2009 V8 Supercar Season - Társalgó, nevezés

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.22. 21:42

Emerico!

Mostmar jopar kor megtetele utan azt mondom, h baromi jo lett a mod! GRAT!

Viszont a gumimelegedes sztem nem realis... 2 kor utan 110 az elso gumi es nem hiszem, h ez igy van az eletben is! Sok kozvetitest megneztem es ott a rovid versenyeken sose beszeltek gumimelegedes problemakrol! Sot a hosszutavu versenyeken sokszor azt csinaljak, h tankolasnal csak a hatso kerekeket cserelik es csak a masodik tankolasnal cserelik az elsot is. Ez azt jelenti, h inkabb a hatso kellene fogyjon, de az se ennyire es az elso az legalabb 1 orat ki kellene birjon. Sztem sokkal jobb (es realisabb) lenne egy kevesbe melegedo/fogyo elso gumi!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.22. 22:31

Debilon írta:amit írsz a második részben nekem sosem volt..a géépel indul a steam, ha van steam/game update úgyis azzal kezdi indulás után..

olyan igen, hoigy mire vége volt a versenynek ott volt a frissítő ablak, és csak a restart steamre kellett nyomnom
Ez azért lehet, mert te gondolom nap, mint nap, akár többszöri újraindítással vagy be/ki kapcsolással használod a géped, én meg volt, hogy pénteken beestem az ajtón este fél 8-kor, mentem egyből szerverre, hogy nehogy lekéssem, aztán mikor váltott kvaliról warmupra, vagy warmupról versenyre, akkor dobott ki a steam, mert nem volt újraindítva. Ha kb 4-5 napig nincs bekapcsolva a gép, és közben a steam kitalált egy frissítést, attól még megengedi, hogy elindítsd a játékot, pedig a programozójának kb egy sort kéne írnia bele, hogy ezt ne engedje addig, amíg nem a legfrissebb verziója fut.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.07.23. 00:19

freakyo írta:
Adam Jonas írta:
freakyo írta: mer mi a gond ilyenkor steammel? hogy szerencse kell hozzá? nem nagyon volt még steamem
Néha kivág minidump hibával csak úgy, s nem lehet érteni sokszor, hogy mi a baja. :)

vagyis egy szóval: sz*r
Igen, de nem a game, hanem a Steam. :)
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.07.23. 00:24

Night írta:Emerico!

Mostmar jopar kor megtetele utan azt mondom, h baromi jo lett a mod! GRAT!

Viszont a gumimelegedes sztem nem realis... 2 kor utan 110 az elso gumi es nem hiszem, h ez igy van az eletben is! Sok kozvetitest megneztem es ott a rovid versenyeken sose beszeltek gumimelegedes problemakrol! Sot a hosszutavu versenyeken sokszor azt csinaljak, h tankolasnal csak a hatso kerekeket cserelik es csak a masodik tankolasnal cserelik az elsot is. Ez azt jelenti, h inkabb a hatso kellene fogyjon, de az se ennyire es az elso az legalabb 1 orat ki kellene birjon. Sztem sokkal jobb (es realisabb) lenne egy kevesbe melegedo/fogyo elso gumi!

Nekem a 90 fokot nem éri el, hátsó is csak akkor megy fölé, ha megcsúszok, és füstöl a kerék.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.23. 10:15

bardocz írta:
Night írta:Emerico!

Mostmar jopar kor megtetele utan azt mondom, h baromi jo lett a mod! GRAT!

Viszont a gumimelegedes sztem nem realis... 2 kor utan 110 az elso gumi es nem hiszem, h ez igy van az eletben is! Sok kozvetitest megneztem es ott a rovid versenyeken sose beszeltek gumimelegedes problemakrol! Sot a hosszutavu versenyeken sokszor azt csinaljak, h tankolasnal csak a hatso kerekeket cserelik es csak a masodik tankolasnal cserelik az elsot is. Ez azt jelenti, h inkabb a hatso kellene fogyjon, de az se ennyire es az elso az legalabb 1 orat ki kellene birjon. Sztem sokkal jobb (es realisabb) lenne egy kevesbe melegedo/fogyo elso gumi!

Nekem a 90 fokot nem éri el, hátsó is csak akkor megy fölé, ha megcsúszok, és füstöl a kerék.
Melyik palyan? En Sydney-rol beszelek. Vegulis en is vegigtudok menni ugy, h nem megy 90 fok fole a homerseklet, csak az lassu lesz. Olyan beallitast is tudok csinalni, h ne melegedjen a gumi, de az megint lassu.
De ha nem melegedik fel a gumi 90 fole, akkor is 2-3 kor utan sokat csokken a tapadas, ami sztem tulzas... en nem F1 szuperlagyon, h 2 kort birjon a gumi...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.07.23. 10:35

Adam Jonas írta:
freakyo írta:
Adam Jonas írta:
Néha kivág minidump hibával csak úgy, s nem lehet érteni sokszor, hogy mi a baja. :)

vagyis egy szóval: sz*r
Igen, de nem a game, hanem a Steam. :)
tudom hogy a steam szar :D a játékra nem mondtam ilyet az egész jó és a móóód is
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.07.23. 10:55

Gumi melegedési gondom nekem is volt. De szerintem ez adja a pikantériáját, hisz csak 50 perc a verseny, és kell ügyeskedni
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.07.23. 11:31

emerico írta:Gumi melegedési gondom nekem is volt. De szerintem ez adja a pikantériáját, hisz csak 50 perc a verseny, és kell ügyeskedni
Ha igy gondolod, akkor nekem ok. De ez nem valos!

Az en velemenyem az, h eleg pikans ezeket az autok at uton tartani, ha meg egy ilyen tenyezore kell figyelni az sztem folosleges...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.07.23. 11:32

Night írta:
emerico írta:Gumi melegedési gondom nekem is volt. De szerintem ez adja a pikantériáját, hisz csak 50 perc a verseny, és kell ügyeskedni
Ha igy gondolod, akkor nekem ok. De ez nem valos!

Az en velemenyem az, h eleg pikans ezeket az autok at uton tartani, ha meg egy ilyen tenyezore kell figyelni az sztem folosleges...
Még fogok futni egy versenyszimulációt. Meglássuk.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: 2009 V8 Supercar Season

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.07.23. 12:21

Night írta:
bardocz írta:
Night írta:Emerico!

Mostmar jopar kor megtetele utan azt mondom, h baromi jo lett a mod! GRAT!

Viszont a gumimelegedes sztem nem realis... 2 kor utan 110 az elso gumi es nem hiszem, h ez igy van az eletben is! Sok kozvetitest megneztem es ott a rovid versenyeken sose beszeltek gumimelegedes problemakrol! Sot a hosszutavu versenyeken sokszor azt csinaljak, h tankolasnal csak a hatso kerekeket cserelik es csak a masodik tankolasnal cserelik az elsot is. Ez azt jelenti, h inkabb a hatso kellene fogyjon, de az se ennyire es az elso az legalabb 1 orat ki kellene birjon. Sztem sokkal jobb (es realisabb) lenne egy kevesbe melegedo/fogyo elso gumi!

Nekem a 90 fokot nem éri el, hátsó is csak akkor megy fölé, ha megcsúszok, és füstöl a kerék.
Melyik palyan? En Sydney-rol beszelek. Vegulis en is vegigtudok menni ugy, h nem megy 90 fok fole a homerseklet, csak az lassu lesz. Olyan beallitast is tudok csinalni, h ne melegedjen a gumi, de az megint lassu.
De ha nem melegedik fel a gumi 90 fole, akkor is 2-3 kor utan sokat csokken a tapadas, ami sztem tulzas... en nem F1 szuperlagyon, h 2 kort birjon a gumi...
Én 29-es kört tudtam menni, de nem melegszik a gumi, csak a hátsó.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég