GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.18. 15:31

Szatocs írta:freakyo: Az csak Pethő lehetett, mivel én kb 2 minin voltam. :D
ok :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.18. 15:34

freakyo írta: szákszenringnél kiváncsi leszek ki hogyan veszi majd be versenyen azt a tört jobbos, ugratós, lejtős kanyart :D ott sokat kap a felfüggesztés akár el is romolhat pár autónak, havas szákszenring nincsen? menjünk azon aztán szánkóval versenyzünk :D
Erdekes lesz az biztos. Valahogy nem fekszik ezeknek az autoknak ez a palya, tul szuk, kanyargos, csuszos. De lehet, h pont ettol lesz jo verseny :D. A Vipernek biztos nem lesz jo ez a palya, megint jot fogok csatazni a kozepmezonyben:)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Petya
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.07.12. 12:04
Tartózkodási hely: Pilisszántó
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Petya » 2010.05.18. 16:20

Fitti írta:...Bíztam abba, amikor ti beszéltetek a lámpákról és volt kép linkelve pár összehasonlítás, hogy megnéztétek a Gallardo-t is. :) De ezek szerint nem. De következőre megszerkesztem a világítását, mert iszonyat szar volt. Tényleg semmit nem láttam és nagyon lassú köröket mentem.

Höhö...én is ebben a hitben voltam hogy akkor jó a Lambo lámpája...ezekszerint én is tévedtem,mert semmit sem láttam versenyen,és így elég tragédia volt az éjszakai menet :oops:
Örökké akarok élni! Eddig sikerült...
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.18. 17:39

Night írta:
freakyo írta: szákszenringnél kiváncsi leszek ki hogyan veszi majd be versenyen azt a tört jobbos, ugratós, lejtős kanyart :D ott sokat kap a felfüggesztés akár el is romolhat pár autónak, havas szákszenring nincsen? menjünk azon aztán szánkóval versenyzünk :D
Erdekes lesz az biztos. Valahogy nem fekszik ezeknek az autoknak ez a palya, tul szuk, kanyargos, csuszos. De lehet, h pont ettol lesz jo verseny :D. A Vipernek biztos nem lesz jo ez a palya, megint jot fogok csatazni a kozepmezonyben:)
jah szerintem itt a rövid tengelytávú autóknak kedvez ez a kanyargós pálya, meg abba a hosszú balosba sokat kap a jobb első gumi, meg 2.jobbos kanyar nagyon uncsi :D túl hosszúak a kanyarok
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2010.05.18. 17:42

Egy kis érdekesség, ha már verseny előtt felvetődött az fps kérdés. Kipróbáltam azonos beállítások mellett win7 és xp op. rendszeren az rfactort, közben frapsal mértem a sebességet.
-alacsony részletesség:
win7: - Avg: 207.363 - Min: 167 - Max: 235
xp: - Avg: 304.928 - Min: 233 - Max: 385

-maximum részletesség:
win7: - Avg: 147.214 - Min: 103 - Max: 182
xp: - Avg: 169.430 - Min: 104 - Max: 227

Elég érdekesnek tartom, pedig a beállítások megegyeztek minden téren. Lehet lesz +14 gb szabad hely a gépemen :D.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.18. 17:44

puma írta:Egy kis érdekesség, ha már verseny előtt felvetődött az fps kérdés. Kipróbáltam azonos beállítások mellett win7 és xp op. rendszeren az rfactort, közben frapsal mértem a sebességet.
-alacsony részletesség:
win7: - Avg: 207.363 - Min: 167 - Max: 235
xp: - Avg: 304.928 - Min: 233 - Max: 385

-maximum részletesség:
win7: - Avg: 147.214 - Min: 103 - Max: 182
xp: - Avg: 169.430 - Min: 104 - Max: 227

Elég érdekesnek tartom, pedig a beállítások megegyeztek minden téren. Lehet lesz +14 gb szabad hely a gépemen :D.

hát ez nagyon hasznos volt nekem, pont a napokban akartam magam nekidurálni a telepítésnek.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.18. 17:44

puma írta:Egy kis érdekesség, ha már verseny előtt felvetődött az fps kérdés. Kipróbáltam azonos beállítások mellett win7 és xp op. rendszeren az rfactort, közben frapsal mértem a sebességet.
-alacsony részletesség:
win7: - Avg: 207.363 - Min: 167 - Max: 235
xp: - Avg: 304.928 - Min: 233 - Max: 385

-maximum részletesség:
win7: - Avg: 147.214 - Min: 103 - Max: 182
xp: - Avg: 169.430 - Min: 104 - Max: 227

Elég érdekesnek tartom, pedig a beállítások megegyeztek minden téren. Lehet lesz +14 gb szabad hely a gépemen :D.
Ez erdekes, az ellenkezojere szamitottam. Akkor nem valltok 7re:)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.05.18. 17:48

Amikor láttam valaki gépén, hogy milyen tetü lassú tud lenni a Win7 egy négymagos konfigon is, nem is volt többé kérdés, hogy maradok az XP-nél.
Név: Rebók József
Marco
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.03.15. 20:39
Tartózkodási hely: Nagykáta
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Marco » 2010.05.18. 17:51

kamikaze írta:Persze voltak hülyeségeim, Móricz Krisztiánt az első körbe kiforgattam, az 50.-ben meg egy béna kavicságyból visszajövet Szigeti Csaba telibe vert, bocsánat mind kettőktől.
Részemről nincs harag, mindenkivel előfordul egyszer kétszer. Engem szerencsére már régen találtak el így, de hát ez a verseny, menni kell tovább.

A verseny további részéről a következőket tudom mondani: az esélytelenek nyugalmával indultam a futamon. Célom a célbaérés volt és igyekeztem nem akadályozni a gyors versenyzőket. Lekörözéseknél volt 1-2 alkalom, mikor inkább a pályáról is kimentem, de ezt elég kár volt. Nem tudom milyen anyagból van Jerezben a sóderágy, de minimum, hogy palmatexxel kevert rágó is volt a kavicsok között, mert rohadtul sokáig tartott belőle kijönni, viszont ha kicsúsztam akkor meg nem fogott meg. (Oschersleben ehhez képest kánaán) Pethő Gábornak azért okoztam kellemetlen pillanatokat, ezúton is elnézést kérek. Szándékosság nem volt benne, ha óvsz, természetesen vállalom a rám váró fenyítést. A villogást én értettem, lehúzódtam, nem zavart. A kék zászlókat is láttam mindig.

Olyan két óra környékén a harmadik vagy negyedik boxkiállás után az autóm elkezdett faltól falig közlekedni. A gumik elvileg rendben voltak, nyilván csak én fáradtam el. Annyira elvesztettem a koncentrációmat, hogy inkább magamtól kiléptem, nem szerettem volna senki versenyét elrontani. Nagyobb felkészülést, több tesztkört kívánt volna az egészséges versenyzés.
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.05.18. 17:56

Fitti: Oks, nem néztem még replayt, nem hibáztatlak, ott tényleg kereszben mentem, de én nem láttalak/éreztelek, bocsi! De a kanyarban tényleg nem is hátulról belémjöttél, hanem egyszercsak az autóm közepén voltál már :S Namindegy :D

Még az XP/Win7-hez, nekem semmi bajom a Win7-el, bár XP-n sosem próbáltam az rFactort - és állítom hogy win7 sokkal gyorsabb tud lenni néhol, mint az XP. Egyébként minek nektek ilyen 100+fps? CRT-n játszotok? Általában a monitorok 60-70Hertzet tudnak, és 40környékén már teljesen folyamatos a kép, szóval ha a minimum 40 fölött van akkor minden jó, nem kell 300 fps...
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 33 vendég