2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Már véget ért bajnokságot topicjai
Lezárt
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.15. 17:55

:D
The Power of Dreams
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2011.06.15. 20:03

Paffy írta:
Mugen írta:
freakyo írta:"Mihalik Dani óvja Kiss Attilát.
current time: 5:01
Attila tempós kanyarban, figyelmetlenül visszajön az ideális ívre, közben Kovács Lacit előzőm, ezért sajnos nagy tempóval hátba vertem Attilát. Lökösöm elszállt box , utolsó hely stb.."

Én mentem tesóm helyett, de ezt te sem gondoltad azért komolyan ugye? :o Már réges régen a pályán voltam, megtettem kb 70 métert a pályán és nem figyelmetlenül jöttem vissza, hanem a pálya szélén fokozatosan

utolsó hely az Kamié lett nem a tied :lol: utolsó előtti meg az enyém
Sárgakocsi Vs. JéDéeMmes kocsi.
Esélyed nincs Freakyo, ismerem a vezetőséget, elintézem, hogy a pedomedvés autónak legyen igaza. :lol:
Nem magyarázzz.:D
Mi is ismerjük a vezetőséget. :D
Seegítek ha kell , csak szójjááá :D
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.06.15. 23:50

freakyo írta:"Mihalik Dani óvja Kiss Attilát.
current time: 5:01
Attila tempós kanyarban, figyelmetlenül visszajön az ideális ívre, közben Kovács Lacit előzőm, ezért sajnos nagy tempóval hátba vertem Attilát. Lökösöm elszállt box , utolsó hely stb.."

Én mentem tesóm helyett, de ezt te sem gondoltad azért komolyan ugye? :o Már réges régen a pályán voltam, megtettem kb 70 métert a pályán és nem figyelmetlenül jöttem vissza, hanem a pálya szélén fokozatosan

utolsó hely az Kamié lett nem a tied :lol: utolsó előtti meg az enyém
F*SZT okoskodsz :)
/ban FWD
AWD WIN!
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.06.16. 13:43

Miha írta:
freakyo írta:"Mihalik Dani óvja Kiss Attilát.
current time: 5:01
Attila tempós kanyarban, figyelmetlenül visszajön az ideális ívre, közben Kovács Lacit előzőm, ezért sajnos nagy tempóval hátba vertem Attilát. Lökösöm elszállt box , utolsó hely stb.."

Én mentem tesóm helyett, de ezt te sem gondoltad azért komolyan ugye? :o Már réges régen a pályán voltam, megtettem kb 70 métert a pályán és nem figyelmetlenül jöttem vissza, hanem a pálya szélén fokozatosan

utolsó hely az Kamié lett nem a tied :lol: utolsó előtti meg az enyém
F*SZT okoskodsz :)
Miha Ne üvölcséééé.Nyugalom majd a Boss eldönti, hogy mi a szitu.Csak halkan jegyzem meg, ha fékezel akkor nem koncolsz le senkit, illetve a másik oldalról is jöttek vissza a pályára, egyből az ideális ívre.(szerintem itt vége is lehetne a veszekedésnek.)
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.16. 17:14

Eleve ott bukó a Sárgakocsinak, hogy K. Balázs kiskorú vezette az autót holott a forgalmi engedély kizárólag K. Attila győri lakos nevére van kiállítva. :lol:
The Power of Dreams
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.06.16. 17:59

Mugen írta:Eleve ott bukó a Sárgakocsinak, hogy K. Balázs kiskorú vezette az autót holott a forgalmi engedély kizárólag K. Attila győri lakos nevére van kiállítva. :lol:
KIKÉREM MAGAMNAK, HOGY KISKORÚÚÚ 19 vagyok 20 leszek dec-be :D és van forgalmim rá nekem is,
Kölcsönadási szerződésünk van :lol: :lol: :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.06.16. 18:19

Ez volt talán eddigi legfrusztrálóbb versenyem a Simcón, szépen Bobák Zsolti keretbe foglalva.
Szinte semmit sem gyakoroltam , csak az időmérés előtt fél órát. Ennek ellenére nem lettem utolsó és még az autó is kellemes volt, 31. helyről rajtoltam a 38-ból. Mögöttem Zsolt :). Jó rajt, 2-3 kocsit leelőzök. Első síkánnál látom baj van, lassítok, persze mögöttem nem látták (vagy nem tudom mia f*sz), nekem jönnek kilöknek. Semmi baj visszajövök, sok helyet nem vesztettem. Majd kerülgetem a sok kavicsba fűbe kipörgőt, az első időmérő pont utáni emelkedő tetején viszont én nézem el a féktávot és csapattársamat (Zsolt) megküldöm, keresztbe fordul. Persze hátulról nem látszik, hogy valaki keresztbe áll. (Miért ne látszana?) Megint telibe kapnak, de most legalább le is törik a hátsó szárny, majd Kiss Atival pörgő verseny rendezünk a boxig. Ez marha vicces volt. Utolsó hely -40mp hátrány, kormány közép 10 fokkal elfordulva. Na gondolom végigmegyek, innen szép nyerni. A kieséseknek és hogy nem volt sokáig a közelembe senki 5-6 körön belül látó távolságba kerülnek előttem, de sajnos a körömet is megkapom az első 7-8 versenyzőtől, mégis utol érem a végét, jó kis csatázgatás folyik végre valami verseny, fel is jövök a 22. hely környékére a végén Zsolt mögé. Le előzöm, de elrontom visszaelőz, löködöm, megint leelőzöm és el is húzok 2mp-re. Utolsó elötti kör, Kovács Laci próbál visszajönni a pályára egy kanyar után keresztben, hogy ne menjek neki fűre megyek 200m-es féktávval beleállok a falba, a kocsi eleje tropa, talán defekt is, vezethetetlen. Bekocogok a boxba javítás, mindenki aki nem lépet ki lehagy, de még egy Stop&Go-t összeszedek, de ezt már nem töltöttem le.
Név:Füzy Barna
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.06.16. 22:49

Előre szólok, lehet nem tudok majd részt venni a soron következő két futamon (27. és 11.). Előbbinél későn érek haza, utóbbinál külföldön leszek.
Amennyiben még is eltudok indulni, akkor megjelenek az időmérőn, de ha az időmérő előtt nem leszek a szerveren, akkor az egyenlő a távolmaradásommal :)
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: 2. verseny, Imola. Eligazítás, társalgó, nyilatkozatok

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.06.17. 10:54

Paffy írta: Miha Ne üvölcséééé.Nyugalom majd a Boss eldönti, hogy mi a szitu.Csak halkan jegyzem meg, ha fékezel akkor nem koncolsz le senkit, illetve a másik oldalról is jöttek vissza a pályára, egyből az ideális ívre.(szerintem itt vége is lehetne a veszekedésnek.)
Nem üvöltök. :) azért volt ott a mosolygós fej. :) Nem is veszekedtem, te fújod fel.. :) Lesz, ami lesz.
/ban FWD
AWD WIN!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég