Megane Trophy - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2012.03.23. 23:21

emerico írta:
[HRC]Norbi írta:Nagyon kúl. Ledobott valamiért az asztalra amikor akartam volna állítgatni a taktikát és nem jött vissza. Ilyet nem csinált még.
mi csak azt láttuk hogy állsz a pálya szélén
Ja. Amikor ledobott utána hallottam hogy még megyek, próbáltam a füvön megállni. Hang alapján tájékozódtam, aztán kinyomtam feladatkezelőbe a rf2exét.
Sokáig ott voltam utána? Remélem nem rontottam el senkinek se a versenyét.
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.03.23. 23:26

Nekem múlt héten volt ilyen, szerencse most nem. Ment a plugin is végig, úgyhogy kijavították a hibákat.
A versenyen lassú voltam. Soos Gyuri, Clayman jöhettetek volna, kicsit untam hátúl, de mások hibájából így is 6. lettem.
Név:Füzy Barna
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2012.03.24. 16:21

kamikaze írta:Nekem múlt héten volt ilyen, szerencse most nem. Ment a plugin is végig, úgyhogy kijavították a hibákat.
A versenyen lassú voltam. Soos Gyuri, Clayman jöhettetek volna, kicsit untam hátúl, de mások hibájából így is 6. lettem.
Sorry Barna, legközelebb nem hagylak cserben! :)
Annyira nem érzem az rF2 setupját és annyi hülyeséget csináltam mostanában versenyeken, hogy ez most kimaradt de legközelebb számíthatsz rám a pályán! :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.03.24. 17:23

Tegnap folytatódott a "peches" sorozat, a már szokásosnak hívható, ki forgás, kiforgatás, egyéb...eset. A végén meg nem tudtam, megelőzni Zolit. Egyszer külső íven betudtam menni mellé, bőven meg is tudtam előzni, csak féktávon megolta a hátsómat ettől faszán beforogtunk félig. Így betudott jönni 1. helyre.

Vissza néztem még a futam után rögtön. Nem tudom az ISInél mi a fenét csinálnak, de a két kocsi között volt még hely, nem kellett volna összeütközniük. Szar a hitbox :?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
zolee145
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.01. 16:12
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: zolee145 » 2012.03.24. 18:13

freakyo írta:Tegnap folytatódott a "peches" sorozat, a már szokásosnak hívható, ki forgás, kiforgatás, egyéb...eset. A végén meg nem tudtam, megelőzni Zolit. Egyszer külső íven betudtam menni mellé, bőven meg is tudtam előzni, csak féktávon megolta a hátsómat ettől faszán beforogtunk félig. Így betudott jönni 1. helyre.

Vissza néztem még a futam után rögtön. Nem tudom az ISInél mi a fenét csinálnak, de a két kocsi között volt még hely, nem kellett volna összeütközniük. Szar a hitbox :?
Pontosítanék, ahogy én láttam.:) Egyszer külső íven be is tudtál jönni mellém, bőven meg is előztél fél autóval, csak aztán rámhúztál.:) Tegnap is így éreztem, most visszanéztem a replay-t versenytempóban, meg lassítva is többször. Én is a rázókő felé mentem, meg te is, csak neked annyival volt másabb a helyzet, hogy belül ott voltam. Ezért forogtunk meg mindketten. Ha simán megtollak csak te forogsz ki.
Amúgy nálam érintkezik a két autó, igaz nem sokat, de a valóságban is pont elég ennyi. rF1-ben szimplán beugrott volna a kocsid elém egy kis szikrázás kíséretében.
Zsoltee
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2010.01.23. 19:52
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2012.03.27. 13:38

Szeretném jelezni felétek, hogy a továbbiakban nem tudok indulni a Megane bajnokságban, ezért szeretnék kiiratkozni, vagy nem tudom ilyenkor mi a teendő. :)
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.03.27. 18:22

Kocsog. :lol:
;)
The Power of Dreams
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012.03.28. 04:38

ma felraktam az új frissítést,/ bár a frissítés előtt sem ment/ és nagy DÖBB: a driving force gt-kormányommal állandóan lefagy a rf2. a rf1 simán megy vele, és a rf2 is megy ---nélküle!!!
erre tud valaki valamilyen magyarázatot???
újra installáltam a kormányt, de ugyanaz :(

ja, és a szerver abszolút nem működ, nem világít a nyíl....

most mi van????
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.03.28. 11:27

Nekem megy Driving Force GT-vel siman... Ketlem, h az lenne a baj.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.03.28. 11:28

A kovetkezo bajnoksag mivel lesz a 370 Z-vel vagy a GTR-rel? En a GTR-re szavazok, nehezebb vezetni, de baromi filinges es stabilra is be lehet allitani.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég