Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.03.22. 15:45

Kola19 írta:Ettől függetlenül nem lehet, nekem mind a két versenyen volt kasznim, a replay-en meg csak az üvegek meg a bukókeret. Nekem a proci a hibás az már tuti. Kicsi a teljesítménye. Próbáld meg amit leírtam, dx7, beállítások a legbutábban, proci felhúzva teljesen, élsimítást kapcsold ki, látható autók számát vedd vissza 6-ra. A videókártya szerintem nem hibázik. De ha vkinek van ötlete akkor várom én is.
Mindenféle beállítást, variációt kipróbáltam, de semmi.
Bármilyen replay-t vissza tudok játszani, csak és kizárólag a suzukit nem.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2011.03.22. 16:56

Bocsi az inaktivitásért, ezentúl már fogok jönni!
Micó
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.03.22. 17:14

Apophis írta:
Kola19 írta:Ettől függetlenül nem lehet, nekem mind a két versenyen volt kasznim, a replay-en meg csak az üvegek meg a bukókeret. Nekem a proci a hibás az már tuti. Kicsi a teljesítménye. Próbáld meg amit leírtam, dx7, beállítások a legbutábban, proci felhúzva teljesen, élsimítást kapcsold ki, látható autók számát vedd vissza 6-ra. A videókártya szerintem nem hibázik. De ha vkinek van ötlete akkor várom én is.
Mindenféle beállítást, variációt kipróbáltam, de semmi.
Bármilyen replay-t vissza tudok játszani, csak és kizárólag a suzukit nem.
Nekem meg ugyan olyan 1sec-es szaggatással játszotta le a replay-t,mint,ami a versenyen volt. :lol:
Na erre kérnék Én ötletet,mi lehet a hiba...vagy a géppel van gebasz,vagy az rF.-el... :?
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.03.22. 18:26

kaszasi írta:Nagyon izgalmas volt tegnapi verseny,és tetszik az uj időmérő is,BTCC-nél is jó lett volna ilyen pár pályánál :) Sikerült 19. helyet megszereznem időmérőn,Sógorom mögöttem egyel.Rajt után kis fészkelődés után sógor megelőz,alig hittem a szememnek :) Na semmi gond megyünk utána ,de lassult igy muszáj voltam vissza előzni,aztán a 16. helyen találtam magam Mihalik előttem Feke mögöttem.Mihalikot nem egyszerü megelőzni,ahogy elmentem mellette már jött is vissza elém,végül meglépet előlem.Feke hátul nagyon jött a 4. körben első kanyarban meg is löktem,elnézést érte.Óvást várom én is óvnék :lol: Végül ha jól emlékszem Fuzy került elém akit megelőztem és 15. lettem.
2. versenyen jó rajt után érdekes volt az az össze borulás 2. kanyarban.Sikerült egy kis helyet találnom ahol át tudtam préselni suzit kis koccanások közepette.Mire megnyugodott mezőny megint Feke üldözött :D Jó kis csatát vívtunk de a 9. körben pályát vágtam és megcsúszott kocsi igy sikerült lehagynia.16. hely lett meg.
Jó futam volt kösz mindenkinek. :D
:lol:
Tényleg jó izgalmas csatát vívtunk.
Mire utolértelek a kanyarokban keresztbementél, így mindig el kellett vennem a gázt, nehogy kiforgassalak, ilyenkor mindig kicsit elhúztál :shock:
A 4.kör első kanyarjában nem kicsit megizzadtam, hogy összekapjam a vasat. 900 fokon játszok, élvezet volt visszahozni :lol:
Remélem legközelebb is hasonló versenyt futunk.(bár a HELL-t tuti megutálom :P )
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.22. 20:31

HunGaben írta:
kaszasi írta:Nagyon izgalmas volt tegnapi verseny,és tetszik az uj időmérő is,BTCC-nél is jó lett volna ilyen pár pályánál :) Sikerült 19. helyet megszereznem időmérőn,Sógorom mögöttem egyel.Rajt után kis fészkelődés után sógor megelőz,alig hittem a szememnek :) Na semmi gond megyünk utána ,de lassult igy muszáj voltam vissza előzni,aztán a 16. helyen találtam magam Mihalik előttem Feke mögöttem.Mihalikot nem egyszerü megelőzni,ahogy elmentem mellette már jött is vissza elém,végül meglépet előlem.Feke hátul nagyon jött a 4. körben első kanyarban meg is löktem,elnézést érte.Óvást várom én is óvnék :lol: Végül ha jól emlékszem Fuzy került elém akit megelőztem és 15. lettem.
2. versenyen jó rajt után érdekes volt az az össze borulás 2. kanyarban.Sikerült egy kis helyet találnom ahol át tudtam préselni suzit kis koccanások közepette.Mire megnyugodott mezőny megint Feke üldözött :D Jó kis csatát vívtunk de a 9. körben pályát vágtam és megcsúszott kocsi igy sikerült lehagynia.16. hely lett meg.
Jó futam volt kösz mindenkinek. :D
:lol:
Tényleg jó izgalmas csatát vívtunk.
Mire utolértelek a kanyarokban keresztbementél, így mindig el kellett vennem a gázt, nehogy kiforgassalak, ilyenkor mindig kicsit elhúztál :shock:
A 4.kör első kanyarjában nem kicsit megizzadtam, hogy összekapjam a vasat. 900 fokon játszok, élvezet volt visszahozni :lol:
Remélem legközelebb is hasonló versenyt futunk.(bár a HELL-t tuti megutálom :P )
Még szerencse hogy nem a kedvenc söröd van rajta :D
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.22. 20:39

Szicsó írta:
Apophis írta:
Kola19 írta:Ettől függetlenül nem lehet, nekem mind a két versenyen volt kasznim, a replay-en meg csak az üvegek meg a bukókeret. Nekem a proci a hibás az már tuti. Kicsi a teljesítménye. Próbáld meg amit leírtam, dx7, beállítások a legbutábban, proci felhúzva teljesen, élsimítást kapcsold ki, látható autók számát vedd vissza 6-ra. A videókártya szerintem nem hibázik. De ha vkinek van ötlete akkor várom én is.
Mindenféle beállítást, variációt kipróbáltam, de semmi.
Bármilyen replay-t vissza tudok játszani, csak és kizárólag a suzukit nem.
Nekem meg ugyan olyan 1sec-es szaggatással játszotta le a replay-t,mint,ami a versenyen volt. :lol:
Na erre kérnék Én ötletet,mi lehet a hiba...vagy a géppel van gebasz,vagy az rF.-el... :?
Szerintem gépetekkel van a baj,valami lehet vidi kártyával.Az én gépem nem 1 mai darab és frankón fut rajta.
Abit nf8 alaplap,AMD 2,1 proci ,2 giga ram,Ati 46-os széria 512 ram 128bit videókártya,80 giga ide vinyó.Eddig 2-szer volt szaggatott de az pálya hibája volt nem birta a sok embert.Keresek nektek 1 driver keresőt hát ha az megmutatja mi az amit frissiteni kell.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.22. 20:43

Na itt driver scanner :

http://rapidshare.com/files/181365566/U ... 9.rar.html
Bocs ezt az elsőt elrontottam de már javitottam
itt 1 másik:
http://rapidshare.com/files/361647167/U ... 0.rar.html

jelszó nincs,szedjétek.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszasi 2011.03.23. 10:57-kor.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.03.22. 20:47

Sógor, az a baj, hogy eddig minden suzuki replay-t vissza tudtam nézni, most meg nem.
Nem hiszem, hogy idő közben gondolt volna egyet bármi is a gépben, hogy most jól ki**szik velem.
Magas ez nekem, mint tehénnek a szaxofon.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.03.22. 22:12

kaszasi írta:Na itt driver scanner :
http://data.hu/get/2687376/UniPowerS_20 ... 3.rar.html

itt1 másik:
http://rapidshare.com/files/361647167/U ... 0.rar.html

jelszó nincs,szedjétek.
Köszi...leszedem,megnézem...de ma teszteltem kicsit.
Igaz full grafon,az összes autóval,felemészti mind az 1G memóriámat. :shock:
Ha csak egyedül vagyok fent,akkor 60%-os a terheltség... :?
2,2GHz-es dual core,1GB ram-nVidia 8600GT (256-os),és 160GB a vinyó...szerintem simán vinnie kellene...
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.03.22. 23:23

Szicsó írta: 2,2GHz-es dual core,1GB ram-nVidia 8600GT (256-os),és 160GB a vinyó...szerintem simán vinnie kellene...
Nálam 2.9 dual, 2GB és GF GTS 250-en is néha beakad, de leginkább csak a rajt utáni körben.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég