki! :twisted: :twisted: :twisted:

Gratulálok Kovács István a helyezésekért! Ahhoz képest hogy először nyomtad nálunk, szépen teljesítettél! Csak így tovább! Majd nézd vissza a közvetítést!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
kosal86
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.07.22. 16:47
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kosal86 » 2012.07.31. 06:20

endre írta:Na vazze le lettem Elmérezve... :shock: nem baj legalább letagadhatom magan.
Sry. De azért remélem a közvetítés tetszett. :oops:

Itt nézhető vissza : http://videohost52.gtk.hu/plxtv/video/SIMCO/simco_0.wmv
Eszelos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.09.25. 20:07
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Eszelos » 2012.07.31. 08:36

Sajnos a futamon nem tudtam részt venni .... ( f... a szolgálatba ) , de visszanéztem a közvetítést és tetszet ...remélem a következőn ott leszek én ... a Kommentátoroknak is elismerésem... mondjuk a kocsi márkákat bemagolhatnák :P

....Feke Gabi te meg "fatökű" vagy ... ez vitte a pálmát
....négy keréken már szédülök.... :)
soliati
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.05.12. 07:45
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: soliati » 2012.07.31. 09:01

Nagyon jó verseny volt,nagyon jó a mod is, és a versenyt visszanézve ez visszaigazolt.:DD
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2012.07.31. 09:26

Kola19 írta:
kamikaze írta: Innen már mindegy volt, de végül is eljátszadoztunk Kovács Lacival, azt hiszem szabálytalanul előztem mikor a sikánban elrontottam a féktávot és levágtam, Ő pedig megforgott, lehet meg kellet volna várni? Ha gondolod óvd meg.
Remek móka volt! Bár a kocsim nem ment fényesen, én szétbénáztam magam! Többet voltam a boxban, mint a pályán. Nem óvok én semmit! Igyekeztem utánad ahogy tudtam, de ennyi sikeredett. A második futam előtt mondta a kommentár hogy tuti meg fogom nyerni, mert a taxi 2-ből kilopom a szárnyat a kocsira! Van 2 hetem megkeresni melyik az a gomb amivel aktiválni lehet a szárnyat, és utána reszkessen mindenki! :twisted: :twisted: :twisted:

Gratulálok Kovács István a helyezésekért! Ahhoz képest hogy először nyomtad nálunk, szépen teljesítettél! Csak így tovább! Majd nézd vissza a közvetítést!
Köszönöm szépen!:D Sajnos mind a 2 futamon az első körökben úgy laggoltam mint a sz*r..(Néha enm csak ott :@)Egyébként nagyon nagy élmény volt ennyi jó versenyzővel csatázni.Gratulálok mindenkinek.
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2012.07.31. 09:38

jegember95 írta:Hát ez tragédia volt...
Az első futamon sikerült valakinek pont elém beforogni, így majd egy egész versenyt mentem első lökhárító nélkül, amíg ki nem álltam.
Aztán a második futam felvezetőjén is pont elém forogtak, lökhárító off, irány a box...
Aztán talán most éreztem rá tényleg a Mercire, mert a 20. helyre jöttem fel, így bizakodó vagyok a következő futamra :)
Bocs Norbi az első körben történtek miatt..Én voltam az a "szerencsétlen".
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég