2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Már véget ért bajnokságot topicjai
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.08.16. 21:49

kaszasi írta:Hu ez jó kis futam volt.V. Zoli bocs az utolsó előtti kör egyenesében hogy beforgattam kocsit eléd.Remélem nincs harag.
Persze, hogy nincs:)
Hát ilyen béna futamom már rég nem volt, vagy talán még nem is:(

Én pedig elnézést kérek nem tudom még kitől, lekörözésnél valaki a sikánban ért utol és nem tudtam elengedni és hátulrol belém jött, nem volt szándékos, mégegyszer bocsi, láttam ő is megforgott. Megnézem majd a visszajátszást és nevesitem az elnézéskérésem.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2010.08.16. 21:51

Már talán picit kezdem megismerni a kocsit, jó köröket is mentem qualy is jó volt 6. lettem. Jól el is jöttem a 4. helyen vtam de sajna a T1-nél cselt megpöckölgetett és megpörögtem majd uccsó helyről kellett folytatnom! :( Vki felpörgött a levegőbe jól telibe is vertem, majd egy stop&go következett végül újfent szétesett a kép... röviden ennyi! :oops:

Sajnálom pedig jól indult!
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.08.16. 21:54

háát futam beszámoló inkább no comment 1helyről rajt 2. jó egy pár lekörözöttel meggyűlt a bajom, rossz ritmusban engedtek stb....
aztán szatocs beért megelőzött tartottam a távolságot mind2őnknek lekörözöttek betartottak szintén ( sztem bika te fizetted le őket egy pár korsó sörrel :S nem szép :D legközelebb inkább engem fizess le ne a lekörözötteket sztem jobban jársz, igaz az én bérem 2 lekörözött ára :D de még így is olcsóbb vagyok mint a fél mezőnyt lefizetni )
aztán a saját hibámból estem ki, elég szánalmas módon.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.08.16. 22:04

jeamiro írta:Én pedig elnézést kérek nem tudom még kitől, lekörözésnél valaki a sikánban ért utol és nem tudtam elengedni és hátulrol belém jött, nem volt szándékos, mégegyszer bocsi, láttam ő is megforgott. Megnézem majd a visszajátszást és nevesitem az elnézéskérésem.
Velem ütköztél össze. Nem mondom, hogy nem szentségeltem, mert így eléggé elmentek tőlem a többiek és egy helyet buktam is, de végülis mindenkinek meggyűlt a baja a lekörözöttekkel, én egy adagban kaptam meg mindent :D


@Chriss
Bocsi a pöckölésért nem volt szándékos.


A futam különben egész tűrhető volt, bár nem tudtam olyan köröket futni, mint amire számítottam, de a sok kiesőnek köszönhetően így is jól szerepeltem :)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.08.16. 22:48

Qualon megszakadt a net, így utolsó (elötti?), 19. helyről rajtoltam. A lassítóhoz már 12.-nek értem, a kör végén pedig 10. voltam. Elég jó első kör :). Aztán a kiesőknek, megforgóknak hála egész 8. helyig feljöttem, de a gumi elkezdett fogyni én meg lassulni, ráadásul akkor értek utol a lekörözők is. A ritmusom szétesett, a tempóm3-4mp-et lassult, jó párszor megforogtam, néha mások előtt sajna. A végén felraktam az új gumikat és bejöttem 9.-nek. (sőt talán 8., ha szegény Joke tényleg ki lesz zárva) Végeredményben jó helyezés, de a versenyzésemmel nem vagyok túl elégedett.
Név:Füzy Barna
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.08.17. 11:56

Cselt írta:
jeamiro írta:Én pedig elnézést kérek nem tudom még kitől, lekörözésnél valaki a sikánban ért utol és nem tudtam elengedni és hátulrol belém jött, nem volt szándékos, mégegyszer bocsi, láttam ő is megforgott. Megnézem majd a visszajátszást és nevesitem az elnézéskérésem.
Velem ütköztél össze. Nem mondom, hogy nem szentségeltem, mert így eléggé elmentek tőlem a többiek és egy helyet buktam is, de végülis mindenkinek meggyűlt a baja a lekörözöttekkel, én egy adagban kaptam meg mindent :D
Akkor már tudom kitöl kérek elnézést:) Bocsi mégegyszer, de a sikán után el engedtelek volna.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.08.17. 11:59

Jelentkeznék:

Nev: Kaszap Zsolt
Nick: TerranceG
Név: Kaszap Zsolt
Avatar
pumba
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Név: Veréczi Dániel
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: pumba » 2010.08.17. 12:34

Sziasztok szeretném visszavonni a nevezésemet a bajnokságbol idö hiány miat. Egy két fun racera eljövök de oktober vágéig minden idömet leköti a Counter Strike és a suli :D :D :D :D
A győzelem attól függ, hogy ki ér be először az utolsó körben, nem attól, ki vezet az elsőben!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.08.17. 13:24

pumba írta:Sziasztok szeretném visszavonni a nevezésemet a bajnokságbol idö hiány miat. Egy két fun racera eljövök de oktober vágéig minden idömet leköti a Counter Strike és a suli :D :D :D :D
mész icl7re?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.08.17. 14:43

Nekem ez volt eletem egyik legrosszabb versenye… Harom Stop & Go utan mar nem volt turelmem befejezni…
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 31 vendég