SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
szucsa
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.06.11. 14:26
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: szucsa » 2010.07.26. 23:03

Gratulálok mindenkinek aki résztvett a futamon! Nem volt rossz de nem is volt jó futam.
Az első rajt jobban sikerült nekem mint az első. A második rajtok nagyon elrontottam, egyre jobban estem vissza, a 27. helyen álltam meg :( onnan jöttem fel a 21. helyre. Elnézést kérek emerico-tól, hogy az utolsó sikánba kitettem a sóderágyba. :? Mégegyszer gratulálok mindenkinek. :)
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.07.26. 23:12

Az első rajt nekem is jó volt, a másodiknál túl nagy gázt adtam és kapásból fal. Mentem tovább, csak épp elfelejtette számolni az időm. szal volt egy nulladik köröm is.
Név: Kaszap Zsolt
birel
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.07.03. 21:53
Tartózkodási hely: Tiszalök
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: birel » 2010.07.26. 23:22

hát mit is mondjak örülök h egyátltalán be tudtam fejezni a versenyt habár sokkal jobbra számítottam. első rajt egész jó volt csak előtte a felvezetőben valaki hátulról telibevert szerencsére akk nem történt nagyobb kár a kocsiban viszont az újraindítás után... felvezetőben a hosszú egyenesben nem tudom ki cuppant belém te csókoltatom nagyon mert miatta rajtoltam a boxból és körözgettem egyedül. am én is akadtam a vége felé a sötétedés miatt a pálya bizonyos pontjain. talán ha hamarabb kezdődne a pályán a verseny akk nem lenne ez a gond. a vége felé egy körözésnél valaki szintén megtalált hátulról annak bocsi de akk akadtam szintén és nem tudtam hova húzódni.
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.07.26. 23:29

Én is gratulálok mindenkinek. Számomra tragikusabb futam mint ez nem is jöhetett volna össze.Estem keltem törtem nem volt jó. Tegnap későn vettem észre ,hogy a váltót nem jól lőttem be, ma meg későn értem haza és már úgy is maradt ,nem ment a kocsi az istennek sem.
Szicsó azé valahogy befértem közéd meg a fal közé :mrgreen: .Sajnos annyira törtem a kocsit hogy szörnyen lemaradtam, és mikor az utsó két három körben már volt aki spórolt nekem még volt naftám csak a kocsi volt tropa :oops:volt egy két meleg szitu de jó mod ez.
Emerico értem én szinkronizálás dolgot de pl az első startnál mire megkaptam jobb alul, hogy verseny addigra már túl volt a mezőny a felvezető körben négy kanyaron, mondom go utánnuk erre püff kirak a boxba :? Másodikra gyorsan belépek ,erre mikor 8 sechez ért a visszaszámlálás, megint megállt a játék egy 2-3 secre és mikor elindult már 4 től számolt vissza. Nekem már volt két versenyem a gt3 ban amikor szintén kirakott a boxba. Úgy tűnik ez a dolog erősen pálya függő lehet, de lehet ez baromság.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Csiri
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009.04.20. 14:18
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Csiri » 2010.07.27. 00:55

Felemás érzésű futam volt ez így boxból utolsóként rajtolva a 17. helyet a felvezető körön történt felöklelésemnek köszönhetően!
Ja, és Serbán Norbertet nem óvom meg mert nem végzett előttem, ellenkező esetben óvás lenne! Figyeljünk kérem, nagyon el lehet szúrni más versenyét!
Üdv. Peace!
Csiri
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.07.27. 00:58

Szicsó írta: Valakire rá is másztam a végén,aki benne állt...bocsi. :(
Hát akkor az lehettem én, nekem muszáj volt boxba menni, mert nem maradt karosszériája az autómnak, meg még húzott balra és vázszerkezettel nem tudtam így biztonságosan közlekedni. Nem haragszok rád, hiszen ez egy véletlen szituáció volt, hogy pont akkor én is ott voltam. :( :)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.27. 01:00

Birel: direkt időgyorsítás volt, hogy a végére ilyen alkonyatfény legyen. Ez minden versenyen így lesz.

Versenyem: Rajtom jól sikerült, ezután Mugennel olyan kergetőzésbe kerültünk, hogy körönként 2-3x helyet cseréltünk egymással, egy kicsit ugyan megzavarta a dolgokat, hogy Night megforgott, és nem tudtam mit csinálni, eltaláltam az autóját. Ekkor Karol is csatlakozott hozzánk, így nem unatkoztunk egyáltalán. Jó verseny volt, eltekintve az utolsó körtől, amit nem számoltam, hogy lesz, így 10 literrel kevesebbet tankoltam elsőre, mint kellett volna, az utolsó körömre bementem a boxba, autó javítás 63s, hát volt minek örülni. A következő versenyre majd többet gyakorlok, meg majd jobban figyelek, mert sokkal jobb helyezés lehetett volna ebből. :)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.07.27. 07:03

Tropie írta:
Szicsó írta: Valakire rá is másztam a végén,aki benne állt...bocsi. :(
Hát akkor az lehettem én, nekem muszáj volt boxba menni, mert nem maradt karosszériája az autómnak, meg még húzott balra és vázszerkezettel nem tudtam így biztonságosan közlekedni. Nem haragszok rád, hiszen ez egy véletlen szituáció volt, hogy pont akkor én is ott voltam. :( :)
Köszi...nem is volt szándékos! ;)
De a poén,hogy pont ugyan oda vágódtam be Én is! :D
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.07.27. 07:04

Lali írta: Szicsó azé valahogy befértem közéd meg a fal közé :mrgreen: .
Voltak érdekes pillanatok! :lol:
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.07.27. 07:21

Lennék valakinek a csapattársa, aki nem bánja, hogy nem tudok minden futamra jönni.
Ne jelentkezzen olyan, aki soha nem jön.
Név: Rebók József
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég