GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
lordtom
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.12.21. 15:42
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: lordtom » 2010.07.05. 21:20

Na, ez is el lett rontva. Rajtot nagyon elkaptam, 19-ről jöttem fel 14-re, csak kétszer rontottam, de beértem az előttem 7 másodpercre lévőket, egyszer még Emericot is, de ott is rontottam, végül a gumi cserbenhagyott... Annyira elfogyott, hogy nekimentem a falnak kigyorsításon.... De addig jó volt a verseny.
Black Tide
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.07.05. 21:26

Hát nekem ez a futam nem tartott sokáig. Pontosabban addig tartott míg az erőcsúsztatós jobbos utolsó kanyarban valaki keresztbe állt előttem és én nem tudtam kivédeni az ütközést, mert a tükröt néztem és mire észrevettem, kiszakadt a motorom az autóból...
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2010.07.05. 21:29

Qualról megint lekéstem, de legalább versenyre beértem. Utolsó helyről nagyon nagy versenyem volt, de félidőnél belementem Pethő Gabiba. Visszanézve az esetet szerintem mindketten hibásak vagyunk én rossz oldalról akartam kerülni, ő pedig begurult a pályára. Nagyon sajnálom jó kis verseny volt.
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.07.05. 21:41

Tropie írta:Hát nekem ez a futam nem tartott sokáig. Pontosabban addig tartott míg az erőcsúsztatós jobbos utolsó kanyarban valaki keresztbe állt előttem és én nem tudtam kivédeni az ütközést, mert a tükröt néztem és mire észrevettem, kiszakadt a motorom az autóból...
Sajnos ott tőrtént előttem, mint a cobra 11 ben jobbrol is balrol is repkedtek a verdák a fejem felett:)
Kamikazéval jót csatáztunk, még most is fojik rolam a viz, a helyezésem nem sikerált a legjobbra, de jó derbi volt és élveztem minden pillanatát és ahoz képest, hogy nem gyakoroltam egy kört sem kimondottan jól ment:)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.07.05. 21:49

A nagy balesetet megúsztam, átmentem a füstön, semmit nem láttam, csak Szatocs-ot követtem, ha Ő belement volna valakibe, akkor én nekem is annyi az tuti. Nagyon fair és kemény volt az első pár kör, tetszett hogy mindenki védte a pozícióját, de nem lökdöstek, figyelt mindenki. nagyon nagy grat.

borzalmasan megizzadtam, nagyon jó volt. sajna bebambultam egyszer, és megforogtam, de tudtam gyors lenni, jöttem fel. aztán elcsesztem a célegyenes ráfordítót, belevágódtam a gumifalba, a bal első kerekem azonnal defektes. a végén Kamikaze-val és Jeamiro-val nagy csata volt. Klasz volt az egész
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
haflac
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010.04.14. 08:23
Tartózkodási hely: Nagykáta
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: haflac » 2010.07.05. 21:53

Velem tökéletesen jól kitolt a technika.19:45 körül elment a net(upc adsl2) és 21:45 körül tudtam megint netezni.Remélem ti jókat meccseltetek.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.07.05. 21:58

8kör izgalmas volt Tim Gabival csatáztunk jött Pethő Gabi aztán letudtam szakadni
és 22kör unalom az 1. helyen
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Matyesz
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009.11.13. 17:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matyesz » 2010.07.05. 22:15

Hatalamas bocsánatot kérek mindenkitől! Egyszerűen elizgultam. Próbáltam célegyenesre minnél jobban rágyorsítani, hátha tudok majd pozícót szerezni, de nagyon nyomtam és megpörögtem. Ezután láttam, hogy páran már nem tudnak elkerülni, bocsi. Utána próbáltam még tovább menni, de kocsi szétment. Kár pedig elég gyorsnak éreztem magam még időmérő negyedik helyel...
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.07.05. 23:00

Végre nem okoztam galibát:)! sőt zökkenőmentes volt szerintem a futamom kb a feléig elfogadható tempót mentem .Ragadtam is Kovács Tamásra de a lambó sebességével nem bírtam mit kezdeni mondjuk a setupom def volt. A gumik elkezdtek elfogyni és én lemaradtam . Mondjuk Tamás kolléga mindenütt ment csak a pályán nem mikor 1 secen belülre mentem , ezért kicsit lemaradtam inkább.Aztán besokaltam egy kanyarban elkezdett nőni a távolság és feladtam. A verseny végéig nem is volt semmi gondom. És most csak 1 kört kaptam és Szatocs volt az utsó aki lekörözött asszem ő volt a hatodik :mrgreen: .
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.05. 23:21

emerico írta:A nagy balesetet megúsztam, átmentem a füstön, semmit nem láttam, csak Szatocs-ot követtem, ha Ő belement volna valakibe, akkor én nekem is annyi az tuti.
Jaja, a 3. kör végén volt a célegyenes ráfordítóban. Hát amit ott műveltem, az nem tudom honnan jött, de éppen el tudtam húzni, meg be tudtam fűzni. :D Ott bizony érdekes lett volna egy 5-ös baleset.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 54 vendég