FIA GT3 - Botniaring

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.06.07. 21:47

Óvásokat szerda éjfélig fogadok el

http://www.simcompany.hu/replay/gt3/06/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
lordtom
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.12.21. 15:42
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: lordtom » 2010.06.07. 22:04

6'5": Megóvnám magamat, mert bejöttem féktávon Laci elé, és mind a ketten lecsúszunk a pályáról.
16'18": Ismét megóvom magam, mert Sashegyi Péter elé bejöttem féktávon, aki leesik a pályáról. Ugyan visszaengedtem, de sok időt vesztett ezzel, és ő még versenyben volt Nagy Zoltánnal.
Említésre méltó még: Pontosan 3 perckor Nagy Zoltán kiment a pályára, mellette volt még Pethe Szabolcs, és Kovács László is. Mikor vissza próbálnak jönni, én pálya szélén jöttem, és belém jött Nagy Zoli és Pethe Szabolcs. A mögöttünk jövő Maros M László nem tudta elkerülni az ütközést, és megpördültem. Ezt az esetet csak megemlítettem, nem óvom meg.
Black Tide
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.06.07. 23:02

Én viszont megóvom az esetet, annak ellenére, hogy az első kör úgy is mindig megtekintésre kerül.

Kovács László olyan szinten rongyol a tömegbe, hogy én nem tudom, hol akart fékezni, első kanyarban ne akarjuk már a versenyt megnyerni.
Nem tudom mire számítottál ott, ha még így sem tudtál megállni, kilöktél.

Az előző hozzászólásban említettek pont emiatt történtek, végig ellenkormányoztam ott, nem direkt jöttem vissza a pályára úgy, ahogy.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.06.08. 07:33

Igen ezt én is kérem kivizsgálni.Mert szerintem én (Nagy Zoli) nem hagytam el a pályát,végig lovagoltam a fehér vonalon.De majd a bíró vagy bírák eldöntik.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.06.08. 14:03

Időmérő vége előtt 1,5-2perc: Stefan Spisak forgalommal szemben az ideális íven!
Pistike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.11.18. 23:42
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: Pistike » 2010.06.09. 14:01

sajnos Fitti nem szándékos volt..... amikor meg fordultam és láttalak titeket máris kerestem az ESC-t :( nem akartam
FRONTLINE Rally Team
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2010.06.09. 21:17

Fiúk!
Bocsi mindenkitől az első kanyarban történtekért! Igen csúnyán elnéztem a féktávot! Nem állt szándékomban első körben megnyerni a versenyt, és nem szerettem volna senkinek elrontani a versenyét! Egyszerű buta kezdő hiba volt! Mégegyszer bocsi mindenkitől! Várom a büntetésem!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: FIA GT3 - Botniaring

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.06.10. 14:16

Pistike írta:sajnos Fitti nem szándékos volt..... amikor meg fordultam és láttalak titeket máris kerestem az ESC-t :( nem akartam
Engem azért zavart, mert épp előtte mentem box-ba friss gumiért, kevesebb üzemanyag, hogy javítsak, mert többet is tudok. És épp amikor meg akartam nyomni a köröm, akkor történt. De csak azért óvtam meg, mert én még a kanyar előtt láttalak, de abban bíztam nyomsz esc-et vagy félreállsz, de ha jól emlékszem volt még ott valaki. Lehet azért nem tudtad lereagálni. Szóval nincs harag. :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég