2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Már véget ért bajnokságot topicjai
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.10.11. 22:14

freakyo írta:hát ezt most már nem hiszem el ... pole pozíció már ha lehet annak hívni ezen a pályát az 1. rajthelyet ..............
egy két kisebb hiba váltásnál, meg egy valamivel nagyobb burulás, de még vezetek erre jön egy lekörözött cél egyenesbe 1. kanyar féktávján nem akartam neki menni fékezek izombol erre a bal oldalt kiálló kis sz*rnak neki megyek és bal defekt 2körrel a vége előtt, 20secces előnnyel bejöttem a boxba hátha a végén még valaki rám óvott volna h 3 kerékkel megyek be a célba...-.-
vége rohadt siralmas volt

edit: ez egy fos pálya sztem :D 07. 2010.október 25. Hétfő - Brand Hatch Indy legyen inkább macau :)
Lehet én voltam az,de se kék zászló se semmi csak ott teremtél mögöttem.Elengedtelek volna simán hisz sok kört kaptam.Bocs ha én voltam.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10717
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.10.11. 23:07

Lassan az Evo megy a kukába, a mai már dráma volt, tényleg totálisan kibogózhatatlan hogy mikre ad büntetéseket. Az utolsó két futam olyan pályán lesz, ahol ilyen nem fordulhat elő.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
pointer4
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.05.05. 11:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: pointer4 » 2010.10.12. 00:24

Hogy a tökömbe lehet ilyen bugos egy gyári pálya? :D
Nem kaptam hatszori reconnect után sem depot XD
Az aszfaltról indultam, hátha azért csoda történik.
Persze féltávos kerékcserénél megálltam a kiírt helyen, de semmi sem történt. Majd csúszkáló autóval kaptam egy stopandgot, amire persze hiába mentem be és álltam meg, nem múlt el. Aztán még 1 defektet is, szóval fel is adtam! :D

Ilyen szerencsétlen versenyem még sosem volt :D

És sorry Bika, hogy beléd rongyoltam az első kör végén a célegyenesben, épp szélárnyékból bújtam ki, valaki seggéből, és szempillantás alatt, ott voltál előttem.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.10.12. 09:36

Én meg jól bemákoltam a versenyt. :)

Rajtom jól sikerült, csak nem tudom már ki, Mugen vagy Night rátolt a falra, így nem tudtam kikeveredni a sűrűből. Érdekes rajtfelállás volt.

Aztán Tomievo mögött kacsáztam, majd Fitti került elém, köszönhetően a hibájának. 3 kör múlva a padkán megcsúszott, én kerülni akartam, és én is kipörögtem, ekkor Emerico került elém. Emerico-val egymás utáni körökben mentünk ki, akkor, amikor már éppen utolértük a bojt, mert vonatozva elég sokat veszítettünk volna. Be is jött a húzás, Cselt elé sikerült visszajönni. Ekkor Mugen vette szélesre a boxutca kijáratot, pont a visszafordító féktávján nem tudtam mit csinálni, így beleütköztem. Az autóm ekkor már érdekesen mozgott, nagyon alulkormányzott lett, így csak csúsztatgatni tudtam, hogy beforduljon.

A kanyarokat direkt próbáltam úgy venni, hogy ne legyen vágás belőle, mert nagyon ráfaragtam volna, csak egyszer szólt be, hogy vágás, igaz azt sem tudom, hogy miért...

Végül sikerült bejönnöm első helyre, amit nagyon nem vártam, mert Freakyo hatalmas előnnyel vezetett előttem. :)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.10.12. 13:16

hidd el én se gondoltam volna, kicsit életveszélyes is volt 1 kört végig menni 3 kerékkel már a vissza fordítót is alig akarta bevenni

kaszasi ha te voltál a piros autó akkor valószínű h te nem tudtál elengedni, féktávon nem akartam neked menni ezért a hülye kiálló korlátnak mentem neki satufékkel. Ezt sem értem h miért raktak a cél egyenes elejére és végére ilyen l*f*szt

az viszont elég szar, hogy nem volt kék zászló, de ilyenkor lehetne nézni h hány seccre van mögötted xy már ha van mögötted valaki
volt egy pár eset h night mögött mentem egy fél kört és nem értettem miért nem enged el
nálad sem volt kék zászló night?

szerintem macaun nincs vágás az faltól falig megy

meg vicces h curitibába 1. kanyart lehetett volna vágni csak ott nem írta itt meg ahol legális azt meg vágásnak érzi
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.10.12. 16:03

Nekem is csak akkor kek zaszlozott, ha mar nagyon kozel voltal... es azert nem engedtelek el, mert nem voltal sokkal gyorsabb es azon a kanyargos reszen, ahol utolertel veszelyes lett volna az elengedes...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.10.13. 12:38

freakyo írta:hidd el én se gondoltam volna, kicsit életveszélyes is volt 1 kört végig menni 3 kerékkel már a vissza fordítót is alig akarta bevenni

kaszasi ha te voltál a piros autó akkor valószínű h te nem tudtál elengedni, féktávon nem akartam neked menni ezért a hülye kiálló korlátnak mentem neki satufékkel. Ezt sem értem h miért raktak a cél egyenes elejére és végére ilyen l*f*szt

az viszont elég szar, hogy nem volt kék zászló, de ilyenkor lehetne nézni h hány seccre van mögötted xy már ha van mögötted valaki
volt egy pár eset h night mögött mentem egy fél kört és nem értettem miért nem enged el
nálad sem volt kék zászló night?

szerintem macaun nincs vágás az faltól falig megy

meg vicces h curitibába 1. kanyart lehetett volna vágni csak ott nem írta itt meg ahol legális azt meg vágásnak érzi
Ja ja én voltam piros talicskával.Meg utolsó is voltam igy senkit nem jelzet mögöttem.Óvjál ugy is rég óvtak meg :oops:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.10.13. 15:29

nem szokásom az óvás eddig 1x óvtam akkor is a contét mert kib*szott agresszív volt és agyamra ment már azon a futamon
Meg nekem nem lesz jobb, nem leszek attól első ha kapsz büntetést, egyszerű jobban oda kell figyelni mivel ha utolsó az ember akkor ki előzné meg? senki max lekörözik :)
mint az a hülye találós kérdés " hányadik lesz az utolsó ha megelőzi az 1. (vagy ilyesmi)....
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1087
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.10.14. 13:23

Jo lenne, ha ez a V8 folytatodna rfactor alatt. Ott kevesebb a bug es megvan az eredeti palyak nagy resze! Sztem nagyobb letszam is lenne es a 2 futamos forditott sorrendes lebonyolitas is megoldhato. Nameg jo lenne, ha nem egnenek igy a gumik, mert ez teljesen elrontja a versenyeimet :(
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10717
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.10.14. 13:55

Night írta:Jo lenne, ha ez a V8 folytatodna rfactor alatt. Ott kevesebb a bug es megvan az eredeti palyak nagy resze! Sztem nagyobb letszam is lenne es a 2 futamos forditott sorrendes lebonyolitas is megoldhato. Nameg jo lenne, ha nem egnenek igy a gumik, mert ez teljesen elrontja a versenyeimet :(
Ha másnak is van kedve hozzá, semmi akadálya nincs.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég