GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.03. 15:49

WERES írta:
emerico írta:A jelszót most is tudod, hisz voltál a szerverem.

A boxnál azért nem kötelező a kerékcsere és tankolás, mert nem tudom ellenőrizni, de azt hogy kiálltál azt igen. Így mindenkire rábízom, aki akar taktikázhat, és 1 Liter benzint tankolva már tűzhet is tovább.
Akkor a festéseket már lehet letölteni ugye? nem lesz ma már változás?
Nem, csak a következő futam elött lesz patch, mert elírtam pár nevet, és egy pár apróság. Fizikát nem fogja befolyásolni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.06.03. 15:59

Nem tudom, hogy hol kell jelezni, de kormán híján nem tudok még jönni a mai futamra.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.03. 16:07

Adam Jonas írta:Nem tudom, hogy hol kell jelezni, de kormán híján nem tudok még jönni a mai futamra.
Jó helyen kapizsgálsz :lol: De kormány az tényleg kell.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.06.03. 16:53

emerico írta:A jelszót most is tudod, hisz voltál a szerverem.

A boxnál azért nem kötelező a kerékcsere és tankolás, mert nem tudom ellenőrizni, de azt hogy kiálltál azt igen. Így mindenkire rábízom, aki akar taktikázhat, és 1 Liter benzint tankolva már tűzhet is tovább.
Nem kell ellenorizned, ha STCC rules allitasz be, akkor kotelezo az 1 pit (raadasul megadott kor intervalumon belul), es minimum 2 kereket cserelni kell, kulonben DQ.
zsolti-010
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.05.09. 17:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zsolti-010 » 2009.06.03. 17:15

A boxban meg kell állni vagy csak keresztülhajtani?Ha valaki stop and go-t kap azt hogyan tudjátok ellenörizni hogy kötelező kiálláson van vagy büntiben?
Zsolti Bartha
HELL RACING Team #10
ZsoZso
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:16
Tartózkodási hely: Komló

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: ZsoZso » 2009.06.03. 17:21

emerico írta:Röviden a story.
Kitaláltuk a DTM bajnokságot, persze ehhez kevés a Simbin-es tagunk, ezért egyértelmű volt hogy a VSR-t is meghívom, hisz ott egy alapító tag vagyok. G-Bornak tetszett...................
Csak gratulálni tudok, és egyébként is tényleg, hogy gondoltad ezt.........., milyen dolog GTREvo bajnokságot indítani, bennünket megkérdeztél :?: Ja..meg, akkor hajrá :P
Karloss
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.06.03. 19:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Karloss » 2009.06.03. 19:22

statisztika rendelkezésre áll majd a verseny után?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.03. 21:32

Karloss írta:statisztika rendelkezésre áll majd a verseny után?
Természetesen, nemsokára kint lesz.

A futamról.
Nagyon sajnálatos modon, az egyik féktávon kilöktem Wágner Tamást, ezúton is elnézést, mindenképp óvja meg az esetet, én voltam a hunyó, figyelmetlenség volt.
A boxtaktikám nem hozott sokat, hogy csak 1 litert tankoltam, mert így is 10mp volt a box. A 7. hellyel elégedett vagyok, mert nem volt ebben most több. Akikkel küzdöttem nagyon fair modon játszottak, a 18 induló remélem a minimum lesz a bajnokság végéig.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.06.03. 21:43

Gratulálok mindenkinek aki célbaért elég fain kis mod...Sajnos nem volt időm egy percnyi tesztelésre se, így örülök a második helynek. Az mondjuk elég gáz volt hogy 25mp-t álltam a boxban...dehát nem teszteltem le ezért csak magamat okolhatom :) Gratula a győztes úrnak :) Csak így tovább srácok énis remélem hogy megmarad a létszám!
atomdj
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.03. 11:14
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: atomdj » 2009.06.03. 21:53

emerico írta: Nagyon sajnálatos modon, az egyik féktávon kilöktem Wágner Tamást, ezúton is elnézést, mindenképp óvja meg az esetet, én voltam a hunyó, figyelmetlenség volt.
Nem engem pöcköltél meg az első kör T2-ben?

Annyira gázul rajtoltam, hogy vagy 6-an elmentek mellettem! :S
Aztán T2 kiforgás. Full uccsó hely és még a boxbejárat előtt is forogtam egyet. Be is mentem a boxba, és a mezőny után eredtem. Nem értem, hogyan lettem végül 4.
Előzés volt szépen a verseny középső szakaszában, így nem is maradt gumim a végére, de azért 4 keréken csúszva behoztam 4-nek.
Grat Henriknek! Nagyon szép eredmény!

Apropó. A verseny közben a T1 vágása mennyire megengedett? Nekem 1-2 eset becsúszott ami nem volt szabályos, de azért nem a bukótérben fordultam, és próbáltam törekedni, hogy minél hamarabb a pályán legyek és ne kovácsoljak belőle előnyt! (Ellentétben 1-2 veresenyzővel.)
Bajka Tamás
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 34 vendég