Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.02. 10:00

gianni írta:Ok főnök.!.
Köszi a megértést :P
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.06.02. 10:08

Szerintem sokan vérkomolyan veszik ezeket a versenyeket, pedíg ha nyugodtabban állnának hozzá, még élvezni is tudnák.....
Én ezért csatlakoztam az ,, Időssek Klubjába''(33) nagy örömmel.

üdv karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Bika
2024 licenszes
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009.03.28. 09:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bika » 2009.06.02. 10:35

Gianni, nem tudom miért akadsz fent ilyen dolgokon...!Fiigyelj a szélárnyékozást zt nem tudom h lehetne betiltani pont azokból az okokból amiket Emer. felsorolt!
A másik pedig h nem azon múlt a futamod...A rajtot úgy elrontottad ahogy kellett, elmetünk ketten is Ferivel!Utána még elöttem is voltál, nem tudtál fel tartani!
Benne a versenyzésben, de neked ezt tudnod kellene!
Fel a fejjel! :twisted:
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít!" - Ayrton Senna da Silva

4 Times Hungarian Champion!
2016 Octavia Cup Champion!
Nissan Competition evernally!
http://www.timgabor.hu
rbalint
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.03.25. 17:46
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009.06.02. 10:56

Sziasztok!

Kancsár Ferinek gratulálok, bár nem tudom ilyen beállításokkal hogy tud menni és hogy nem kopik el a kereke?! :) Remélem jövő héten ismét tudom vele tartani a tempót és tudjuk szolgáltatni a műsort a simsporttv-nek :) . Tudom én is hogy túl óvatos vagyok (ez volt Spa-ban is) és sokszor "engedek", de jobbnak láttam a biztos helyet, még mindig Rookie vagyok itt. Lassan belejövök, csak még kell keressek egy szélárnyékos csapattársat, mert Mirko társam számítógépből gyengélkedik. Gianni lennél a csapattársam? :)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.06.02. 11:12

Szélárnyékot AKAROK!!! Lehet 5mp-vel gyorsabb leszek? :D
Név:Füzy Barna
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.02. 13:16

Bika írta:Gianni, nem tudom miért akadsz fent ilyen dolgokon...!Fiigyelj a szélárnyékozást zt nem tudom h lehetne betiltani pont azokból az okokból amiket Emer. felsorolt!
A másik pedig h nem azon múlt a futamod...A rajtot úgy elrontottad ahogy kellett, elmetünk ketten is Ferivel!Utána még elöttem is voltál, nem tudtál fel tartani!
Benne a versenyzésben, de neked ezt tudnod kellene!
Fel a fejjel! :twisted:
Gábor, már az elsö kört sem tudtam befejezni sérülés nélkül, mert nemfordult be a szekerem, csak az 1, és a 2. split között voltam elötted, ebböl te azt szürted le azonnal, hogy nembírlak feltartani!Elég magabiztos vagy,.nemgondolod, hogy az ilyen rövid távolságból messzemenö következtetést nemkellene levonni.Az idömérön mutatott teljesítményedböl, "pedig azért az 30 perc" vajon mire lehetett volna következtetni.Szerintem nemkellene ilyen lekicsinylöen beszélned rólam. Egyébként tényleg rontott volt a rajtom, de ha a jobb-oldalrol rajtolok, talán nemesek annyira hátra sem. De legyen szélárnyék, semmi gond nemkapom fel a vizet, alkalmazkodok a szabályokhoz, és a köv futamon megpróbálok ennél azért többet kihozni a lehetöségeimböl.
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.02. 13:23

rbalint írta:Sziasztok!

Kancsár Ferinek gratulálok, bár nem tudom ilyen beállításokkal hogy tud menni és hogy nem kopik el a kereke?! :) Remélem jövő héten ismét tudom vele tartani a tempót és tudjuk szolgáltatni a műsort a simsporttv-nek :) . Tudom én is hogy túl óvatos vagyok (ez volt Spa-ban is) és sokszor "engedek", de jobbnak láttam a biztos helyet, még mindig Rookie vagyok itt. Lassan belejövök, csak még kell keressek egy szélárnyékos csapattársat, mert Mirko társam számítógépből gyengélkedik. Gianni lennél a csapattársam? :)
Nemkell ahhoz csapatot váltani, hogy megtehessük, csak elhatározás kérdése, d e a köv futamon mindenképen okoskodni kell.És Jok-ot is ö is egyre gyorsabb a settekel csak kevés az ideje a gyakra.
rbalint
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.03.25. 17:46
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009.06.02. 13:46

Gianni hosszú még a szezon, jövő héten jobban igyekszünk a rajtnál és meg kell próbálni menni az elsők között / mögött. Ha valami nem sportszerű azt meg kell óvni és Emerico elbírálja. A szélárnyék meg ha ok akkor segítek neked, úgyis ott van a Boutsen Energy csapat, meg a TDS, ők értelemszerűen egymást segítik. Amúgy úgy is lehet húzatni magad ha nincs betervezve, csak egy kellően gyors pilóta mögött kell elkezdeni a gyors kört, de gondolom ez mindenki másnak is eszébe jutott már. Mirko-t meg nem cserélem le (vicceltem az előbb), de kicsit Nelson Piquet feelingem van vele kapcsolatban remélem az új számítógépével már egy Fernando Alonso lesz beőle. Úgye Mirko? :) Ha valóban akkor a Hungaroringen már versenyt kellene nyernie :)
Bálint
Feri95
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.03.30. 13:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Feri95 » 2009.06.02. 14:09

Hát, ez a sérülés érdekes, én olyan előzésekbe dobtam magam, hogy nem egyszerüekbe :) Be bika és morfi közé xd. meg rajkinennel végigharcoltam az egész futamot. és nem irta ki a gép hogy sérülés javitása, magyarul sértetlen maradt a kocsim. és vagy 25 oda vissza előzésem 100% hogy volt. Amugy ezt a vitázást tényleg nem kéne eröltetni, maradjon jó társaság. :arrow: 8-)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég