TCL - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2011.08.16. 13:53

A vége felé már nagyon nem buli a Merci, meg a plusz 60 kiló többnek tűnik mint a 100. A verseny az megint tuti, csak kár hogy nem tudok az elejébe beleszólni. Janikának gratulálok a győzelemhez!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.08.16. 15:00

puma írta:A vége felé már nagyon nem buli a Merci, meg a plusz 60 kiló többnek tűnik mint a 100. A verseny az megint tuti, csak kár hogy nem tudok az elejébe beleszólni. Janikának gratulálok a győzelemhez!
Még is tudtál 1.02 alatti időket jönni a vége fele. Amit csak Jani tudott még és ő neki nem volt semmi handicap :roll:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.08.16. 17:04

puma írta:A vége felé már nagyon nem buli a Merci, meg a plusz 60 kiló többnek tűnik mint a 100. A verseny az megint tuti, csak kár hogy nem tudok az elejébe beleszólni. Janikának gratulálok a győzelemhez!
Köszi! :)
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.08.16. 22:18

már előre várom fujit, milyen crashek lesznek az első kanyarba :shock: meg a többibe :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.08.17. 11:36

na ott lesz csak igazan szivas a merci :/
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
kubica07
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.12.03. 17:03
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: kubica07 » 2011.08.17. 15:36

Egy hónapig nem lesz kormányom mert szarakodott a pedáll és elküldték a forgalmazó céghez és azt mondták hogy kb 1 hónapot számoljak mire lesz.


Így hát sajnos egy hónapig (minimum) nem leszek egy futamon se

(TCL,Porsche)


Pesti Martin - kubica07 - Ford Sierra RS500 Cosworth , #17Johnson/Bowe
szabad határozatlan időre!
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.08.19. 13:26

Na mugen mi ez hadjarat ellenem? igazabol csak remelni tudom, hogy tenyleg csak az utolso pillanatban ertel ra kigyujteni ezeket, es akkor ovni.. nem pedig eselteg azert hogy ne tudjak ra reagalni... de bocs nem birom ki.. Latom lejart a hatarido.. szoval csak mint erdekesseg..

A sok vagas amit kigyujtottel epp hogy csak lecsusztam a kerekvetorol.. par mm.. de ok.. ovjad jogos.. de remelem azert te is erzed hogy kb semmi elonyt nem szereztem veluk... biztos vok benne hogy sokan rajtam kivul neha elmertek a dolgokat.. egyik se szandekos volt ,es nem is jart tenyleges elony szerzessel.. A tobbi:

10:48.. megcsuszik az autom, ezert koccolok neked de utana kapasbol el is veszem a gazt hogy menjel.. ui: erdekesseg kep.. te vilogsz ram.. jogos persze.. ezert nem ertem hogy pl az ovasnal amikor en villogok rad akkor azt te miert emeled ki?!??!?? amikor te is eljatszottad es raadasul elobb mint en!

11:43 nagyon csunyan benezem beled szalok..visszapillantot neztem nem elore… az egyenesbe emiat is villogtam rad hogy sry.. igazabol nem volt jootletem hogy jelezem feled a hogy bocs :/

15:45 azert khmm.. nem akartam hozzaerni baldihoz nehogy baj legyen.. ezert vagtam ott.. azert ezt megovni.. khmmm…

18:05 vagas.. csunya.. ez abszolut.. nem is tudom.. valoigaz a kenyelmesebb utat valasztottam.. mondjuk max 2-3 tizedet nyertem vele, de ez az amire egy szavam se lehet... ha ilyet csinaltam volna vegig meg is ertenem a felsorolast az ovasnal..

19:53 :D:D:D. ezt megovni?? Baldi-val egymas mellett vagyunk.. elkeruljuk a balesetet.. o balra vag.. en jobbra .. egyikunk se er hozza a masikhoz.. szerintem inkabb piros pontot kene erte adni hogy figyeltunk egymasra..

29:06 hat nemtudom.. szerintem nem volt vagas.. megpockollek.. ennel en jovval durvabbakat kapok a futamokon.. semmi elonyt nem szerzek..

32:23 : azert neharagudj de ezt is.. epp hogy elrantom az autot balra hogy ne maradjak melleted aztan lehet mind2 -nek annyi lett volna.. a gyors sikanba. meg el is emeltem egy pillanatra a gazt.. jaa.. bocs.. most komoyan maradtam volna ott???

34:45 fuvon elozz..khmm ja vegulis csak elorebb voltam mar.. es semmi helyet nem hagytal… 1 korrel kesobb pl en megoldottam ezt.. lenyegtelen..

Es akkor par erdekesseg toled: (emiatt sem ertem te miert ovsz engem.. )

8:06 fektavon iranyt valtoztatsz..

27:50 megint boven fektavon valtoztatsz iranyt..

28:19 elindulsz kifele majd megint fektavon visszahuzod elem az autot… ja ez is szep..

28:50.. megint keresztbe fektavon.. nem is csoda hogy beledszallok..

Ugye mercival nekem csak fektavon volt eselyem ellened.. szoval "korrekt"...
es a bonusz.

33:34 Nem is ertem ezt miert hagytad ki … Furol visszajossz es meg a palyarol is kb kiloksz…

Legalabb annyit tettel volna hogy csak a normalis eseteket ovod meg.. pl amikor beledszalltam, vagy amikor tenyleg vagtam.. nem is irnek egyszot se.. de igy kiaprozni... plane ugy hogy neked is milyen huzasaid voltak futam kozben....

sajnos nekem mar az elejen nem volt eselyem jo eredmenyre.. mert veletlenul egy vagott korrel futottam meg a legjobb koromet idomeron.. (utolso idomeron ponton plusszba voltam.. aztan sajnos 30 ezredet! javitottam a vegere, pedig nem akartam.. )

Remelem emerico ezeket a dolgokat is kicsit figyelembe veszi amikor visszanezzi a videot, ha mar nem tudlak teged ovni... bar en eddig se tettem.. bar nemertem ezt a sok ovast igy a te hibaidat is figyelembe veve.. Mugen minden tiszteletem ellenere most ezt nem tartom igy korrektnek...
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.08.19. 13:39

Jól mondod, majd emerico eldönti, ha jogtalan volt, én tartozom elnézéskéréssel.
The Power of Dreams
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.08.19. 14:06

köszi srácok, a végén én leszek a köcsög :lol: :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.08.19. 14:15

Hát ilyen egy admin élete. :D
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 31 vendég