Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen pályákon menjünk?

Ismeretlen pályákon, de persze jók legyenek
16
36%
Ismert pályákon
5
11%
Vegyes legyen, sok utcaival
23
52%
 
Szavazatok száma: 44
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2009.09.05. 23:00

2. körben M. Szabónak megpusziltam a hátulját,számomra érthetetlen okból elkezdett fékezni/nagyon lassúlni a kanyarban és mire észbe kaptam már a falat csókoltam.Utána boxba beszöszmötyöltem,úgy hogy szinte minden kanyarban csináltam egy 360-ast...box után meg az autó teljesen másképp reagált a kanyarokban és sikerült eldobnom az autót(itt már levoltam körözve...) és feladtam...
A baleset után halottam egykét dolgot még TS-en is,reménykedek hogy azok nem nekem szóltak...
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.09.05. 23:43

B. Kriss !

Ha te szerinted vétlen voltál akkor,amikor 4 helyről kifordítottál a 2 körben,hát akkor nincs mit mondanom neked.

Annyit szeretnék hozzáfűzni hogy én voltam előtted,tehát neked be kellett volna sorolnod mögém a gyors kanyarban,nem csukott szemmel befordulni mellettem hogy vagy betapadsz vagy nem.Én is ezt tettem az első körben az egyik leggyorsabb kanyar előtt,mert különben felkentelek volna a falra,de én nem akartam az első körben előzni.Innentől kezdve ne csodálkozz azon,ha pár körrel később én is hasonlóképpen mentem az egyenesben meg a kanyarban is melletted.A féktávot elrontottam,tudod vagy megállok vagy nem.Nem sikerült,van ilyen.az én kocsim is megsérült,amikor elfékeztem akkor is,és amikor kilöktél akkor is.

De tényleg nincs értelme ennek,te ugyanúgy elbasztad az én versenyemet,mint esetleg én a tiédet,csak most nekem volt szerencsém.Az meg hogy milyen gyerek vagyok fogalmad sincs,mert 1 szer beszéltünk 2 perc erejéig,keményen mentél az eddigi futamokon is,akkor is volt már pár meleg helyzet köztünk,ez most így alakult.

De ha valami bajod van akkor keress meg msn en,vagy priviben,és beszéljük meg, ne a fórumon írogass nekem HAVER.

Szóval hisztizhetsz és utálhatsz felőlem életed végéig, legfeljebb minden futamon majd folyamatosan egymást fogjuk kilökni,vagy megbeszéljük és legközelebb mindketten próbálunk ésszel versenyezni,úgy ahogy forma autóval kellene.

Én is óvni fogok ellened,majd a bt dönt.
gazsiadam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009.08.14. 19:01
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: gazsiadam » 2009.09.06. 08:15

Nem is tudom hól kezdjem. Eleve elkeserítő volt az a 2 mp külömbség az elsőhöz képest, amit nem értettem egész este.
Szóval ez már betette nekem az ajtót. A másik nagy hiba amit magamnak csináltam, hogy a hétvége újraindítása után
nem csökkentettem a fékerőnyomást, amatőr hiba amit csak a verseny masodik körébe vettem észre.... (azt hittem, hogy megőrzi az előző beállítást - hát nem)
Az már csak ráadás volt, hogy a rajtrácsra való felálláskor kipörögtem... az autó hátát el is intézve ezzel.
Rajt jól sikerűlt, megőriztem a másodk helyemet, aztán jöttek a katasztrófa körök. Első kanyarba fojamatosan
kitört az autó háta (fék miatt), megelőzött a harmadik. Mikor utolértem, megint blokkoltak a kerekek az első kanyarba.
Na itt elfogyott minden, újra utolérve az 5.-dik kanyarba kipörögtem, lezúzva az első szárnyat. Boxot követően 5.-dik lettem...innen kezdődött a szerencse
sorozat. Itt kérnék elnézést Radics Istvántól (célegyenesbe egymás mellett voltunk, majd jött a féktáv... autó háta kifarolt
és elérte István autóját, szerencsére nem forgott meg ő is...) Újra utolérve nem lett baj, és el tudtam menni, innen már
csak 10 perc volt hátra, majd szépen lassan kihultak előlem kisebb nagyobb hibákat vétve ők is.
Végeredmenyben gartulálok mindenkinek, jó verseny volt, az eredmány is kiválló, csak a csapattárs kéne megjelenjen fuamokon!!!
Ez szerencsén múlt... :shock:
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.09.06. 09:39

Sziasztok!
Sajnálom, hogy nem tudtam indulni a tegnapi futamon, pedig szerettem volna. Sajnos nem volt velem az a 3 betűs szolgáltató és egész nap csak dőcőgőtt a nettem, ezért jóbbnak láttam ha nem indulok és nem kockáztatom meg, hogy elrontsam mások versenyét. Nem baj, majd legközelebb ott leszek:)
Gratulálok mindenkinek aki részt vett a futamon.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
vaken
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.08.21. 18:38
Tartózkodási hely: Celldömölk
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: vaken » 2009.09.06. 09:56

HY
Szerintem is nagyon jó futam volt!
Utso helyröla rajtnál 10.-ik helyre feljöttem!
Utána meg nem is tudom mi volt mert ott csuszkált mindenki mindenhova!
Igen emerico énis csak ugy elöztelek meg hoyg mindig kipördültél!
Jah és nem az én hibám volt csak egy nagyon kicsi amiért kizártak!
Leestem a hidról!!!!!!!!
Mentem egy kicsitt elhagytama páylát és belefutottam egy buckába!
Aztán az meg ledobott a hidrol!
Probáltam vissza jönni a pályára, de kizárt!
Köszi a versenyt majd következönek talán jobb lesz!
Üdv
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.09.06. 10:31

Pitbull írta:B. Kriss !

De ha valami bajod van akkor keress meg msn en,vagy priviben,és beszéljük meg, ne a fórumon írogass nekem HAVER.

Szóval hisztizhetsz és utálhatsz felőlem életed végéig, legfeljebb minden futamon majd folyamatosan egymást fogjuk kilökni,vagy megbeszéljük és legközelebb mindketten próbálunk ésszel versenyezni,úgy ahogy forma autóval kellene.

Én is óvni fogok ellened,majd a bt dönt.
Általában nekem a kockás zászlóval együtt elmúlik minden! Nem haragszom! Csak 1 zavar a szándékosság, ami nem a versenyhez tartozik! 3 emberrel beszéltem és nézték vissza a videót(neveket direkt nem írok), ugyan oda ők is betették volna az autót. Még mindig azt mondom lett volna helyed a pályán, ha kicsit balra tartasz és a következő kanyar neked kedvezett volna, nem így tettél lett egy sima versenybaleset! Majd a bt eldönti!!!

De mind 1 is!!!!! Versenyzünk még egymással és akkor is ugyan az maradok! A minősítést töröltem, mert tényleg nem tudom milyen gyerek vagy! HAVER!

Üdv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B.Kriss 2009.09.06. 10:33-kor.
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.09.06. 10:32

emerico írta:Így van, óvjál, csak ne szájkaratézzunk.
Szájkarate törölve!!! ;)
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.09.06. 12:14

hát, nem lett volna rossz.. a sok csete-paté miatt a 4. hely simán meg lehetett volna, ha nem számolok 1 körrel kevesebbet a versenytávra :D emiatt a rajtrács elején a befutókor megállt a szekér, így a 4. helyett a 8. hely sikerült :)
Go Ravens!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10715
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.09.06. 15:41

Debilon írta:hát, nem lett volna rossz.. a sok csete-paté miatt a 4. hely simán meg lehetett volna, ha nem számolok 1 körrel kevesebbet a versenytávra :D emiatt a rajtrács elején a befutókor megállt a szekér, így a 4. helyett a 8. hely sikerült :)
Egyébként ha sejtem, akkor betollak, mert nekem úgyis mindegy volt.
Ezért jó a TS.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.09.06. 16:04

mikor utólértelek, akkor még reménykedtem :) aztán a célegyenes előtti sikán előtt állt le a vas...aztán elfogyott a lendület is a rajtrács végén :)

TS-en amúgy sem szóltam volna senkinek :)
Go Ravens!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég