2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.07.16. 06:44

Ez érdekes volt,a lámpát tényleg feljebb kell állítani és hosszabb fényre.Rajtom jól sikerült 20 valamennyi helyről feljöttem 10- valahányadik helyig de ott lassu kocsikat értem utol és ott megragadtam.Azután megforgattak ketten belém jöttek, és lehet ezért lett egész pályás sárga.Uj rajt után megint volt 1 megforgatásom,de ott már nem jött nekem senki.Sötétben volt jó pár sóder és fal látogatás de meguszta a kocsi 1-ben.Utána ötödik sebességet nem nagyon kellett használni.Aztán sodródtam az árral 11-nek behoztam a kocsit és mindenkitől aki előttem volt kaptam 1 kört.Ugy hogy faja,megizzasztott a pálya rendesen :lol: Grat

U.i.: AE86-al nem lehetne Silverston 1988-on menni ha lesz fun :?:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.07.16. 10:10

Erdekess volt.. Rajtnal kis szerencsevel jol eljottem 2dik helyen.. Safety Car moguli rajt jol sikerult sikerult kapasbol eloznom.. es mar 1. voltam.. szepen kezdtem is leszakitani a mogottem levoket.. leggyorsabb kor stb.. csak aztan jott az este :D es a nagy pofara eses hogy biza a tablak teljesen eltuntek ami alapjan belottem a fektavokat.. 1.28 korokrol vissz lassultam 1.30-re.. kapasbol meg is eloztek.. ilyen korulmenyek kozott szenvedtem.. mert tenyleg volt ahol csak erzesbol fekeztem.. viszont legalabb arra buszke lehetek hogy nem repultem ki a palyarol sehol :D .. a legkorozottekkel volt 1-2 izgalmas pillanat megint.. vegul 4dik helyre hoztam be a kocsit epp hogy lemaradva 3dikrol.. hat ilyen a pech..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Nyilas Lehel
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.04.18. 10:38
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Nyilas Lehel » 2011.07.16. 10:33

Pal Kinizsi írta:Nyilas Lehel, szerintem rossz ötlet időmérőn villogni az előtted lévőre mikor mindketten mért körön vagytok... vagyis ha az volt a célod hogy elrontsam a mért köröm akkor az sikerült, de ez nem annyira sportszerű....
Meg ha kilököd a másikat, akkor egy bocs szerintem beleférne...
nem az volt a célom, hogy zavarjam a körödet nem gondoltam arra hogy ezzel bárkit is zavarok. ha megzavartalak ezzel akkor bocs.

a végén bocsánatot kértem mindenkitől. Menet közben nem tudtam írni mivel nem tudom hogyan kell mert most mentem először az R-factorral.
Den
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.01.28. 13:47
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Den » 2011.07.16. 11:14

Sziasztok!

Mikor lesz megint Fun race ? :) mert lekéstem sajna a tegnapiról :S

Üdv.
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.07.16. 11:43

Nyilas Lehel írta: nem az volt a célom, hogy zavarjam a körödet nem gondoltam arra hogy ezzel bárkit is zavarok. ha megzavartalak ezzel akkor bocs.
a végén bocsánatot kértem mindenkitől. Menet közben nem tudtam írni mivel nem tudom hogyan kell mert most mentem először az R-factorral.
Értem. Semmi gond. A kilökést az időmérőre értettem, a versenyen szerintem annyi belefért, külső íven el tudtam volna még fordulni, az nem a te hibád volt hogy pont ott parkolt Tim Gabi :shock: :lol:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 2011.07.15 - Péntek - DRM, Phoenix

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.07.16. 11:50

kaszasi írta: U.i.: AE86-al nem lehetne Silverston 1988-on menni ha lesz fun :?:
Támogatom én is :mrgreen: , bár egy Losailnak, Jacarepaguának vagy Hockenheimnek jobban örülnék :P
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég