Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2010.12.07. 15:23

Valahogy sehogysem akart ezen a pályán nekem összejönni.megsem tudtam közeliteni az időket kvalin jócskán elmaradtam a legjobb időmtöl :(
1.futam:Nekem egyzserüen nem megy a rajtolás nem tudom mit és hogyan kéne csináljak de az elejébe a tim gabiék ugy elmennek mintha zsinórón huznák öket és meg hiába megyek jó az időmérön(pl:
rockingham)a rajtnál állva hagy az egész mezőny.na nem gond majd erre is kiötlök vmit.viszont nagyon élveztem a Kegly Botond-al való csatázást az első futamon .remélem nem voltam sem durva sem portszerütlen vele szembe és senkivel sem.
2.futam.Szintén"fantasztikusan rajtoltam "rögtön az első kanyarban már 18-20 hely környékére kerültem hihetettlen ez a rajt visz a sirba majd.és egész szépen vonatoztunk ott 5-en 6-an Bende Imre vezetésével de egyszerüen semmi ott voltunk szorosan sokan és semmi Janos Ratkai val csatáztunk a végéig.itt is remélem nem volt tul agressziv és sportszerütlen sem .nekem minden élmény volt hisz mindenből tanulhatok:)
FANATIC OF THE SPEED
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.12.07. 17:11

Szintén hihetetlenül élveztem ezt a két futamot is! :D
Időmérőn felidegesít az UFO Civic,de versenyen úgy néz ki,bizonyítani tud,és stabil köröket megyek vele. :D

1. verseny...irgalmatlanul laggoltam a rajtnál,és az első körben,pedig addig nem volt még az időmérőn sem ilyen problémám. :( Már biggyesztettem a szám,hogy ledob a szerver,de idővel megjavultam. :)
Bocsi,ha valakinek galibát okoztam addig vele! ;)
Visszaestem a 32. helyre emiatt,de szépen,apró csatákkal-kifékezésekkel bejöttem a 15. helyre. :D

2. futam...rajtom nagyon jól sikerült,talán a 10.-ként fordultam volna az első kanyarban,de valaki megforgatott,és a fűre csúsztam... :?
22. helyre estem vissza,és szintén,számomra izgalmas küzdelemmel,bejöttem a 15. helyre ismét. :D
Meg vagyok elégedve a kis Civic-el...csak kár,hogy non VTEC SOHC! :lol:

Grat mindenkinek! ;)

Már várom a következőt... :)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.12.07. 19:39

Azért az első rajtnál Mikle mit megfogott :D Majdnem tömeg karambol lett belőle :) Aztán a gumis sikánnál mik voltak :) lényegében egy egyszerű pálya volt, de ennek ellenére vicces meglepetésekkel volt tele tűzdelve :) Kb. a második versenyen jutott eszembe (ez kb. az 500. teljesített köröm volt), hogy ezen mentünk anno a Minivel is, amikor is, laggolt a kép nálam is, és valahonnan a poleból nem tudtam elindulni, így a boxrajtot választottam.

Én úgy oldottam meg végül a futam alatt anno, hogy a lökhárító kamerát használtam, mert akkor nem lagolt. Ez grafikai probléma, azaz túl sok autónak kéne megjelennie egyszerre a képen. Amikor a futam sokadik körében már széthúzódik a mezőny, akkor nincs ilyen gond. Ezt nem lehet megoldani azzal, hogy csak x autót láss, mert akkor az eltűnő, majd megjelenő autók sokasága (villodzása) miatt, ugyan ez a lagolás lesz. Megoldás a DirektX jó beállítása, amit Emerico is sokszor javasolt már :)

Bár ez még az ellopott régi PC-nél jelentkezett...égjen el öngyulladástól az enyveskezűje.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.12.07. 20:13

Majd akkor tesztelem offline...egyébként a DirectX 9-et használom...integrált karival meg a 7-et használtam. :)
8600Gt-nek csak el kellene bírnia,vagy nem?
Nem vágom ezeket a kütyüket... :D
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.12.07. 20:21

Na van már net! Mint kiderült a vízvezeték vezető főcsőcserélő szakembergárda elcsapta az optikai kábelt a susnyásban, tegnap délelőtt és ma du sötétedésre visszahegesztették. A mérleg,három település volt informatikailag süket és vak kb 36 óráig.( a t hóm röhögött a markába).Én jól szórakoztam ( gyereke is korán lefelüdtek...). A versenyt azé sajnálom.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.12.07. 21:55

A DirectX általában nagyon függ attól, milyen kocsik vannak a modban. Pl a GTR2-es konvertek általában DX8-on futnak jól. Lehet ebben is van olyan elem, ami ott jobban fut. Érdemes kipróbálni, csúnyább nem lesz a játék.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2010.12.07. 22:09

Éljen! Még nem óvtak meg! Bár az ördög soha nem alszik! Igyekeztem mindenkivel nagyon fer lenni! remélem hogy senkinek nem okoztam galibát! Nagyon élveztem a versenyt, remek kis futam volt! Emerico köszönöm a beállítást! Ha nehezen is de kibírta a gumi a futam végéig, sőt úgy láttam hogy egy-két vectra ki is csúszott előlem a futam vége fele. Nekem nagyon jól bírta a kocsi a futamot. Mindenkinek GRATULÁLOK az elért eredményekért!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.12.08. 09:40

Na én is megnéztem már a DX-et ,és 9-en volt pedig 8-at szeretem használni.Csak azt szeretném tudni kiállitotta el nekem.Furcsa is volt mikor TS-en GP-nél hallottam hogy lagolok.Gyorsan ujra is inditottam a gépet,meg Sógorommal meg is nézettem utánna nem e lagolok.Ugy hogy inkább 8-at használni mint 9-et.Igaz 512-es ATI kártyám van de elég a DX8.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2010.12.08. 11:16

Jut eszemba! A 8600-as kártyával nekem is folyamatosan gondom volt, büdösül lefagyott a gép, kékhalál meg ami csak lehet, most 9800-as van ez fut rendesen bár időnként ez is csinál érdekeset, pl. elsötétül a képernyő majd 15-30 mp múlva vissza jön aztán kapok egy üzenetet, hogy hardwere hiba. Egy figura, számítógépes szaki, azt mondta, hogy sajna az nvidia kitolt néhány kártryát, ami mindere jó csak játszani nem. A megoldás a kártya problemára talán egy nagyobb kártya de előtte kökérdés hogy jó e, már mint játékra.

Nekem most dx9-ben van jelenleg nem produkál vele hibát, a 8600-os viszont folyamatosan behalt ezzel a beállítással.

Nálam olyan gond van időnként, hogy lerakja tálcára a játékot, és van hogy vissza se jön de ez már lehet nem a kártya baja...

Én egyábként a dx 8 - 9 közötti külömbséget abban látom, hogy van amit nem rajzol ki dx8 - ban sem az autón sem a pályán. De lehet ez is egy nvidiás érdekesség.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Boticsek
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.11.09. 14:28
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Boticsek » 2010.12.12. 20:57

[quote="lightning STIG"]Valahogy sehogysem akart ezen a pályán nekem összejönni.megsem tudtam közeliteni az időket kvalin jócskán elmaradtam a legjobb időmtöl :(
1.futam:Nekem egyzserüen nem megy a rajtolás nem tudom mit és hogyan kéne csináljak de az elejébe a tim gabiék ugy elmennek mintha zsinórón huznák öket és meg hiába megyek jó az időmérön(pl:
rockingham)a rajtnál állva hagy az egész mezőny.na nem gond majd erre is kiötlök vmit.viszont nagyon élveztem a Kegly Botond-al való csatázást az első futamon .remélem nem voltam sem durva sem portszerütlen vele szembe és senkivel sem.


És is nagyon élveztem a csatát, bár a seat nem nagyon fekszik nekem. Azért írtam ezt, mert néha az autó ural engem és nem én az autót, tehát néha meglepő dolgokat is tudok produkálni. :) Igyekszem felnőni a feladathoz.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég