GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Roul
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.06.08. 11:22
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Roul » 2010.05.25. 10:20

Hali mindenki!

Bocsi hogy nem voltam két futamon....de kórházban voltam és tegnap jöttem meg, így ki estem az éterből :))
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.05.25. 10:24

Lordtom, az a Spykeres én voltam, és nem volt kék zászló ! Amikor volt mindenki elengedtem, lehet még olyat is akit nem kellett volna! Bocs az aktuális helyezés miatt kicsit elszállt az agyam, mindkétszer a célegyenes utáni első kanyarban belső ívről próbálkoztam... aztán bevártalak és visszaengedtelek magam elé! :D ;) A versenyem elég rosszul sikerült! Qualin 11. hely, 1'24 alá tudtam menni, ezt vártam magamtól! Verseny közepéig dögunalom, se előttem, se mögöttem senki, légüres térben autóztam a 11. helyen, aztán kiálltam tankolni, mert max. 70 liter megy a Spykerbe, tankolás nélkül nem tudtam megcsinálni! Visszajöttem a végére, előzgettem, elngedtem az élen állókat, és nem értettem miért vagyok 18., aztán rájöttem, hogy senki nem állt ki tankolni! :oops: :cry: Emerico, nem lehetne a tankot növelni vagy 80 literesre, Ha nem kell kiállni a 11. hely biztos lett volna! :oops: :x
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
gabf1
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.03. 16:33
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: gabf1 » 2010.05.25. 10:40

bocs, h nem voltam tegnap, de csak késő este értem haza :(
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.25. 10:50

batihu írta:Lordtom, az a Spykeres én voltam, és nem volt kék zászló ! Amikor volt mindenki elengedtem, lehet még olyat is akit nem kellett volna! Bocs az aktuális helyezés miatt kicsit elszállt az agyam, mindkétszer a célegyenes utáni első kanyarban belső ívről próbálkoztam... aztán bevártalak és visszaengedtelek magam elé! :D ;) A versenyem elég rosszul sikerült! Qualin 11. hely, 1'24 alá tudtam menni, ezt vártam magamtól! Verseny közepéig dögunalom, se előttem, se mögöttem senki, légüres térben autóztam a 11. helyen, aztán kiálltam tankolni, mert max. 70 liter megy a Spykerbe, tankolás nélkül nem tudtam megcsinálni! Visszajöttem a végére, előzgettem, elngedtem az élen állókat, és nem értettem miért vagyok 18., aztán rájöttem, hogy senki nem állt ki tankolni! :oops: :cry: Emerico, nem lehetne a tankot növelni vagy 80 literesre, Ha nem kell kiállni a 11. hely biztos lett volna! :oops: :x
Az kizart, h nem birja ki a Spyker tankolas nelkul! Az rF fogyasztasmeroje rossz, azt ne nezd, hasznalj pl XD-t. A Viper eszik a legtobbet es annak eleg volt 52l, ugyhogy neked meg kevesebb is eleg lett volna!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.25. 10:51

emerico írta:Utána jártam ennek a pályának, mert fura volt, hogy ez egy hivatalos GT3 pálya, és ennyire szűk, és dobálos.
http://www.youtube.com/watch?v=-u0kuGqcx00

Azért jól látható, hogy nem ennyire szűk, és nem ennyire dobálos :)
Hat ez kb 2x olyan szeles... Ahol mi ugrattunk, ott nincs is ugrato a valosagban :lol: De legalabb sok kanyarnak is mas az ive :D
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.05.25. 11:27

Night írta:
batihu írta:Lordtom, az a Spykeres én voltam, és nem volt kék zászló ! Amikor volt mindenki elengedtem, lehet még olyat is akit nem kellett volna! Bocs az aktuális helyezés miatt kicsit elszállt az agyam, mindkétszer a célegyenes utáni első kanyarban belső ívről próbálkoztam... aztán bevártalak és visszaengedtelek magam elé! :D ;) A versenyem elég rosszul sikerült! Qualin 11. hely, 1'24 alá tudtam menni, ezt vártam magamtól! Verseny közepéig dögunalom, se előttem, se mögöttem senki, légüres térben autóztam a 11. helyen, aztán kiálltam tankolni, mert max. 70 liter megy a Spykerbe, tankolás nélkül nem tudtam megcsinálni! Visszajöttem a végére, előzgettem, elngedtem az élen állókat, és nem értettem miért vagyok 18., aztán rájöttem, hogy senki nem állt ki tankolni! :oops: :cry: Emerico, nem lehetne a tankot növelni vagy 80 literesre, Ha nem kell kiállni a 11. hely biztos lett volna! :oops: :x
Az kizart, h nem birja ki a Spyker tankolas nelkul! Az rF fogyasztasmeroje rossz, azt ne nezd, hasznalj pl XD-t. A Viper eszik a legtobbet es annak eleg volt 52l, ugyhogy neked meg kevesebb is eleg lett volna!
Köszi , kipróbálom! Nekem az rF 22 kört írt ki a 70 literrel!!! :? :( Ezért álltam ki, de akkor hajrá XD! Az Evo-ban már használom egyébként, rF-hez még nem raktam fel!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
lordtom
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.12.21. 15:42
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: lordtom » 2010.05.25. 11:43

batihu írta:Lordtom, az a Spykeres én voltam, és nem volt kék zászló ! Amikor volt mindenki elengedtem, lehet még olyat is akit nem kellett volna! Bocs az aktuális helyezés miatt kicsit elszállt az agyam, mindkétszer a célegyenes utáni első kanyarban belső ívről próbálkoztam... aztán bevártalak és visszaengedtelek magam elé! :D ;) A versenyem elég rosszul sikerült! Qualin 11. hely, 1'24 alá tudtam menni, ezt vártam magamtól! Verseny közepéig dögunalom, se előttem, se mögöttem senki, légüres térben autóztam a 11. helyen, aztán kiálltam tankolni, mert max. 70 liter megy a Spykerbe, tankolás nélkül nem tudtam megcsinálni! Visszajöttem a végére, előzgettem, elngedtem az élen állókat, és nem értettem miért vagyok 18., aztán rájöttem, hogy senki nem állt ki tankolni! :oops: :cry: Emerico, nem lehetne a tankot növelni vagy 80 literesre, Ha nem kell kiállni a 11. hely biztos lett volna! :oops: :x
Igen, igen, a hozzászólást már átírtam. Igazság szerint azt emlékezetből írtam, a replayt nem nagyon néztem. Mondjuk nekem pl. box nélkül elég rossz vége volt a versenyemnek, mert 11. helyről visszaestem 14-re. Amúgy a Lamborghininek 60 literes a tankja, és az végig bírta. :P :D
Black Tide
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.25. 13:26

batihu írta: aztán kiálltam tankolni, mert max. 70 liter megy a Spykerbe, tankolás nélkül nem tudtam megcsinálni!
mint egy másik spykeres: :) bírta az bőven én 55 literrel mentem és még az is sok volt,
a verseny nekem dög unalom volt Petho és Spisak elöttem mentek, se leszakadni se közeledni nem tudtam, de még a pálya is unalmas volt
Ez a botnia-ring viszont igen fain
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Pistike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.11.18. 23:42
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Pistike » 2010.05.25. 13:52

Fitti írta:A töréssel nekem is szokott gondom lenni. Egy picit hozzáütöm az elejét valaminek és letörik az a kis vezetőszárny az elejéről és akkor már alig veszi a kanyart. Jó lenne, ha azon lehetne változtatni, de gondolom 1alkatrészt külön nem lehet beállítani.

A futam nagyon izgalmas volt. Igen jót csatáztam Stefan Spisak-al. Grat neki, amiért ilyen jól bírta, hogy tartottam magam mögött, de azért jópár kör után sikerült elmennie. :) Végére gondolom a gumijai miatt sikerült újra mögé érnem. Jó kis verseny volt, nagyon jó ez a pálya.
Ja nagyon jó futam volt...... kár egy pár hülyeség mait ahogy ki löktelek. tehát szoros volt :) .. a végén azért értél utól mert sok volt a lekorozot és feltartottak :(
FRONTLINE Rally Team
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.05.25. 16:12

Zero. írta:
Ezek után jó versenyt futottam. Annyira, hogy a huszonegynéhányadik helyről, kitartó munkával és némi elementális segítséggel (nem szántottalak el Szicsó, no para, csak baromira csodálkoztam, aztán leesett mi történt és onnantól meg jól sajnáltam, hogy ilyen miatt nem kergetőzhettünk... na mindegy) hirtelen a 11. helyen találtam magam.
Z.
Akkor "szerencsésen" szakadt meg a kapcsolatom :) ...örülök,hogy nem rondítottam bele a futamodba...grat a helyezéshez! ;)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 45 vendég