Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
rain91
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.22. 21:58
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: rain91 » 2010.11.22. 18:33

Hali
Ma akartam nevezni, gondoltam biztos lesz még hely, mert tegnap még azért volt egy pár, de így jártam :)
Tudja valaki magáról, hogy nem indul a mai versenyen?
lordtom
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.12.21. 15:42
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lordtom » 2010.11.22. 21:53

Pont amire számítottam. Két kör alatt többször kilöknek. Időmérőn is. Miért van minden túraautós versenyen ez? Köszönöm szépen!
Black Tide
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSmith
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.11.21. 18:00
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: GSmith » 2010.11.22. 22:50

Bocs srácok a 2. futam első kör legvégén történtekért, nem tudtam megfogni..
látom, hogy többen is koccantak.
Sorry!
Béke
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.11.22. 22:55

rain91 írta:Hali
Ma akartam nevezni, gondoltam biztos lesz még hely, mert tegnap még azért volt egy pár, de így jártam :)
Tudja valaki magáról, hogy nem indul a mai versenyen?
A középmezőnyben ment a csihipuhi, lehet hogy valakinek ez beteszi a kaput.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.11.22. 23:07

Bakker, na most erre a versenyre tényleg mentem 207 kört, így már okés volt. Jól ment mindkét futam, én körülöttem fair volt a csata.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2010.11.22. 23:17

Hát nekem ez volt az első versenyem xD kb. úgyis sikerült,majd rockingham jobb lesz, reméljük :D:D
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
gazso020
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009.07.28. 22:35
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: gazso020 » 2010.11.22. 23:41

Jó volt a verseny csak a bmw kicsit érdekesen mozog a huplikon iszonyú szörnyű a vezethetősége.... :evil:
Volt egy-két csihipuhi körülöttem de inkább próbáltam biztonságra autózni... :) ;)
GÁSPÁR ZSOLT
http://www.youtube.com/user/gazso020
SIMCO, VSR, HOPTO, OBHUN
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010.11.22. 23:53

1.-biztos , hogy pár emberrel kicsesztem, mert a gépem úgy laggolt/ ha ez azt jelenti, hogy képkockánként láttam az eseményeket: pl:-fékeztem és 3 mp.-múlva lett eredménye / szóval lehet a videokari nem bír ennyi versenyzőt.
2.-engem is úgy vágtak mint a répát brrrr....
3-ami a nagyobb baj: a 2. futam utolsó köreiben szépen cammogok, és látom hogy valaki /Galambos Dávid/ villantózik rám!!
Na ez mit akar gondolom. EGYÁLTALÁN NEM VOLT KÉK ZÁSZLÓ!!!! ha nem villog biztos nem engedem el.
4.- volt olyan sumák is aki akkor előzött meg, amikor elengedtem a kék-zászlósokat :lol:
ezt nem is tudom , hogyan lehetne kivédeni. olyan jó lett volna a 20. hely!!
Egyébként nagyon jó kis mod ez!!!
[size=150]Ja Emerico, jössz nekem egy setuppal erről a vesenyről.megígérted!!!! :mrgreen:
[/size]
szerintetek lehet, hogy a /vidkarim geforce 8600 gt/ nem bírná ezt a tömeget? mert edddig soha nem csinált ilyet
választ....
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2010.11.23. 00:13

Grat mindenkinek! =) hallottam, hogy eléggé ment a lökdösődés, hála velem nem volt ilyen. Engem is meglöktek, de utána akkorát satuztam, hogy nem lett belőle semmi baj :D Első futamon a 3. hely meglett, valaki egy sárga Seat Leonnal nagyon durván laggolt... a Második futamon, kissé a kormány hibájából (sikán előtt visszafele váltásnál, nem egyet, hanem kettőt váltott egyszerre) elvesztettem a 2. helyemet a futam végén, így 5.-nek végeztem. De sebaj, nem az én hibámból lett, ami azt jelenti, hogy lehettem volna Ha nincs ez a fránya hiba a kormányban :D (tapasztaltam már a hibát, van még gari, csak a hosszú versenyzés során, mikor túlságosan meleg, akkor jön elő, amivel nem foglalkoznak, L. G25-ről van szó). Várom már nagyon a következő pályát. =)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.11.23. 00:29

Hannibal!
Nem a video kártya az ami nem bírja, nálam is akadt a futamon. Ha kipróbálod AI-k ellen és ott nem akad, akkor a neted nem bírja, vagy valami ilyesmi gond lehet. Annak idején, mikor csak az 1G-s netem volt, sokszor volt ilyen gondom, már 10 versenyzőnél is, amióta jobb a netem, azóta nem tapasztaltam, csak most 30-nál :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 32 vendég