Clio Cup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2012.03.06. 00:53

HunGaben írta:Időmérőn sikerült megfutni az eddigi legjobb időmet. 10. helyről indultam egy ETCC-s versenyző mellől. :twisted:
Első pár kanyarban már 7. voltam, amit sikerült pár körig tartani, de Cselt a hosszú egyenesben megelőzött. Jópár körön tudtam vele tartani a tempót, aminek örülök. Végül 8. lettem. Eddigi legjobb helyezésem.

2. futam: Felcsillant a szemem, hogy első helyről fogok indulni. Felvezetem a mezőnyt, a videón a rajtnál rajta leszek, azt majd tudom mutogatni az unokáknak stb. stb. :lol:
Erre rajtnál kiderül, hogy 8. vagyok, vagyis nem, vagyis első,vagyis kifagyott ez a :evil:
Sebaj visszajövök 28.ként indulok. :(
Szicsó mellettem, elrajtolunk mint az állatok. 28.-ról 17.-re jöttem fel.(Norbi ez mehetne a videóba?). Beragadtam Maros Gergely mögé, majd pár kör után megelőztem, pechemre, mert Mihalik Dani éppen előttem forgatta ki Mugent, ami akkora füsttel járt, hogy semmit nem láttam, csatt :roll:
3 helyet megint vesztek szépen lassan visszaveszem, majd az utolsó kör előtt Gergely kitesz a fűre. Megint 3 hely, ebből kettőt sikerült visszavenni. Vége 18. :roll:
Szintén. Nem volt szándékos, ezt vissza kell néznem, olyan gyorsan történt azon a féktávon minden. Sorry!
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Vozi
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.01.24. 16:17
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Vozi » 2012.03.06. 08:31

bocsánat h tegnap nem jöttem csak edzésen megsérültem ugyhogy 9 ig korházbavoltam és kb féket nem tudtam volna nyomni:/
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.06. 08:32

Clayman írta:
Szicsó írta:Megint egy dobós versenynap volt. :?
Első futam,első kör,hosszú egyenes vége...szépen visszaváltok 2.-ig,erre telibever Maros Gergely. :evil: Persze,hogy egyből szétforogta magát a motor,és lehetett sütni a malacot rajta. :?
2. futam szintén káosz... :(
Rajt baromi jó,de persze valami itt is közbejött...megforognak előttem,és ez már természetes,hogy Én iszom meg a levét...visszaesek az uccsó helyre. :?

Szomszéd!Bocsi,de úgy néz ki,hogy Én voltam a hibás...sajnálom. :oops: ;) ...de egy ellenkormányt tolhattál volna padlógázzal! :lol:

Grat mindenkinek!
Sorry, nem tudom ott mi történt, lehet, hogy hideg volt a fékem és nem lassultam úgy vagy elnéztem a féktávot de tény, hogy totál elcsaptalak. Sajnálom!
Visszanéztem még tegnap,de konkrétan túl későn fékeztél,és valszeg hideg fékekkel. :?
A bocsánatkérést elfogadom ;) ,de ez nem hoz számomra egy fikarcnyi pontot sem,amire nagyon szükségem lenne. :(
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.03.06. 08:34

Emerico...a "Joke szindrómát" nem lehetne valahogy orvosolni?Gondolok itt súlyosabb büntikre az első körben...talán mindenki óvatosabb lenne az elkövetkező futamokon emiatt. :?
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.03.06. 10:11

Kvalim jól sikerült.(remélem nem lesz benne vágás)
1 futam .aszem a 7.helyről jöttem fel egészen a 6.helyig. nem sok de jó kis futam volt élveztem.
2.futam.Na itt két érdekes pontja volt a futamnak az egyik ,hogy Milánt végigüldöztem a 2.futamon. de mikor bevillant,hogy 10 perc van még hátra Emerico megszólal a Ts-n."nah Magyar Lacinak 2-3 kör és ugy elfogy a gumija " ez nagyon tetsztett aztán emerico szépen zárkózótt fel de Milánnal összeakadtak és a végére megelöztem Milánt is 5 .hely.
FANATIC OF THE SPEED
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.03.06. 16:34

Első futamon kétszer is megdobott a sikán és a kavicsosban landoltam,1-szer meg lekényszerítettek az ideális ivről.Van ilyen belefért.
Második versenyen össze jöttem G.Andrissal meg E.Kissel és egész jó kis csaták voltak,oda vissza előzgettük egymást :lol: Kiss-t meg is toltam az egyenesben 1-szer hogy Andrist utolérjük.Remélem nem volt gond.
hirtelen ennyi.
Következő futamra nem tudok jönni du. műszak miatt.

Csá
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2012.03.06. 20:33

Oran Park-ban a jó nyomvonalat nem lehetne kibólyázni? :shock:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.03.06. 21:41

The Power of Dreams
atomandris
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.01.01. 14:54
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: atomandris » 2012.03.06. 22:05

kaszasi írta:Első futamon kétszer is megdobott a sikán és a kavicsosban landoltam,1-szer meg lekényszerítettek az ideális ivről.Van ilyen belefért.
Második versenyen össze jöttem G.Andrissal meg E.Kissel és egész jó kis csaták voltak,oda vissza előzgettük egymást :lol: Kiss-t meg is toltam az egyenesben 1-szer hogy Andrist utolérjük.Remélem nem volt gond.
hirtelen ennyi.
Következő futamra nem tudok jönni du. műszak miatt.

Csá
2. versenyen nagyon jót csatáztunk. Sikerült pár másodperc előnyt összegyűjteni, ami a verseny végére szépen elfogyott.
kb. 10 éves, game port-os a kormányom, még Colin Mcrae Rally 1-hez vettem :lol:
A végére úgy elkalibrálódott, hogy balos kanyarban kb 50%-os gázpedál állást adott, cserébe viszont jobbra nem lehetett teljesen kikormányozni, pedig koppig tekertem (néha még rá is feszültem). :roll:
Egyik ismerőstől majd kérek kölcsön kormányt egy versenyre, csak kíváncsiságból :)
Szerelem, szerelem, vezetem, szerelem...
__________________________________________
Név: Gál András
http://www.youtube.com/atomandris
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2012.03.06. 23:37

Mugen írta:Nem olyan bonyi az. :)


Hotlap: http://87.229.111.141:27015/rFactorHotl ... rk%20LiDAR
jó jó, akkor ne csináld meg :-)
Egyedül voltam a serveren, teljesen elveszettnek éreztem magam :-)
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég