GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
G-BoR
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.21. 17:27
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: G-BoR » 2009.06.03. 23:21

emerico írta:Bejelentés.

Sajnos a VSR két SimBin adminjával nem jutottam közös nevezőre, sőt ... (ezt nem kivánom publikálni) ezért a bajnokság nem lesz közös rendezés, "csak" SIMCo bajnokság. De nem kívánok kitolni azokkal, akik nem tehetnek erről, és akik VSR-ből eddig neveztek, azok végigmehetnek a bajnokságban.

Minden info, eredmény, stb, csak a SIMCo oldalán jelenik meg.

Emerico
Szerintem ez egy kicsit elhamarkodott hirtelen felindulású döntés volt.
Amúgy úgy szeretem hogy akkor tudjátok mindig a port összerúgni amikor én vidéken vagyok és napokig nem vagyok net közelben, remélem tudjuk rendezni a sorokat...

Üdv.: G.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.04. 00:01

Hát nem volt elhamarkodott.
De zárjuk le a témát. Ez egy SIMCo bajnokság, a VSR-ből sok vendéggel. Ha valaki még VSR-ből akar jönni, tegye, szívesen látom, de ez nem közös bajnokság mától. Ahhoz hogy közös legyen valami, mindkét féltől bele kellene tenni ugyebár a kalapba valamit.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.04. 00:02

A bajnokság állása, nemhivatalos formában jelenleg:
http://www.simcompany.hu/champs/dtm/1.html
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
B.Giovanni
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.03.26. 19:14
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » 2009.06.04. 11:43

Hai!!!!

Én annyit mondanék, hogy nagyon tetszett a tegnapi futam.
A vágásról annyit, hogy biza keményen büntet a gép. Én asszem 3 szor csúsztam le az ívról az első kanyarban és 2x stop &go -t kaptam...
Ezt csak Roos eset miatt írom le... mert ha vágott volna , akkor a gép bünteti...
Amúgy jó kis csaták voltak, csak rövid nagyon.... Danikosszal beszéltük, hogy lehetett volna vagy 35 kör.
Emerico, nem lehetne egy icipicit hosszabb a verseny?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.04. 12:19

B.Giovanni írta:Hai!!!!

Én annyit mondanék, hogy nagyon tetszett a tegnapi futam.
A vágásról annyit, hogy biza keményen büntet a gép. Én asszem 3 szor csúsztam le az ívról az első kanyarban és 2x stop &go -t kaptam...
Ezt csak Roos eset miatt írom le... mert ha vágott volna , akkor a gép bünteti...
Amúgy jó kis csaták voltak, csak rövid nagyon.... Danikosszal beszéltük, hogy lehetett volna vagy 35 kör.
Emerico, nem lehetne egy icipicit hosszabb a verseny?
Ez egy viszonylag gyors pálya volt. Lesz ahol sokkal hoszabb lesz. Nem tudom, kiírom szavazásba, és ha minimum 20 válasz érkezik, akkor változtathatunk.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.06.04. 12:23

Azt néztem a ripléjben, hogy szépen egymás mellé állítottátok Tomit és Karcsit. Ja meg köszi azoknak, akik maguk között hagytak helyet a hosszú egyenes utáni féktávon, hogy beérkezzek, mert esélyem nem lett volna senki mögött megállni. Ami még vicces, hogy szídtam azt, aki kivitte az 50-es, 100-as táblákat, mert azokból tanultam meg a féktávokat. Mikor nézem vissza a replayt, látom, hogy én voltam :-), mikor Karcsi mellém ért és annyira lehúzódtam, hogy elférjen, csoda hogy egyenesen tudtam fékezni a füvön és rázón. :-) Ezennel is elnézést mindenkitől, amiért kiakadtam rátok, hogy ki lehetett az a fasz! :lol:
G-BoR
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.21. 17:27
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: G-BoR » 2009.06.04. 12:41

Nem szavazok mert nem voltam az első futamon, remélem a következőn tudok lenni.
A véleményemet azért leírom.
Szerintem jó ez a közel 40perc, aki hosszabbat akar menni annak tényleg ott van a keddként a VSR GT bajnokság ami 90 perces.
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.06.04. 12:51

emerico írta:
B.Giovanni írta:Hai!!!!

Én annyit mondanék, hogy nagyon tetszett a tegnapi futam.
A vágásról annyit, hogy biza keményen büntet a gép. Én asszem 3 szor csúsztam le az ívról az első kanyarban és 2x stop &go -t kaptam...
Ezt csak Roos eset miatt írom le... mert ha vágott volna , akkor a gép bünteti...
Amúgy jó kis csaták voltak, csak rövid nagyon.... Danikosszal beszéltük, hogy lehetett volna vagy 35 kör.
Emerico, nem lehetne egy icipicit hosszabb a verseny?
Ez egy viszonylag gyors pálya volt. Lesz ahol sokkal hoszabb lesz. Nem tudom, kiírom szavazásba, és ha minimum 20 válasz érkezik, akkor változtathatunk.
Sztem pont jó a versenytáv! A tnapi az egyik legrövidebb versenykörű futam volt a sok közül... ha vissza emléxem az oseri tesztfutamra ott asszem 22 kört mentünk ami nekem kurva fárasztó volt és az nem is a teljes versenytáv volt! Lesz itt még vmi 60 körös Brencs Heccs-es futam is... ;)
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
B.Giovanni
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.03.26. 19:14
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » 2009.06.04. 13:00

Oké, köszönöm a kérdésemre adott választ.
Akkor a continental készük a következő futamra... :D
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.06.04. 13:20

Sziasztok !

Emerico ha nem gond a stop&go letöltéséről egy rövid leirást tegyél már fel légyszi,mert nem tudtam letölteni,és végül kizárt a futamról,és ez már előfordult egyszer még anno a tesztfutamon ferrarival.

köszi
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég