Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2011.04.09. 20:27

Emer!

Már az elején szóltam mikor elkezdődött az F1, hogy valami nem kerek a moddal mert állandóan kifagy tőle a játék de csak akkor ha többen vagyunk, időmérőn és warmup-on.
Ma ugyan ez történt, az utolsó percben egy boxba kerültünk, rámtette a kocsidat a játék. Megkérdeztem, hogy nem gáz e de nem reagáltál sajnos. Kiléptem, beléptem és amikor beléptem egyből fagyott ahogy szokott...
Ismét lecsúsztam a futamról ahol ismét jól tudtam volna szerepelni de azthiszem elég volt.

Inkább töltöm mással az időmet, nektek további jó versenyzést és szimulátorozást akinek több jutott az élőben is csinálja amíg teheti. Mindenkinek sok sikert!

Sziasztok:
Maros Gergely
(Clayman)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.04.09. 20:46

Kösz szépen hogy figyelünk mikor van rajt,és ha már elbambulunk akkor legalább másikra figyeljünk ha már kerülnie kell.Kösz. :evil:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.04.09. 20:47

No comment.Megfulladt. :(
Nem volt lámpa sem! :( vagy csak én nem láttam?hallottam?
Majd a kövi.Ez az F1 nem akar olyan kerek lenni mint a Gp2. :(
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.09. 22:00

Amennyire nem gyakoroltam erre a futamra,ahhoz képest,szinte minimális hibákkal végigmentem. :D A hibák is inkább abból adódtak,hogy a pálya egyes szakaszain akadni kezdett a játék,a versenytáv felétől. :(
Na mindegy...épségben behoztam a vasat. :D
Grat mindenkinek! ;)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10713
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.04.09. 22:02

dráma volt a futam... amit össze bénáztam az kész. mikor nem bénáztam, a tempó rendben volt, csakhogy 4-5 megpördülés, boxáthajtásos büntetés nem fér bele
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.04.09. 23:01

A rajt tényleg elég fura volt, megláttam lent h 1óra van a versenyből csak lestem h lámpa meg sehol, mögöttem már mocorgott mindenki gondoltam akkor nekem is menni kéne. Máskor erre a rajtlámpára figyelni kéne mert Spaban is ez volt :S
Név: Pintér Roland
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.04.10. 08:05

Én nem vettem észre semmi furcsaságot a rajtnál...4 pozíciót fel is jöttem akkor. :D
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.04.10. 09:01

Na ez a verseny végre jól sikerült nekem :)
A rajtnál láttam, h valami nincs rendben, és is csak a hud miatt indultam el időben, ami jelezte, a lámpákat, de nem tudtam ezt kihasználni, így maradtam 5., majd Szatocsra közelítettem, aki kipörgött előlem, így már kezdtem azt hinni, h ha nem hibázok, megvan a 4. hely, de szerencsére nem így történt, mivel csaszi kollegával jókat csatáztunk, ha nem pörög ki 3-4 körrel a vége elött , izgalmas befutó lett volna, így 4. lettem, ami eddig a legjobb SimCo-s eredményem :D , és innen már csak egy köpésre a dobogó.(egy jó nagy magyaros köpésre) :mrgreen:
csaszi
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009.07.21. 16:46
Tartózkodási hely: Pilisszentiván
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: csaszi » 2011.04.10. 14:39

Eddig két futamot mentem, egyiken sem láttam lámpát a rajtnál, verseny elött én is egy másik boxban találtam magam, kiléptem, utána megfagyott, egész játék kikapcs betölt, majd beléptem.
A futam jó volt, a rajt jól sikerült lámpa nélkül is, jó csaták voltak 2x-er hibáztam amivel el is veszítettem a 4-ik pozicíómat. így 5-ik lettem, ezektől a dolgoktól eltekíntve nagyon jó verseny volt.
Még egy észrevétel ha az autóval nem állok meg teljesen és esc-el kilépek, egész játék fagy, mindig.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.04.10. 15:06

Ha csak a lámpával lenne probléma, de Spaban és Ausztráliában is szar volt a kerékvető. Ausztráliában csak grafikailag volt ott, fizikailag meg egy lyuk, amibe belesüppedt az autó, Spaban meg megállt a kocsi , ha rosszul ment rá az ember, mindegy, hogy 10-el, vagy 200al mentél neki.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég