SIMCO - Le Mans Series 2010 - Nevezés, tásalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.16. 12:29

bardocz írta:Akkor ez is ilyen kamumod, hogy az autók hasonlók legyenek, pug meg audi semmivel sem volt lassabb a kanyarokban idén, int mondjuk az aston, vagy az oreca.
Pontos adatokat ugyanugy nem lehet talalni, mint az F1-nel, ugyhogy nem is varhatjuk, h a valosagnak megfelelo legyen! Bar ez az ortolas tenyleg bena...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.06.16. 13:15

bardocz írta:Akkor ez is ilyen kamumod, hogy az autók hasonlók legyenek, pug meg audi semmivel sem volt lassabb a kanyarokban idén, int mondjuk az aston, vagy az oreca.
Ez egy liga mod. Persze, belőhetném hogy minden autó a valóságos eltéréssel futna, az tök jó, dolgoznék vele pár hetet, és senki nem játszana vele, mert nemcsak a pilóták között van 1-2 mp, hanem még az autók között is, és ennél még nagyobb is. Mi értelme lenne?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.06.16. 14:24

Hogy a gyengébb pilóták mennének a gyors kocsikkal, a robotok meg a lassabb kocsikkal.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.16. 14:35

bardocz írta:Hogy a gyengébb pilóták mennének a gyors kocsikkal, a robotok meg a lassabb kocsikkal.
Ez sajnos nem mukodik... Probalkuztunk ezzel es az volt az eredmenye, h a gyors pilotak nagy resze (persze van kivetel es azoknak tisztelet...) nem kepes elfogadni, h egy lassabb pilota elotte van egy gyorsabb autoval.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.16. 14:36

Az autovalasztas hogy lesz? Pl mi van, ha 5 ember akar Peugeot vezetni, de csak 3 van, stb...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: endre » 2010.06.16. 14:43

Szerintem nem kéne ezzel a moddal is sokat variálni, én pl az lmp2-es porschéból 308-at csikartam ki. Kell egy jól eltalált setup és persze hozzá egy pilóta. Látni a gt3-nál is hogy nem az autóktól függ feltétlen a sorrend.

Algerve - az nem lessz egy könnyű menet, hupni fel, hupni le, és közben kanyar.

Tervezett pályák - eddig hat, arról volt szó hogy tíz lessz - mind a 10 más pályán? - mert akkor ha lehet ajánlgatni, sebring , mid ohio pl.: - ezek is hosszútávú pályák. - de bocs ha beleszóltam.

Orrtoláshoz annyi gondolatom lennne hogy igaz kissé egyik másik autó szeret nem kanyarodni, de csak akkor ha gyorsan mész. Mi lenne ha az lenne a verseny fílingje hogy tényleg vezetni kell - na ez nem kötekedés volt nem megharagudni ám.

Ja és hogy kérdezzek is - sprint és 24-es, vagy csak 24-es lessz.?

Ui: nincs... :mrgreen:
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.16. 14:56

endre írta:Szerintem nem kéne ezzel a moddal is sokat variálni, én pl az lmp2-es porschéból 308-at csikartam ki. Kell egy jól eltalált setup és persze hozzá egy pilóta. Látni a gt3-nál is hogy nem az autóktól függ feltétlen a sorrend.

Algerve - az nem lessz egy könnyű menet, hupni fel, hupni le, és közben kanyar.

Tervezett pályák - eddig hat, arról volt szó hogy tíz lessz - mind a 10 más pályán? - mert akkor ha lehet ajánlgatni, sebring , mid ohio pl.: - ezek is hosszútávú pályák. - de bocs ha beleszóltam.

Orrtoláshoz annyi gondolatom lennne hogy igaz kissé egyik másik autó szeret nem kanyarodni, de csak akkor ha gyorsan mész. Mi lenne ha az lenne a verseny fílingje hogy tényleg vezetni kell - na ez nem kötekedés volt nem megharagudni ám.

Ja és hogy kérdezzek is - sprint és 24-es, vagy csak 24-es lessz.?

Ui: nincs... :mrgreen:
Nehogy ugy vegyetek a hozzaszolasomat, h modositani akarok a modon, ez tavol all tolem! Csak leirtam az eszreveteleim! Sztem is jo, h a traktoroknak nincs akkra elonyuk mint a valosagban, mert igy jobb versenyek lesznek! Igy legalabb megvan az a hatranya a gyors kocsiknak, h nehez oket uton tartani, sztem ez igy pont jo!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: endre » 2010.06.16. 15:12

Night írta:
endre írta:Szerintem nem kéne ezzel a moddal is sokat variálni, én pl az lmp2-es porschéból 308-at csikartam ki. Kell egy jól eltalált setup és persze hozzá egy pilóta. Látni a gt3-nál is hogy nem az autóktól függ feltétlen a sorrend.

Algerve - az nem lessz egy könnyű menet, hupni fel, hupni le, és közben kanyar.

Tervezett pályák - eddig hat, arról volt szó hogy tíz lessz - mind a 10 más pályán? - mert akkor ha lehet ajánlgatni, sebring , mid ohio pl.: - ezek is hosszútávú pályák. - de bocs ha beleszóltam.

Orrtoláshoz annyi gondolatom lennne hogy igaz kissé egyik másik autó szeret nem kanyarodni, de csak akkor ha gyorsan mész. Mi lenne ha az lenne a verseny fílingje hogy tényleg vezetni kell - na ez nem kötekedés volt nem megharagudni ám.

Ja és hogy kérdezzek is - sprint és 24-es, vagy csak 24-es lessz.?

Ui: nincs... :mrgreen:
Nehogy ugy vegyetek a hozzaszolasomat, h modositani akarok a modon, ez tavol all tolem! Csak leirtam az eszreveteleim! Sztem is jo, h a traktoroknak nincs akkra elonyuk mint a valosagban, mert igy jobb versenyek lesznek! Igy legalabb megvan az a hatranya a gyors kocsiknak, h nehez oket uton tartani, sztem ez igy pont jo!

akkor ugyan arról beszélünk 8-)
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.06.16. 16:23

Még csak tervezgetem, néztem hol mennek a valóságban, onnan csipegettem. Persze meg kell nézni az rFactoros verziójukat is.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SIMCO - Le Mans Prototypes - LMP1 - LMP2

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.06.16. 17:59

botniaring :D :P nah ott menyjél egyenesben :D
emerico amúgy gondolom majd 1 szerón lesz egyszerre lebonyolítva a p1 és p2es mezőny ugye?
és mi történik akkor ha tegyük fel 30as létszámból 20an p2ben indulnak és csak 10en vagy kevesebben p1ben? kicsit aránytalan vagy ne adj isten 1 ember lesz az egyik kategóriában :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég