GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.06.22. 12:42

Nem tudom melyik eset volt ez, de ha jól emlékszem, Serbán Norbi Spykerrel volt, és állandóan magas volt a pingje (remélem jó nevet mondok, ha nem ő volt, elnézést kérek, de TS-en valaki meg lett említve, hogy állandóan 200-400 között van). Ilyen ping mellett eléggé elképzelhető lenne pl, amit Emerico mond.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.06.22. 12:58

emerico írta:Jó, menjünk bele technikai részletekbe. Minden autónak van egy "doboza" ami a paramétereit adja meg, azaz ha ehhez ér valami az az ütközés, sérül az autó.
azaz hit box :D
és a simco honlapja egy kicsit másképp :D
http://www.vuvuzela-time.co.uk/www.simcompany.hu

megnéztem a 2 spykeres esetet balabás és serban de ott a bal felfüggesztés tuti kapott és szerintem ez nem a spyker hibája volt hanem a szerveré vagy ilyesmi mert az elején is szinkronizált meg néha eltüntek autók menet közbe a hosszú egyenesben és a hud ami mutatja milyen távol van az előtted mögötted lévő az nálam mindig megzakkant abban az egyenesben :S

szerk: http://www.xfire.com/video/2e7ea0/ két Kiss belesete de ez mi a tököm volt? ez látszik replayen de futamban annyit láttam hogy be képregényezett elém Endre
nem mondom hogy a te hibád, de jó lenne tudni mi az oka ennek ..
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.06.22. 13:52

Na ezt a technikai hátteret viszont nem ismertem, így már világos, és elnézést:)
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.06.22. 17:26

Serbán Norbitól szeretnék elnézést kérni, amiért miattam ment el a versenye! :oops: Bár én nem érzem magam hibásnak,mert nem húztam rá az autómat. Később fékeztem ezáltal lecsúsztam az ideális ívről, de a pályáról nem mentem le! A jobb oldali kerékvető után a szélesítés végénél mentem vissza, amikor egy picit összeértünk. Belülről én nem éreztem nagynak az ütközést. Ha Emerico hibásnak tart, elfogadom a büntetést! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2010.06.22. 17:43

batihu írta:Serbán Norbitól szeretnék elnézést kérni, amiért miattam ment el a versenye! :oops: Bár én nem érzem magam hibásnak,mert nem húztam rá az autómat. Később fékeztem ezáltal lecsúsztam az ideális ívről, de a pályáról nem mentem le! A jobb oldali kerékvető után a szélesítés végénél mentem vissza, amikor egy picit összeértünk. Belülről én nem éreztem nagynak az ütközést. Ha Emerico hibásnak tart, elfogadom a büntetést! ;)
Igaz, hogy óvtam ellened, de ennek ellenére nincs harag. ;)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.06.22. 17:44

Részemről sincs! :D Hajrá Spyker! :lol:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.06.22. 21:12

endre írta:Nekem fos volt ez a verseny igaz nem is gyakoroltam rá. Így volt részem elengedni majd mindenkit, vagyis leköröztek.

Emerico az ötlet hogy keményen büntetni rendi, nincs magyarázkodás, csak azt kéne a lekörözőknek is megtanulni, hogy várják ki az egyenest, illetve a biztonságos kanyart. Néha anyira akarnak haladni hogy szó szerint letolják, vagy leijesztik az előzendő embert a pályáról. Én igyekeztem nem akadályozni senkit, ennek ellenére volt hogy inkább lementem a pályáról mert annyira nyomultak az érkezők.
Már ne is haragudj, de ha így lenne, akkor másodperceket is veszíthet, mivel lehet jóval lassabb a lekörözött és azért érzed annyira nyomulósnak a mögötted levőt. Szerintem itt csak annyit kéne tenni, hogy lemész az ideális ívről azt annyi. Akkor a leköröző szépen elmegy a tempójával, vagy kicsit visszavesz, de nem veszít azzal, hogy megy mögötted és megvárja az egyenest.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.06.22. 22:55

Meg hát kell is nyomnia a mögötted jövőnek, hisz általában őt is üldözik, és nem szeretne a lekörözendő miatt bukni egy helyet.
Így inkább letol, mint hogy letolják.
The Power of Dreams
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.06.22. 23:36

Egy kis hírecske:

Az FIA GT sorozat folytatódni fog a jövőben, egy jóval összeszedettebb moddal, valamint GT1és GT3 kategóriával. A jövő zenéje, de nem olyan távoli jövőé.

Ne kérjetek autókat, mert a valóságra fogok szorítkozni, azaz, csak azon autók lesznek benne, amik a valóságban is futnak.
Amik tuti lesznek, sőt már készen is vannak:
GT3
Ford GT, Aston Martin, Corvette Z06, Ferrari 430, Porsche 997, Jaguar XKR, Audi R8, Lamborghini Gallardo, BMW Alpina B6, Dodge Viper, Ascari KZ1, Morgan Aero,
GT1
Maserati MC12, Lamborghini Murcielago, Aston Martin DBR9, Ferrari 550, Covette C5R, Corvette C6R, Saleen S7R, Nissan GT-R, Ford GT
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Gerzson
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.11.04. 13:23
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Gerzson » 2010.06.23. 07:23

emerico írta:Egy kis hírecske:

Az FIA GT sorozat folytatódni fog a jövőben, egy jóval összeszedettebb moddal, valamint GT1és GT3 kategóriával. A jövő zenéje, de nem olyan távoli jövőé.

Ne kérjetek autókat, mert a valóságra fogok szorítkozni, azaz, csak azon autók lesznek benne, amik a valóságban is futnak.
Amik tuti lesznek, sőt már készen is vannak:
GT3
Ford GT, Aston Martin, Corvette Z06, Ferrari 430, Porsche 997, Jaguar XKR, Audi R8, Lamborghini Gallardo, BMW Alpina B6, Dodge Viper, Ascari KZ1, Morgan Aero,
GT1
Maserati MC12, Lamborghini Murcielago, Aston Martin DBR9, Ferrari 550, Covette C5R, Corvette C6R, Saleen S7R, Nissan GT-R, Ford GT

Ez nagyon jó hír :!: Így tovább :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég